a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 21 czerwca 2018
Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Anna Mucha zagra w spektaklu na podstawie tekstu Sławomira Mrożka

2016-09-08
Anna Mucha zagra w spektaklu na podstawie tekstu Sławomira Mrożka

Jesienią Anna Mucha koncentruje się na pracy w teatrze. Zagra w komedii obyczajowej „Pikantni", gdzie partnerować jej będzie Mikołaj Roznerski oraz Barbara Kurdej-Szatan. Gwiazdę czeka też premiera spektaklu „Letni dzień" na podstawie tekstu Sławomira Mrożka. Aktorka twierdzi, że dopiero w listopadzie zamierza trochę zwolnić tempo pracy.

Tegoroczne wakacje Anna Mucha spędziła w Toskanii wraz z rodziną: partnerem Marcelem Sorą oraz dziećmi - Stefanią i Teodorem. W ukochanym regionie Włoch gwiazda nabierała sił przed intensywną pracą w czasie jesiennych miesięcy. Jak twierdzi, najtrudniejszy będzie dla niej październik, potem zamierza nieco zwolnić tempo.

- Liczę na to, że dożyję do 1 listopada. A 1 listopada po prostu mam zamiar paść na twarz ze zmęczenia, ale po 1 listopada trochę zwolnię, żeby odpocząć - mówi Anna Mucha agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Zaraz po powrocie z wakacji gwiazda zaczęła próby do dwóch premierowych spektakli teatralnych. Jednym z nich jest komedia obyczajowa „Pikantni", której autorem jest austriacki dramaturg Stefan Vögel. Spektakl opowiada historię dwóch par: Bei i Christopha oraz Doris i Alexa, znudzonych swoim dotychczasowym życiem erotycznym. Spragnieni zmian postanawiają zarejestrować się w portalu randkowym, nie wiedząc, że decyzja ta stanie się początkiem niespodziewanych wydarzeń.

- Gram razem z Barbarą Kurdej-Szatan, Mikołajem Roznerskim i Michałem Ziembickim, bardzo serdecznie zapraszam do Capitolu na spektakl - mówi Anna Mucha.

Premiera spektaklu „Pikantni" w reżyserii Tomasza Gawrona planowana jest na listopad, aktorzy zagrali już jednak przedstawienie prapremierowe. Równolegle Anna Mucha pracuje nad rolą w spektaklu „Letni dzień" na podstawie tekstu Sławomira Mrożka. Jego bohaterami są Ud i Nieud - mężczyźni spotykają się w dniu, w którym obaj postanawiają popełnić samobójstwo. W tym trudnym momencie przed ich oczami pojawia się Dama. „Letni dzień" to sztuka o samotności, miłości, poznawaniu siebie i potrzebie posiadania celu w życiu.

- Obcując z tym tekstem, jestem zaskoczona tym, że on jest ciągle aktualny, że już w tej chwili operuję pewnymi cytatami i rzeczywiście posługuję się nimi na co dzień w życiu, tylko że dzisiaj mówię Mrożkiem, a wcześniej mówiłam po prostu ot tak - mówi Anna Mucha.

Aktorce partnerują Marek Pituch i Jakub Wons, a za reżyserię odpowiedzialna jest Olga Chajdas. Spektakl zostanie wystawiony na deskach katowickiego teatru Old Timers Garage, a premiera odbędzie się 15 września. Gwiazda zaprzecza natomiast, że stara się o rolę w nowym serialu TVN. Twierdzi, że dowiedziała się o tym z mediów.

- Czytałam o tym, leżąc nad basenem w Toskanii, także dzięki. Cieszę się, że ktoś tam za mnie trzyma kciuki - mówi Anna Mucha.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Anna Mucha, spektakl

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter