a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 22 maja 2018
Imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Dorota Wellman: Marcina Prokopa raz traktuję jak syna, raz jak brata, raz jak męża telewizyjnego

2015-09-15
Dorota Wellman: Marcina Prokopa raz traktuję jak syna, raz jak brata, raz jak męża telewizyjnego

Między mną a Marcinem Prokopem od razu zaiskrzyło, jak w miłości, tylko bez konsumpcji seksualnej - przyznaje Dorota Wellman. Twierdzi, że po ośmiu latach wspólnej pracy przy magazynie „Dzień Dobry TVN" nie zamieniłaby Prokopa na żadnego innego dziennikarza. Młodszego o 17 lat Prokopa traktuje i jak syna, i jak telewizyjnego męża.

Stacja TVN pierwszy odcinek swojego porannego magazynu „Dzień Dobry TVN" wyemitowała 3 września 2005 roku. Początkowo nadawany był on wyłącznie w weekendy, jednak wiosną 2007 roku pojawiły się także wydania codzienne.

- Karuzela zmian, codziennie co innego, nieustanny ruch, zmiana. To jest to, co kochamy najbardziej. Adrenalina jak przy skoku ze spadochronem. Różne cudowne wydarzenia, tysiące gości, bardzo fajny zespół, z którym pracujemy, same przyjemności - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Dorota Wellman.

Każde wydanie programu prowadzi para gospodarzy. W dni powszednie są to duety: Anna Kalczyńska i Jarosław Kuźniar oraz Dorota Wellman i Marcin Prokop. Wellman i Prokop już wcześniej pracowali razem, m.in. w programach „Pytanie na śniadanie" i „Podróże z żartem" na antenie TVP2. Dziennikarka jest bardzo zadowolona z tej współpracy, zapewnia też, że nie zamieniłaby Marcina Prokopa na żadnego innego współprowadzącego. 

- Po co zamieniać diament na szkiełko, nie ma to najmniejszego sensu. On jest jedyny, niepowtarzalny, wyjątkowy, szczególny, ja się świetnie z nim czuję. Raz go traktuję jak syna, raz jak brata, raz jak męża telewizyjnego, więc nawet by mi przez myśl nie przeszło, żeby to zmieniać - mówi Dorota Wellman.

Dziennikarka twierdzi, że już podczas pierwszego spotkania z Marcinem Prokopem wiedziała, że połączy ich wyjątkowo bliska relacja. Od tego czasu są nie tylko współpracownikami, lecz także przyjaciółmi. Doskonale się dogadują mimo wielu różnic, m.in. wieku - dzieli ich bowiem 17 lat.

- Myśmy się nie docierali w ogóle, bo od początku zaiskrzyło, tak jak w miłości, tylko bez konsumpcji seksualnej. Jest tak czasami, że ludzie spotykają się albo widzą drugiego człowieka i wiedzą, że to jest to, że to będzie albo przyjaciel, albo ktoś bardzo nam bliski, tak było w tym wypadku - mówi Dorota Wellman.

Dorota Wellman i Marcin Prokop prowadzą wydania codzienne „Dzień Dobry TVN", które można oglądać od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-10.55.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Dorota Wellman, Dzień Dobry TVN, Marcin Prokop

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter