a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 24 września 2018
Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

„Bądź bezpieczny, póki na to czas!” Zespół De Mono zaskoczył opiekunów i dzieci podróżujących autokarami do stolicy!

2017-08-04
„Bądź bezpieczny, póki na to czas!” Zespół De Mono zaskoczył opiekunów i dzieci podróżujących autokarami do stolicy!

Wyjątkowa niespodzianka spotkała, 3 sierpnia, dzieci i kierowców autokarów, na parkingu pod mostem Śląsko-Dąbrowskim w Warszawie. Ku zaskoczeniu wszystkich obecnych, Inspekcja Transportu Drogowego, przeprowadziła kontrolę pojazdów, a inspektorom towarzyszyli muzycy De Mono - Andrzej Krzywy i Piotr Kubiaczyk.

 

Podczas gdy inspektorzy kontrolowali stan techniczny pojazdów, muzycy z De Mono podkreślali jak ważna jest znajomość podstaw bezpieczeństwa ruchu drogowego. Po zakończonej kontroli, kierowcy bezpiecznych autobusów otrzymali od De Mono pluszowego krokodyla - maskotkę Inspekcji Transportu Drogowego. Dzieci obdarowane zostały odblaskowymi kamizelkami i opaskami , dzięki którym będą lepiej widoczne na drodze.

 

Zdaniem Głównego Inspektora Transportu Drogowego Alvina Gajadhur, trzeba korzystać z każdej okazji aby przypominać o bezpieczeństwie na drodze.

 

- Bądź bezpieczny, póki na to czas!" jest to akcja edukacyjno-informacyjna. Apelujemy
o bezpieczeństwo na polskich drogach. Jest to pierwsza tego typu działanie  z zespołem De Mono, a będzie ich kilka w sierpniu, na terenie całego kraju. Spotkamy się podczas różnych kontroli drogowych. W czasie wakacji bardzo dużo podróżujemy samochodami i autokarami. Ważne, żeby wszyscy użytkownicy dróg czuli się na nich bezpiecznie
- podkreślił Główny Inspektor Transportu Drogowego.

 

Pomysł na akcję „Bądź bezpieczny, póki na to czas!" powstał ze wspólnej inicjatywy
De Mono oraz Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego.

 

- Razem z Inspekcją Transportu Drogowego bierzemy udział w akcji „Bądź bezpieczny, póki na to czas!" i włączyliśmy się do niej z wielką chęcią. Sami mamy dzieci, a rocznie jako zespół pokonujemy około 100 000 kilometrów w trasach na koncerty i zależy nam bardzo na bezpieczeństwie na polskich drogach. Kilka lat temu zrobiliśmy kurs ratownictwa, aby potrafić udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej np. ofiarom wypadków drogowych - powiedział Andrzej Krzywy.

 

To już kolejny raz, kiedy De Mono angażuje się w propagowanie bezpiecznej jazdy. Akcja kontrolowania autokarów jest pierwszą częścią projektu, który trwać będzie do końca wakacji.

Materiał zewnętrzny

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter