a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Niedziela, 27 maja 2018
Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Ewa Mielnicka: Nie jestem osobą, która lubi eksponować swoje ciało. Nagie zdjęcia mam tylko dla narzeczonego

2015-09-14
Ewa Mielnicka: Nie jestem osobą, która lubi eksponować swoje ciało. Nagie zdjęcia mam tylko dla narzeczonego

Nie trzeba się rozebrać, żeby osiągnąć sukces - twierdzi Ewa Mielnicka i deklaruje, że nie przyjmie żadnej propozycji sesji do męskich czasopism. Miss Polski 2014 co prawda zdecydowała się na odważne zdjęcia, ale tylko z myślą o swoim narzeczonym. Fotografie trafiły do prywatnego albumu i modelka zapewnia, że nigdy nie ujrzą światła dziennego. Jej zdaniem nagość wystawiona na widok publiczny nic za sobą nie niesie.

Mam zdjęcia rozbierane, które są dla mojego narzeczonego i tylko takie niech pozostaną. Nie jestem osobą, która lubi aż tak eksponować swoje ciało, i myślę, że nigdy mi się to nie zmieni. Chyba że urodzę czwórkę dzieci, będzie na mnie działać grawitacja i będę chciała zachować jakąś pamiątkę, to wtedy to zrobię, ale tylko dla siebie. Na razie jeszcze tego jednak nie planuję - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Ewa Mielnicka, Miss Polski 2014.

Ewa Mielnicka podkreśla, że podczas konkursu Miss Polski nie spotkała się z żadnymi dwuznacznymi propozycjami. Ani organizatorzy, ani sponsorzy nie prowokowali niewygodnych sytuacji, które mogłyby naruszać dobro kandydatek.

- Całe szczęście do tej pory w konkursie Miss Polski nie spotkało mnie i wiem, że nie spotka, nic złego. Pracują w nim same kobiety, które kiedyś były misskami i mogą teraz podpowiedzieć, jak dobrze wykorzystać koronę. Trochę obawiam się o konkurs międzynarodowy, jednak na pewno wybiorę ten, który będzie w stanie dobrze zadbać o kandydatki, które będą się ubiegać koronę, a nie je wykorzystywać - tłumaczy Ewa Mielnicka.

Mielnicka dodaje, że jest szczęśliwie zakochana i nie szuka przelotnych romansów tylko po to, by zyskać rozgłos i popularność.

- Nie szukam przygód w show-biznesie, nie szukam ich w konkursie Miss Polski. Mam dla kogo żyć, cieszę się tym, co mam. Wiem też, że każdy znajdzie to,  czego szuka, i że nie zawsze racja jest tylko po jednej stronie. Wszystko należy dobrze umieć odczytywać - dodaje.

Ewa Mielnicka bierze udział w kampaniach reklamowych znanych firm odzieżowych. Tytuł Miss Polski 2014 daje jej również prawo do ubiegania się o koronę Miss World.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Ewa Mielnicka, konkurs Miss Polski, Miss Polski 2014, nagie zdjęcia, popularność, rozbierana sesja, rozgłos, sława

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter