a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 20 września 2018
Imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Bogna Sworowska: W weekendy nie robię sobie makijażu. Trzeba mieć dystans, jesteśmy tylko ludźmi – raz wyglądamy lepiej, raz gorzej

2017-05-09
Bogna Sworowska: W weekendy nie robię sobie makijażu. Trzeba mieć dystans, jesteśmy tylko ludźmi – raz wyglądamy lepiej, raz gorzej

Bogna Sworowska przyznaje, że podoba jej się moda na bycie totalnie sauté, dlatego kiedy tylko może, rezygnuje z makijażu. Modelka nie jest jednak przeciwniczką stosowania kosmetyków kolorowych, bo przecież na toaletce prawdziwej kobiety nie może zabraknąć pudrów, błyszczyków i pędzelków, ale czasami trzeba dać skórze czas na odpoczynek i regenerację. Jej zdaniem makijaż powinien dodawać uroku, a jednocześnie akcentować świeżość i naturalność. 

Modelka przyznaje, że delikatny makijaż na dzień, a wyrazisty na wieczorne wyjście sprawiają, że kobieta czuje się wyjątkowo atrakcyjna i pewna siebie. Umiejętnie dobrany pozwala zatuszować zmęczenie lub brak snu, podkreślić kształt oczu i ust oraz rozświetlić cerę.

- Makijaż to absolutnie potrzebna rzecz i uwielbiana przez kobiety. Jeżeli nie musimy go robić zbyt często, to jest to też taka bardzo przyjemna i kobieca czynność, szczególnie dzienny makijaż, który nie wymaga godziny ciężkiej pracy. Mnie tak naprawdę zrobienie go zajmuje ok. 8 minut. Natomiast przy dużej liczbie wyjść, kiedy lubię sobie zrobić sama makijaż, ale on trwa i rzeczywiście zajmuje godzinę, to jest to wyczerpujące - mówi agencji Newseria Bogna Sworowska, modelka.

Choć makijaż jest kropką nad i całej stylizacji i wiele kobiet nadal nie wyobraża sobie wyjść z domu bez choćby delikatnego make-upu, to coraz więcej gwiazd śmiało pozuje do zdjęć bez grama pudru czy szminki. Naturalnymi selfie pochwaliły się już między innymi Karolina Malinowska, Beata Sadowska, Patrycja Markowska czy Edyta Górniak.

- Fajne są w tej chwili czasy pod tym względem, że modne jest bycie takim totalnie sauté i sobie ludzie na to pozwalają. Jesteśmy tylko ludźmi, raz wyglądamy lepiej, raz gorzej, raz jesteśmy bardziej zmęczeni, raz bardziej wypoczęci. Ale jest takie przyzwolenie, zresztą nawet w mediach społecznościowych widzimy, że wiele takich bardzo znanych osób pokazuje się właśnie w takiej wersji weekendowej, kompletnie bezmakijażowej, bardzo to lubię - podkreśla Bogna Sworowska.

Modelka przyznaje, że ona również na co dzień preferuje luźny styl i chętnie rezygnuje z makijażu. Jej zdaniem wszelkie niedoskonałości też w pewien sposób świadczą o pięknie kobiety.

- Podjęłam tę decyzję bardzo dawno, że w weekend - jak ja to nazywam - nie wyglądam w ogóle, moja mama karci mnie za to bardzo i pyta: „Ale jak ty tak pójdziesz?" Ale trzeba mieć dystans, dać sobie czas na wypoczynek i niekoniecznie tak się napinać. Kocham kosmetyki, lubię pachnące, kolorowe, jak tak leży ich cała masa, te pędzelki, to jest to takie tak urocze, że gdzie kobieta bez tych pędzelków, błyszczyków i całej reszty? - mówi Bogna Sworowska.

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter