a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Wtorek, 24 kwietnia 2018
Imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Ciepła kąpiel, dobra kuchnia i spotkania z przyjaciółmi – to sposoby gwiazd na zimową apatię

2016-01-19

Gwiazdy mają sposoby na zimową chandrę. Olga Borys poprawia sobie nastrój ciepłą kąpielą lub dobrą kuchnią. Anna Dereszowska stawia na dużą ilość światła i spotkania z przyjaciółmi. 

Jesień i zima to czas, gdy zwiększa się liczba osób cierpiących na apatię i mających obniżony nastroju. Przyczyną może być niska temperatura i zbyt mała ilość światła słonecznego - organizm produkuje wówczas mniej serotoniny, hormonu odpowiadającego za odczuwanie radości i zadowolenia. Z zimową apatią można walczyć zdrową dietą, odpowiednią ilość snu i aktywnością fizyczną.

- Gdy zmarznę, to wskakuję do łóżka, przykrywam się cała i śpię. I wstaję dopiero wtedy, kiedy jest mi obrzydliwie gorąco - mówi Olga Borys agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktorka ma też inne, wypróbowane sposoby na dobry nastrój w zimowe miesiące. Należą do nich ciepła kąpiel z pianką oraz dobre jedzenie.

- Lubię się tak rozpieścić czasem dobra kuchnią. Jak mam na coś ochotę, to albo sobie to gotuję, albo mąż mi to gotuje, albo idziemy do restauracji - mówi Olga Borys.

Anna Dereszowska przyznaje, że bardzo tęskni za słońcem. Jej zdaniem dobrym sposobem na zimową chandrę jest lampka dobrego wina, ona sama nie może jednak z tego korzystać - wciąż bowiem karmi piersią swojego pięciomiesięcznego synka. Apatię pomagają jej odegnać spotkania z przyjaciółmi oraz duża ilość światła, choćby sztucznego.

- Na szczęście jest kilka sposobów ze sztucznym oświetleniem, które można wymyślić i sobie zaaplikować w domu, więc z tego też korzystam - mówi Anna Dereszowska.

Obie gwiazdy uważają także, że najlepszym sposobem na przeciwdziałanie obniżonemu nastrojowi jest uśmiech i poczucie humoru. Zachęcają wszystkich do stosowania tego.

- Z humorem można dobrze się bawić albo można z humorem narzekać, jak cudownie można narzekać, naprawdę, do tego można wszystkich naokoło rozśmieszyć - mówi Olga Borys.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Anna Dereszowska, jak radzić sobie z zimą, Olga Borys, sposoby na zimową apatię, zima

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter