a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 26 maja 2018
Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Anna Popek: Żyję w celibacie i jest mi z tym dobrze

2015-04-20
Anna Popek: Żyję w celibacie i jest mi z tym dobrze

Anna Popek na razie jest singielką, nie zamyka się jednak na nową miłość. Twierdzi, że z mężczyzną, o którym niedawno media pisały jako o jej nowym partnerze, łączą ją wyłącznie koleżeńskie relacje. Obecnie dziennikarka skupia się bowiem na wychowywaniu córek i jak sama mówi, nie rozprasza się niepotrzebnymi rzeczami.

W marcu w mediach pojawiły się zdjęcia Anny Popek, która wychodziła z siedziby TVP w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Większość portali uznała, że towarzysz dziennikarki jest jej nowym partnerem życiowym. Popek już następnego dnia zdementowała te pogłoski na swoim profilu na Facebooku. Tajemniczym mężczyzną okazał się jej kolega z pracy, operator Piotr Gronau. Dziennikarka zapewniła, że łączy ją z nim wyłącznie relacja koleżeńska. - Wychodziliśmy z telewizji, mówię: "Patrz Piotrek, stoją fotoreporterzy". On mówi: "Ach, to chodź, wyjdziemy razem, napiszą, że jesteśmy parą". Mówię: "Nie napiszą". Jechałam akurat na kolejne zdjęcia, a on skończył swój dyżur. Rzeczywiście zrobili nam zdjęcia. A Gronau mówi: "Chodź, teraz staniemy, będziemy się namiętnie całować, to dopiero będzie afera". Mówię: "Nie, już nie przesadzajmy, jak my to odkręcimy potem, nie da rady". I grzecznie odprowadził mnie do samochodu, ja pojechałam do swoich zajęć, on do swoich - mówi Anna Popek w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Dziennikarka twierdzi, że przez krótką chwilę burza w mediach internetowych nawet ją bawiła. Szybko zdała sobie jednak sprawę z tego, że z takimi sytuacjami trzeba bardzo uważać, łatwo bowiem zranić osoby trzecie. Ani Anna Popek, ani Piotr Gronau obecnie nie są z nikim związani, jednak gdyby pozostawali w związkach medialne doniesienia mogłyby zrobić krzywdę ich partnerom. - Teraz jest u nas w "Pytaniu na śniadanie" taka krótka lista, kto teraz wychodzi z Anią Popek, kto będzie nowym partnerem Ani Popek. I sobie żartujemy w towarzystwie kolegów, operatorów i innych, że to tak łatwo jednak nie tyle manipulować, ile wpływać na opinię publiczną i na to, co myślą ludzie. Więc trzeba ostrożnie z tego korzystać - mówi Anna Popek.

W 2012 r. Anna Popek po 16 latach małżeństwa rozwiodła się z mężem Andrzejem. Od tego czasu media chętnie spekulują na temat kolejnych związków prezenterki. Ona sama zapewnia, że obecnie nie ma żadnego partnera, choć nie narzeka na brak zainteresowania ze strony mężczyzn. - Ostatnio pisze do mnie taki chłopak: "Pani Aniu Popek, kocham panią", albo: "Pani Aniu Popek, podoba mi się pani". To bardzo jest miłe. Ale nie odpisałam, bo byłoby może z tego coś jeszcze. Teraz mam taki etap w życiu, że wychowuję córki, mieszkamy sobie razem, żyję w celibacie, bardzo mi z tym jest dobrze. Nie rozpraszam się niepotrzebnymi rzeczami, ale idzie wiosna, kto wie, co się wydarzy - mówi Anna Popek.

Dziennikarka nie zamyka się na możliwość nowego związku. Twierdzi, że życie jest nieprzewidywalne i nigdy nie wiadomo, kiedy i gdzie spotka się nową miłość.

Newseria Lifestyle

Tagi: Anna Popek, miłość, partner, związek

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter