a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 25 czerwca 2018
Imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Anna Puślecka: jesteśmy narodem, który nie ma poczucia humoru

2017-03-08
Anna Puślecka: jesteśmy narodem, który nie ma poczucia humoru

Zdaniem dziennikarki Polakom brakuje dystansu do siebie. Zarówno gwiazdy, jak i zwykli ludzie traktują samych siebie niezwykle poważnie. Anna Puślecka chciałaby, aby Polacy mieli takie poczucie humoru, jak mieszkańcy Europy Zachodniej czy przedstawiciele świata mody i sztuki.

Jak wynika z badań niemieckiego socjologa Hansa Pozelta, Polacy uważani są za naród o bardzo niskim poczuciu humoru. Ankieta pokazała również, że Polacy nie lubią się śmiać z samych siebie. Anna Puślecka również uważa, że mieszkańcy Polski powinni się jeszcze sporo nauczyć w zakresie poczucia humoru.

- U nas jest wszystko na serio. I te gwiazdy są na serio, i ludzie, którzy pokazują się publicznie, że jeśli jest jakaś krytyka czy żartuje się z ludzi w mediach, to przyjmują to za bardzo do siebie - mówi dziennikarka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Współprowadząca cykl „Moda Polska" twierdzi, że brak poczucia humoru i dystansu do siebie cechuje nie tylko gwiazdy, lecz także zwykłych Polaków. Swoich rodaków porównuje do mieszkańców innych krajów europejskich, m.in. Włoch. Dziennikarka przeprowadziła wywiady z tak znanymi przedstawicielami świata mody i sztuki jak Giuseppe Zanotti, Carla Sozzani czy Oliviero Toscani, i jest zachwycona ich podejście do życia i samych siebie.

- Ci ludzie mają tak niebywałe poczucie humoru i taki luz, że ja bym sobie życzyła, żeby w Polsce było podobnie - mówi Anna Puślecka.

Gwiazda uważa, że ten brak dystansu może być także przyczyną problemów, jakie Polacy mają z mówieniem o seksie. W tej dziedzinie, zdaniem dziennikarki, potrzebny jest bowiem luz.

źródło: Newseria Lifestyle

Tagi: Anna Puślecka, Polacy, Polska

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter