a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 19 marca 2018
Imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Dorota Chotecka: To kobieta jest motorem rodziny. Mężczyzna nigdy nie wpadnie na pewne pomysły

2016-02-08
Dorota Chotecka: To kobieta jest motorem rodziny. Mężczyzna nigdy nie wpadnie na pewne pomysły

Zdaniem aktorki to kobieta nadal pozostaje siłą napędową rodziny. Zwraca bowiem uwagę na te aspekty jej funkcjonowania, do których mężczyźni nie przywiązują wagi. Dotyczy to m.in. sposobu odżywiania się członków rodziny. Aktorka przyznaje, że to ona zajmuje się układaniem menu dla męża i córki.

Dorota Chotecka nie jest zwolenniczką tradycyjnego podziału ról w rodzinie zakładającego, że kobieta zajmuje się domem, a mężczyzna zarabianiem pieniędzy. Uważa jednak, że to kobieta jest siłą napędową rodziny - nie wykonawczynią, a inicjatorką określonych działań. Myśli bowiem o rzeczach, które mężczyźnie nigdy nie przyszłyby do głowy. Dotyczy to zwłaszcza sposobu odżywiania się członków rodziny.

- Mężczyzna nigdy nie wpadnie na tego typu pomysły. Wydaje mi się, że mężczyznom siedzenie przed telewizorem wystarczy. Kobieta jest motorem, kobieta nakręca rodzinę - mówi Dorota Chotecka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Zdaniem aktorki mężczyźni dobrze radzą sobie z samodzielnym przygotowaniem posiłków. Rzadko jednak zwracają uwagę na to, co jedzą - posiłki komponują ze składników, które akurat znajdują się w kuchni. Dlatego to kobieta musi zadbać o to, by były one zdrowe i pożywne.

- Co będzie w lodówce i to, co ona mu podpowie, to on to weźmie. A jak mu nie podpowie, to albo nie będzie jadł, bo powie, że głodny nie jest, albo zje chleb i tyle - mówi Dorota Chotecka.

Aktorka twierdzi, że podobnie jest u niej w rodzinie. To ona dba o to, by jej mąż i 9-letnia córka odżywiali się zdrowo.

- Jestem tą, która układa menu dla naszej rodziny. A już co kto sobie weźmie, to jest jego sprawa. Nie jestem jakimś cerberem - mówi Dorota Chotecka.

Aktorka jest zwolenniczką zdrowego stylu odżywiania. Została ambasadorką kampanii „Jem drugie śniadanie", której celem jest zaszczepienie w Polakach nawyku jedzenia drugich śniadań.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Dorota Chotecka rodzina, podział ról, sposób odżywiania rodziny

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter