a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Środa, 15 sierpnia 2018
Imieniny: Marii, Napoleona, Stelii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Anna Lucińska: moje serce kieruje się w stronę dziennikarstwa

2017-05-24
Anna Lucińska: moje serce kieruje się w stronę dziennikarstwa

Aktorce bardzo podoba się nowa rola gospodyni programu telewizyjnego. Twierdzi, że jej serce coraz bardziej skłania się ku tej ścieżce kariery. Gwieździe nie przeszkadza nawet konieczność wstawania o 4.00. 

Anna Lucińska od kilku lat z powodzeniem rozwija karierę aktorską. Znana jest głównie z lubianych przez widzów seriali „Na dobre i na złe", „Apetyt na życie" oraz „Malanowski i partnerzy". Od tego roku próbuje swoich sił również jako prezenterka telewizyjna - w lutym została jedną z prowadzących poranny magazyn TVP1 „Dzień dobry Polsko". Gwiazda nie ukrywa, że to nowe wyzwanie zawodowe bardzo jej się podoba.

- Mogę zdradzić, że moje serce kieruje się w stronę dziennikarstwa, prowadzenia programów. Zobaczymy, jak to wszystko pójdzie dalej, ale to jest coś, co sprawia mi ogromną przyjemność - mówi Anna Lucińska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktorce szczególnie mocno podoba się możliwość poznawania nowych ludzi oraz dynamika, jaką praca ta nadała jej życiu. Gwiazda twierdzi, że codziennie coś się dzieje, a każdy dzień ma wypełniony obowiązkami zawodowymi. Niekiedy wstaje przed 4.00, aby stawić się na planie programu „Dzień dobry Polsko", a po zakończeniu nagrań jedzie na plan serialu „Na dobre i na złe". Nie odczuwa jednak zmęczenia mimo bardzo wczesnej godziny, o której zaczyna dzień.

- Jak już się ktoś przyzwyczai, nastawi się psychicznie, że o tej godzinie trzeba wstać, to absolutnie nie mam żadnego problemu, a nawet sprawia mi to przyjemność. Wszyscy się śmieją, jak to mówię, nie dowierzają - mówi Anna Lucińska.

Zdaniem gwiazdy nastawienie psychiczne odgrywa w tym przypadku ogromną rolę. Uważa bowiem, że mózg przyzwyczaja się do nowej pory wstawania i człowiek nie ma problemu z pobudką. Dla niej jedynym poważnym problemem jest śniadanie. Aktorka bardzo lubi zjeść pierwszy posiłek dnia przed wyjściem z domu, o 4.00 nastręcza to jednak trudności.

- Ale zawsze coś tam wrzucę na ząb i normalnie o 9.00, już po pracy, mogę zjeść normalne drugie śniadanie - mówi Anna Lucińska.

Program „Dzień dobry Polsko" emitowany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-7.45. Codziennie prowadzi go inna para prezenterów. Wśród gospodarzy porannego magazynu TVP1 są takie gwiazdy jak Anna Popek, Maciej Kurzajewski i Paulina Chylewska.

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter