a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Niedziela, 22 lipca 2018
Imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Anna Matysiak: taniec daje możliwość wyżycia się emocjonalnego, wyładowania wszystkiego, co w nas siedzi

2017-04-21
Anna Matysiak: taniec daje możliwość wyżycia się emocjonalnego, wyładowania wszystkiego, co w nas siedzi

Gwiazda uwielbia aktywność fizyczną. Regularnie ćwiczy na siłowni, uczestniczy w zajęciach fitness, a także tańczy. Chętnie bierze udział np. w zajęciach pole dance. Aktorka uważa, że taniec umożliwia kobietom nie tylko pracę nad sylwetką i wdzięk, lecz także pozwala rozładować nadmiar emocji i skupić się wyłącznie na samych sobie. 

Anna Matysiak przez sześć lat uczyła się w warszawskiej szkole baletowej. Twierdzi, że dzięki temu nabyła nie tylko umiejętności taneczne, lecz także wyrobiła w sobie nawyk aktywności fizycznej. Od tego czasu stara się dbać o swoje ciało: regularnie trenuje i zdrowo się odżywia.

- To wszystko sprawia, że lepiej później się prezentuje nasza skóra i makijaż na twarzy - mówi aktorka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda serialu „Klan" nie przywiązuje się do konkretnego rodzaju aktywności fizycznej. Lubi różnorodność, chętnie próbuje więc różnorakich dyscyplin sportu. Uczestniczy w zajęciach tanecznych np. pole dance, treningach fitness, jak trening na trampolinach, ćwiczy też na siłowni. Nie przepada natomiast za wciąż niezwykle popularnym wśród Polaków bieganiem.

- Ale też nie za bardzo mogę, bo jestem po operacji kolana, więc na szczęście to bieganie nie jest wskazane w moim wypadku - mówi Anna Matysiak.

W ostatnich latach gwiazda koncentrowała się raczej na karierze aktorskiej niż tanecznej, nadal jednak kocha tańczyć. Jej zdaniem ta forma aktywności fizycznej bardzo dużo daje kobietom. Jest jeden z momentów w ciągu dnia, gdy można się całkowicie zatracić w chwili obecnej, zatrzymać się w codziennym biegu, nie myśleć o problemach i czekających na realizację obowiązkach.

Kiedy się tańczy i się poddaje temu rytmowi, muzyce, temu flow, to rzeczywiście jest się w tym danym momencie, w danej sekundzie, i przeżywa się ją na sto procent - mówi Anna Matysiak.

Aktorka przyznaje, że regularne treningi taneczne przynoszą również profity związane z fizycznością: poprawiają kondycję, rzeźbią ciało, wzmacniają mięśnie. Ważniejsze są dla niej jednak aspekty psychiczne: możliwość pobycia z samą sobą, rozładowanie nadmiaru emocji, często negatywnych, a tym samym poprawa nastroju.

źródło: Newseria Lifestyle

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter