a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Piątek, 20 kwietnia 2018
Imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Anita Sokołowska: Mam bardzo intensywny czas zawodowy. Ale mój synek jest wyrozumiały

2015-09-01
Anita Sokołowska: Mam bardzo intensywny czas zawodowy. Ale mój synek jest wyrozumiały

Mam w domu wspaniałego kumpla - mówi Anita Sokołowska o swoim dwuletnim synku. Chłopiec nigdy nie marudzi, gdy mama wychodzi do pracy, mimo że jej życie zawodowe jest bardzo intensywne. Aktorka pracuje obecnie na planie serialu „Przyjaciółki" i gra też w teatrze, m.in. w spektaklu „Lalka" w Teatrze Powszechnym. 

Zakończenie poprzedniego sezonu popularnego serialu „Przyjaciółki" wzbudziło wiele emocji wśród jego fanów. Dotyczyły one głównie losów poważnie chorej Patrycji, granej przez Joannę Liszowską. Anita Sokołowska zapowiada, że emocji nie zabraknie także w nadchodzących odcinkach, a w życiu wszystkich czterech przyjaciółek będzie się dużo działo. Spore zmiany czekają nie tylko Patrycję, lecz także graną przez Sokołowską Zuzę Markiewicz, która po długiej przerwie spotka Wojtka, dawnego ukochanego.

- Mam bardzo fajnie rozpisaną rolę, dzieją się zupełnie nowe rzeczy, wraca stara miłość, stara miłość będzie walczyła z nową miłością, zaczną się przepychanki. Będzie więc barwnie i ciekawie - mówi Anita Sokołowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Anita Sokołowska przy szóstym sezonie „Przyjaciółek" pracuje od trzech tygodni. Na plan serialu przyjechała kilka godzin po powrocie z wakacyjnego wyjazdu. Tegoroczny urlop aktorka spędziła we Włoszech, głównie na Sycylii i w Dolomitach. Nie ukrywa, że po okresie intensywnej pracy marzyła o wakacjach i czasie zupełnego wyciszenia. Zapewnia też, że podczas podróży zebrała mnóstwo pozytywnej energii i sił do pracy, choć chętnie spędziłaby jeszcze trochę czasu na odpoczynku.

- Nie ukrywajmy, że jak po sezonie bardzo intensywnej pracy człowiek ma dwa tygodnie na odpoczynek, to nie jest w stanie w ogóle się zregenerować. Tydzień odpoczywa, wyłącza ciało, pracuje nad tym, żeby się w ogóle wyluzować. A drugi tydzień to już tak wracają myśli, że trzeba powrócić do pracy - mówi Anita Sokołowska.

Kolejny sezon serialu „Przyjaciółki" to nie jest jedyne zawodowe zobowiązanie Anity Sokołowskiej. Aktorka cały czas gra też w teatrze. Występuje w spektaklu „Lalka", który miał premierę w maju tego roku na deskach warszawskiego Teatru Powszechnego, oraz przedstawieniu „Afryka" w Teatrze Polskim w Bydgoszczy.

- Muszę powiedzieć, że od kilku albo od kilkunastu lat mam bardzo intensywny czas zawodowy, co mnie oczywiście cieszy - mówi Anita Sokołowska.

Aktorka zapewnia jednak, że może liczyć na wsparcie rodziny, zwłaszcza dwuletniego synka. Zdaniem Sokołowskiej mały Antoni jest wspaniałym i wyrozumiałym chłopcem.

- Mówię: „Kochanie, kocham cię, ale muszę iść do pracy". Mówi: „Tak, tak, tak". Teraz już odprowadza mnie do drzwi, zamyka za mną, więc mam wspaniałego kumpla w domu - mówi Anita Sokołowska.

Pierwszy odcinek szóstego sezonu serialu „Przyjaciółki" widzowie telewizji Polsat obejrzą 3 września o godz. 21.00.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Anita Sokołowska, Anita Sokołowska wakacje, serial

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter