a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 24 maja 2018
Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Agnieszka Cegielska: Szanuję moją pracę. Rzadko kiedy w mediach możemy mieć etat

2017-07-08
Agnieszka Cegielska: Szanuję moją pracę. Rzadko kiedy w mediach możemy mieć etat

Gwiazda TVN jest zadowolona z kierunku, w jaki potoczyła się jej kariera zawodowa. Docenia bezpieczeństwo zapewniane przez pracę na etacie oraz możliwości samorozwoju. Już jako prezenterka pogody skończyła studia z zakresu zdrowego stylu życia, dzięki czemu poprowadziła autorski cykl na antenie TVN.

Agnieszka Cegielska jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunkach dziennikarstwo i ekonomia. Od 2004 roku związana jest zawodowo ze stacją TVN, gdzie pracuje jako prezenterka pogody. Gwiazda twierdzi, że nie planowała rozwijać kariery w takim kierunku, w dużej mierze zadecydował o tym przypadek. Była studentką, gdy jej przyjaciel z Trójmiasta poinformował ją, że stacja TVN planuje otwarcie nowych kanałów tematycznych i poszukuje osób do pracy. Do ewentualnego zatrudnienia podeszła z niedowierzaniem, wysłała jednak zgłoszenie.

- Odezwano się do mnie po trzech miesiącach, zaproszono na próby kamerowe, które wyszły tak sobie, a po kolejnych trzech miesiącach zaproszono mnie na pierwsze nagrania i tak się to później potoczyło - mówi Agnieszka Cegielska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Prezenterka twierdzi, że czuje wdzięczność za możliwość pracy w telewizji, przyniosła jej ona bowiem wiele satysfakcji i pozytywnych zdarzeń. Szanuje ją, nie przejmując się negatywnymi opiniami na temat prezenterek pogody. Twierdzi, że praca w TVN daje jej poczucia bezpieczeństwa, którego w obecnych czasach brakuje wielu kobietom. Zwłaszcza tym, które podobnie jak Agnieszka Cegielska, chcą zostać matkami.

- Rzadko kiedy w mediach możemy mieć etat, a dla mnie, jako kobiety w XXI wieku, fakt, że mam pracę etatową jest szalenie ważny, każdy z nas ma kredyty do zapłacenia, każdy chce mieć poczucie bezpieczeństwa - mówi prezenterka.

Gwiazda TVN uważa ponadto, że dzięki swojej pracy mogła się rozwijać i realizować pasje inne niż dziennikarstwo. Już jako prezenterka pogody ukończyła studia podyplomowe z zakresu coachingu zdrowia i zdrowego stylu życia, zrobiła również dyplom konsultanta medycyny ajurwedyjskiej. Wiedza w zakresie żywienia i niekonwencjonalnych metod leczenia pozwoliła jej natomiast poprowadzić cykl „Naturalnie!" w pasmie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN".

- Gdy podążamy za marzeniami, gdy żyjemy w zgodzie ze sobą, gdy taką energię wysyłamy w świat, to wszystko, co dobre do nas wraca - mówi Agnieszka Cegielska.

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter