a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 21 czerwca 2018
Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

DJ Adamus: Bardzo nie podoba mi się sytuacja w Polsce. Zaczynają się gierki i rzeczy niesympatyczne

2015-12-16
DJ Adamus: Bardzo nie podoba mi się sytuacja w Polsce. Zaczynają się gierki i rzeczy niesympatyczne

Producent muzyczny jest zaniepokojony sytuacją polityczną w Polsce. Artysta obawia się, że poczynania rządu Beaty Szydło negatywnie odbiją się na rodzimej gospodarce. Zdaniem DJ Adamusa obecna sytuacja już dziś ma ujemne konsekwencje społeczne - dzieli bowiem Polaków na wrogie obozy.

DJ Adamus z wykształcenia jest politologiem - studia na tym kierunku ukończył na Uniwersytecie Opolskim. Karierę zawodową związał wprawdzie z muzyką i mediami, nadal jednak interesuje się sytuacją polityczną w Polsce i na świecie. Twierdzi, że obecnie jest bardzo zaniepokojony poczynaniami rządu Beaty Szydło i prezydenta Andrzeja Dudy, zwłaszcza w kwestiach związanych z Trybunałem Konstytucyjnym.

- Mój patriotyzm jest na tyle silny, że rzeczywiście martwię się o to wszystko. Bardzo nie podoba mi się ta sytuacja, że zaczynają się rozgrywki, gierki i rzeczy niesympatyczne - mówi DJ Adamus agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Artysta martwi się, że decyzje rządu i polityczne przepychanki między obecną władzą a opozycją negatywnie wpłyną na pozycję Polski na świecie. Podkreśla też, że niestabilna sytuacja polityczna kraju może oddziaływać m.in. na polską walutę.

- Nie chodzi już o to, co dzieje się wśród 360 pajaców przy ul. Wiejskiej pod wielkim cyrkiem, tylko bardziej chodzi o to, co dzieje się chociażby na rynku gospodarczym w Polsce czy z naszą walutą - mówi DJ Adamus.

Zdaniem muzyka polityka obecnego rządu wpływa także na pogłębienie podziałów między Polakami i obniża pozytywną energię społeczną. DJ Adamus twierdzi, że są to koszty życia w demokratycznym społeczeństwie.

- Większość, która poszła, zagłosowała na taką opcję i teraz należy ponosić tego konsekwencje i wyciągać wnioski, chociaż - jak wiemy - Polacy są ostatnim narodem, który potrafi wyciągać wnioski ze swojej historii - mówi DJ Adamus.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: DJ Adamus sytuacja polityczna w Polsce, Trybunał Konstytucyjny

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter