a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 23 czerwca 2018
Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Anna Wendzikowska: Przyjaźnię się z Kasią Sowińską od lat

2015-05-02
Anna Wendzikowska: Przyjaźnię się z Kasią Sowińską od lat

Kasię Sowińską poznałam ponad 10 lat temu - mówi Anna Wendzikowska. Wspomina, że Sowińska bardzo pomogła jej zaaklimatyzować się w Londynie, gdzie przyjechała na studia. Mimo odległości, gwiazdy bardzo się przyjaźnią. Ostatnio spotkały się tydzień temu, gdy Wendzikowska odwiedziła Los Angeles, by przeprowadzić wywiad z Blake Lively.

Anna Wendzikowska pod koniec stycznia urodziła córkę Kornelię. Szybko jednak wróciła do pracy w programie "Dzień Dobry TVN". W ubiegłym tygodniu w ramach obowiązków zawodowych była w Los Angeles na premierze filmu "Wiek Adaline". Wendzikowska przeprowadziła wówczas wywiad z Blake Lively, odtwórczynią tytułowej roli. - Pierwszy raz z nią rozmawiałam. Fajne jest to, że ona chyba trzy tygodnie przede mną urodziła swoją córkę, to taki temat bardzo wspólny, bardzo bliski nam obu - mówi Anna Wendzikowska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Pobyt w Los Angeles dziennikarka wykorzystała na spotkanie z przyjaciółką Kasią Sowińską. Zdjęciami ze spotkania pochwaliła się na Instagramie. Gwiazda TVN twierdzi, że z Kasią znają się od ponad dziesięciu lat. Mimo dzielących ich odległości przyjaźnią się i wzajemnie wspierają. Sowińska bardzo pomogła Wendzikowskiej, gdy ta w 2005 r. przyjechała na studia do Londynu. - Skontaktowała mnie z mnóstwem swoich przyjaciół, którzy mi bardzo pomogli w wielu sprawach, chociażby w znalezieniu mieszkania. Ta nasza przyjaźń trwa już dosyć długo. Nie zawsze jesteśmy tak samo blisko, bo często się zdarza tak, że mieszkamy w zupełnie innych miejscach. Ale jak byśmy się nawet nie widziały kilka miesięcy, to jak się spotykamy, to wracamy do tego samego punktu, w którym skończyłyśmy - mówi Anna Wendzikowska.

Kasia Sowińska od ponad 5 lat mieszka w Los Angeles, gdzie rozwija karierę muzyczną. Jej największym sukcesem była trasa koncertowa z Luisem Miguelem. Anna Wendzikowska dla programu "Dzień Dobry TVN" przeprowadza wywiady z gwiazdami Hollywood. Rozmawiała już m.in. z Georgem Clooneyem, Sigourney Weaver, Russellem Crowe, Rachel Weisz i Gwyneth Paltrow. Dziennikarka twierdzi, że obie z Sowińską są obywatelkami świata i rozumieją mentalność Amerykanów i Europejczyków. - Obie jesteśmy obywatelkami świata. Czuję się bardzo mocno związana z Polską, ale jest mi bardzo łatwo zrozumieć też mentalność innych Europejczyków i Amerykanów. Na tyle dużo czasu spędziłam za granicą i na tyle mam otwartą głowę oraz tolerancyjne i pełne akceptacji podejście do ludzi, że dobrze się z nimi dogaduję i dobrze czuję się za granicą. Nie mam też bariery językowej, co zawsze oczywiście pomaga, bo komunikacja jest podstawą współistnienia i współdziałania - mówi Anna Wendzikowska.

Newseria Lifestyle

Tagi: Anna Wendzikowska, Kasia Sowińska, przyjaźń

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter