a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 18 czerwca 2018
Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Agnieszka Dygant w roli dziewczyny gangstera w filmie „Pitbull. Nowe porządki”

2015-08-24
Agnieszka Dygant w roli dziewczyny gangstera w filmie „Pitbull. Nowe porządki”

Patryk Vega rozpoczął zdjęcia do filmu „Pitbull. Nowe porządki". W jednej z ról widzowie zobaczą Agnieszkę Dygant, która wciela się w postać dziewczyny gangstera. Aktorka twierdzi, że zaciekawił ją scenariusz filmu i wyraziści bohaterowie. Gwiazda nie ma też poczucia presji wynikającej z udziału w kontynuacji kultowego filmu.

Scenariusz filmu „Pitbull. Nowe porządki" oparty jest na prawdziwej historii tzw. gangu obcinaczy palców - jednej z najbrutalniejszych grup przestępczych w Polsce. Jego członkowie porywali ludzi, a rodzinom wysyłali obcięte palce ofiar. Fabuła filmu skupiona będzie wokół grupy policjantów z dwóch warszawskich komend, którzy podejmują współpracę, by dopaść gangsterów. Zdaniem Agnieszki Dygant napisany przez Patryka Vegę scenariusz jest bardzo ciekawy.

- Jest tak, że chcesz przeczytać, co jest dalej, interesuje Cię to, jak się rozwiążą te wątki. Role są bardzo wyraziste i przewrotne, tzn. połamane, dla aktora tak jest najlepiej, bo wtedy najwięcej można zagrać. Coś, co jest straszne, za chwilę jest śmieszne, coś, co cię śmieszy, potem sprawia, że jest ci smutno, emocje włączają się jakby po kolei - mówi Agnieszka Dygant agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Nowy film Vegi nie jest bezpośrednią kontynuacją kultowego już „Pitbulla", choć pojawiają się w nim bohaterowie pierwszej części: Gebels, Igor i Barszczyk. Głównym bohaterem jest jednak policjant o pseudonimie Majami, w którego wciela się Piotr Stramowski. Jego przeciwnikiem jest doświadczony gangster - w tej roli widzowie zobaczą powracającego na duży ekran Bogusława Lindę. Oprócz nich w obsadzie znaleźli się m.in. Anna Mucha, Maja Ostaszewska, Andrzej Grabowski i Agnieszka Dygant, która wciela się w postać Zupy, dziewczyny gangstera.

- My, ludzie funkcjonujący normalnie w życiu mamy, pewne wyobrażenia o policji, o gangsterach. Tak samo ludzie, którzy nie są aktorami, czy nie są z ekipy filmowej mają pewne wyobrażenia na temat pracy w filmie. Ale dla aktora to jest kolejna praca, kolejna ekipa i kolejny scenariusz. Oczywiście są takie, które lubi się bardziej, i takie, które lubi się mniej. Ten scenariusz jest bardzo ciekawy, po prostu ciekawy - mówi Agnieszka Dygant.

Film „Pitbull" trafił do kin w 2005 roku. Zdobył duże uznanie publiczności i krytyków, w związku z czym wkrótce Patryk Vega nakręcił serial telewizyjny pod tym samym tytułem. Emitowany był w TVP2 od grudnia 2005 roku do czerwca 2008. Obraz „Pitbull. Nowe porządki" ma wejść na ekrany kin w styczniu 2016 roku.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: "Pitbull. Nowe porządki", Agnieszka Dygant, Pitbull 2

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter