a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Środa, 25 kwietnia 2018
Imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Agnieszka Kaczorowska: gdy poznaję nową osobę, zwracam uwagę na jej oczy

2016-09-15
Agnieszka Kaczorowska: gdy poznaję nową osobę, zwracam uwagę na jej oczy

Zdaniem Agnieszki Kaczorowskiej oczy bardzo dużo mówią o człowieku. To właśnie na nie aktorka zwraca uwagę, gdy poznaje nową osobę. W przypadku mężczyzn istotna jest także aura, jaką wokół siebie tworzą.

Agnieszka Kaczorowska wielokrotnie stwierdzała w wywiadach, że w zakresie osobowości w mężczyznach ceni troskliwość, ciepło oraz posiadanie pasji. Jeśli chodzi o wygląd, to nie potrafi zdefiniować, co mogłoby sprawić, że konkretnego mężczyznę uznałaby za atrakcyjnego już przy pierwszym spotkaniu.

- Zawsze jest to jakaś taka aura, którą mężczyzna tworzy wokół siebie - mówi Agnieszka Kaczorowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Tancerka przyznaje jednak, że istnieje coś, na co zwraca uwagę przy pierwszym bliższym kontakcie z nowo poznawaną osobą, niezależnie od jej płci. Są to oczy rozmówcy.

- Oczy dla mnie są zwierciadłem duszy i są czymś dla mnie ważnym, bo one dużo mówią o człowieku - mówi Agnieszka Kaczorowska.

Jak wynika z doniesień prasowych, rok temu aktorka rozstała się z reżyserem Rafałem Samborskim. Od tamtej pory oficjalnie jest sama.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Agnieszka Kaczorowska, oczy

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter