a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Środa, 23 maja 2018
Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Conrado Moreno: potrzebę dbania o siebie i sportu zaszczepiła we mnie babcia

2016-02-09
Conrado Moreno: potrzebę dbania o siebie i sportu zaszczepiła we mnie babcia

Prezenter jest miłośnikiem aktywnego stylu życia. Lubi zwłaszcza treningi na siłowni i bieganie, które traktuje jako sposób na oczyszczenie organizmu i rozładowanie napięcia. Conrado Moreno twierdzi, że zamiłowanie do aktywności fizycznej zaszczepiła w nim babcia.

Conrado Moreno podkreśla, że sport zawsze był ważnym elementem jego życia. Od piętnastu lat intensywnie ćwiczy, głównie na siłowni. W Hiszpanii w szkole podstawowej próbował m.in. baletu i szermierki. 

- Dbanie o siebie jest elementem, który zaszczepiła we mnie babcia. Ona zawsze powtarzała znane powiedzenie „w zdrowym ciele zdrowy duch" - mówi Conrado Moreno agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Prezenter nigdy nie przepadał za sportami drużynowymi, zdecydowanie preferuje bieganie i ćwiczenia siłowe. Treningi na siłowni stara się wykonywać trzy lub cztery razy w tygodniu, choć nie zawsze jest w stanie zrealizować ten plan. Uważa, że regularne uprawianie sportu pozwala pozbyć się napięcia nerwowego i oczyścić umysł.

- Ważna jest harmonia życia i balans, który trzeba zachowywać. Wysiłek fizyczny i regularny trening jest niezwykle ważny. Zwłaszcza, by na swój sposób oczyszczać umysł, wyciszać się, zapominać o pewnych stresach. To jest to ujście napięcia - mówi Conrado Moreno.

Prezenter stara się także zdrowo odżywiać - zwraca uwagę na to, by jego posiłki były odpowiednio zbilansowane i urozmaicone, nie pije też alkoholu.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Conrado Moreno, dbanie o siebie, treningi

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter