a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 19 czerwca 2018
Imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Antoni Królikowski: kocham Polskę za umiarkowany klimat i piękne kobiety

2017-03-13
Antoni Królikowski: kocham Polskę za umiarkowany klimat i piękne kobiety

Zdaniem aktora Polki to najpiękniejsze kobiety świata. To jeden z powodów, dla których gwiazdor serialu „Bodo" kocha swój kraj. Drugim powodem jest umiarkowany, ale zróżnicowany klimat.

Antoni Królikowski dołączył do ekipy tworzącej program „Kocham Cię, Polsko". Zastąpił Macieja Musiała w roli kapitana jednej z drużyn biorących udział w programie. Aktor twierdzi, że tytuł programu oddaje jego uczucia do Polski, a ojczysty kraj kocha przede wszystkim za przyjemną pogodę i istnienie czterech pór roku.

- Kocham Polskę za to, że mamy umiarkowany klimat. Nasz klimat jest naprawdę fajny, bardzo go lubię - mówi Antoni Królikowski agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktor twierdzi, że uwielbia nostalgiczną polską jesień, mroźną zimę, taką, jaka miała miejsce w minionym sezonie, oraz upalne lato. Przede wszystkim jednak kocha wiosnę, która właśnie się zaczęła w Polsce.

- Dzisiaj jest taki pierwszy dzień wiosny, naprawdę piękny, wreszcie trochę słońca, nie ma śniegu, czuć w powietrzu ten zapach - mówi Antoni Królikowski.

Przyjemny klimat to jednak nie wszystko, co gwiazdor serialu „Bodo" ceni w Polsce. Jego zdaniem największą zaletą kraju są bowiem jego wyjątkowo piękne mieszkanki.

- W Polsce mamy naprawdę najpiękniejsze kobiety na świecie, w Europie to na pewno, ale też na świecie, także kocham Polskę - mówi Antoni Królikowski.

Program „Kocham Cię, Polsko" można oglądać w każdą sobotę o godzinie 20.05 na antenie TVP2. W roli pozostałych gospodarzy widzowie zobaczą Barbarę Kurdej-Szatan oraz Tomasza Kammela.

źródło: Newseria Lifestyle

Tagi: "Kocham Cię, Antoni Królikowski, Polska, Polsko", TVP2

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter