a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 23 czerwca 2018
Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Adam „Nergal” Darski": dostałem coś więcej niż zaproszenie na ślub Agnieszki Szulim

2015-11-20
Adam „Nergal” Darski": dostałem coś więcej niż zaproszenie na ślub Agnieszki Szulim

Adam "Nergal" Darski będzie gościem na ślubie Agnieszki Szulim. Wokalista twierdzi nawet, że dostał coś więcej niż samo zaproszenie na ceremonię. Nie chce jednak zdradzać szczegółów.

Dwa miesiące po zaręczynach Agnieszka Szulim i Piotr Starak zaczęli przygotowania do ślubu. Powstała pierwsza lista gości, na której znalazł się m.in. przyjaciel przyszłej panny młodej Adam „Nergal" Darski. Muzyk potwierdza, że dostał zaproszenie na ślub.

- Nawet więcej niż zaproszenie, ale o tym mówić nie mogę. Nie jestem specjalnie tak obyty z mediami, więc nie wiem, na ile mogę sobie pozwolić, jeśli chodzi o wypowiedzi na ten temat - mówi Adam „Nergal" Darski agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Prowadząca „Na językach" i lider grupy Behemoth przyjaźnią się już od kilku lat - często spędzają wspólnie wolny czas, np. na koncertach heavymetalowych. Niedawno opublikowali na Facebooku zdjęcie z koncertu Iron Maiden, na który wspólnie się wybrali. W jednym z wywiadów Agnieszka Szulim stwierdziła, że chciałaby, aby lider grupy Behemoth zaśpiewał na jej weselu.

- Myślę, że nikt by tego nie chciał, ale mam nadzieję, że będę obecny - komentuje informację o występie na ślubie Adam „Nergal" Darski.

Ślub gwiazdy TVN i producenta filmowego będzie jednym z najważniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie. Media już spekulują, kiedy odbędzie się ceremonia - według niektórych dziennikarzy Szulim i Starak pobiorą się na Zamku Królewskim 25 grudnia. Gwiazda „Na językach" zdementowała jednak te plotki.

Newseria Lifestyle

Fot.Newseria

Tagi: Adam "Nergal" Darski, Agnieszka Szulim, ślub, wesele

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter