Niedziela, 22 października 2017
Imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Gadżety

Ambilight, czyli telewizja dobra dla oka

Ambilight, czyli telewizja dobra dla oka

Telewizor to jedno z ważniejszych urządzeń w naszych domach. Uzupełnia wnętrze salonu, a domownikom pozwala na relaks i rozrywkę. Nowoczesne sprzęty stały się prywatnym centrum rozrywki, oferując poza klasyczną telewizją dostęp do platform z filmami, serialami, programami i grami. Na co zatem zwrócić uwagę przymierzając się do zakupu telewizora?

więcej
 • Automatyczne kosiarki wypierają tradycyjne urządzenia spalinowe. Pracują o każdej porze dnia i przy każdej pogodzie

  Automatyczne kosiarki wypierają tradycyjne urządzenia spalinowe. Pracują o każdej porze dnia i przy każdej pogodzie

  Zautomatyzowana kosiarka nie wymaga nadzoru, co więcej poprzez bezpłatną aplikację właściciel posesji może zdalnie sterować pracą urządzenia. Eksperci podkreślają, że jest ona niezwykle wydajna, a częste koszenie trawy pozwala jak najlepiej zadbać o trawnik, zapewniając mu regularne nawożenie i prawidłowy rozrost. Automatyczne kosiarki są coraz częściej wybierane przez klientów, choćby dlatego że zużywają bardzo mało energii elektrycznej, nie emitują zanieczyszczeń i hałasują znacznie mniej od swoich spalinowych odpowiedników.

  więcej
 • Czy 12000 DPI to tylko chwyt marketingowy?

  Czy 12000 DPI to tylko chwyt marketingowy?

  Jedną z ważniejszych informacji, na którą zwracają uwagę gracze przy zakupie myszki, jest jej czułość. Wyrażana w poziomie DPI, może różnić się ona diametralnie, między 400, a niekiedy i 12000.

  więcej
 • Facebook, Twitter, Instagram, Messenger w jednym miejscu

  Facebook, Twitter, Instagram, Messenger w jednym miejscu

  Administratorzy kilku stron na Facebooku, muszą pamiętać, by odpowiadać z właściwego profilu. Zarządzając kilkoma profilami na Instagramie, czy Twitterze trzeba stale przełączać się z jednego konta na drugie, by sprawdzić, status interakcji i wiadomości. Na szczęście NapoleonCat rozwiązuje ten problem dzięki społecznościowej skrzynce odbiorczej.

  więcej
 • Nowoczesne technologie pozwalają kontrolować prace w ogrodzie za pomocą telefonu

  Nowoczesne technologie pozwalają kontrolować prace w ogrodzie za pomocą telefonu

  Kontrola nad ogrodem nawet podczas zagranicznych wakacji - taką możliwość dają nowoczesne technologie w ogrodnictwie. Zintegrowane systemy zarządzania ogrodem pozwalają zdalnie sterować nawadnianiem ogrodu czy koszeniem trawy. Pomagają również wygenerować oszczędności poprzez kontrolowanie ilości zużywanej wody.

  więcej
 • LooksGood 2.0 – nowa aplikacja do zarządzania multimediami od Asustor

  Dla produkowanych przez siebie urządzeń typu NAS, firma Asustor przedstawia nową odsłonę aplikacji do zarządzania i obsługi multimediów o nazwie LooksGood 2.0. Program dostępny jest w testowej wersji beta.

 • Uśmiech zaświeci lampkę. W Polsce powstają domy przyszłości

  Światło zaświeci się za uśmiech, gestami będziemy wydawać polecenia domowym urządzeniom – tak już niedługo będą wyglądać nowoczesne domy. Takie projekty już powstają w Polsce. Jak się okazuje coraz częściej poszukujemy tego typu rozwiązań w naszych nowych domach.

 • Monitor 4K z G-SYNC od AOC

  Firma AOC przedstawia AG271UG – wyposażony w technologię NVIDIA G-SYNC monitor o rozdzielczości 4K. Propozycja ta jest najnowszym uzupełnieniem gamingowej serii AGON.

 • Jak być na czasie z telefonem LG K10?

  Czujesz czasem, że ciężko Ci nadążyć za dzisiejszym tempem życia? Wydaje Ci się, że nie wiesz, co się dzieje wokół Ciebie? Zmień to ze smartfonem LG K10 LTE!

 • Klasyczny smartfon dla każdego – Huawei Y5 LTE

  Znakomity telefon nie musi mieć aparatu o rozdzielczości kilkunastu megapikseli czy całej masy gadżetów. Ważne, aby był funkcjonalny i użyteczny w każdej sytuacji – zupełnie jak Y5 LTE.

 • Komórki nie trzeba podawać, nie każdy chce na nią dzwonić. Dlaczego warto korzystać z przekierowań?

  Znajdujesz się poza biurem? Pracujesz w terenie i nie chcesz zlekceważyć ważnego telefonu od kontrahenta? W takim razie opcja przekierowania połączeń jest stworzona właśnie dla Ciebie. Poznaj wszystkie możliwości płynące z tej funkcji i skorzystaj już dziś.

 • Apple iPhone 5S – moc funkcji w jednym telefonie

  Urządzenia Apple od początku istnienia firmy miały za zadanie zachwycać praktycznością użycia oraz różnorodnością funkcji. Cel ten bez wątpienia został osiągnięty, a znakomitym przykładem potwierdzającym tę tezę może być iPhone 5S.

1 ...7|8|9|10|11|12|13|14|15|16

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter