a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 25 września 2018
Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Smartfon na każdą okazję

2018-02-07
Smartfon na każdą okazję
Szukasz urządzenia praktycznego i wszechstronnego? Na jakie elementy należy zwrócić uwagę przed zakupem?

Jaki powinien być uniwersalny telefon?

Konstruktorzy i projektanci smartfonów nieustannie zaskakują użytkowników i ekspertów nowymi rozwiązaniami technologicznymi. Postęp w dziedzinie elektroniki jest wprost niesamowity i aż trudno sobie wyobrazić, na co będą pozwalały urządzenia mobilne za kilka lat. Już teraz bowiem komórki zachwycają funkcjonalnością i ułatwiają załatwienie wielu sprawunków każdego dnia.

Uniwersalność to właściwie jedna z podstawowych cech nowoczesnych smartfonów. Taki telefon musi być przydatny i praktyczny zarówno przy użytku firmowym, jak i prywatnym. Mnogość jego funkcji powinna zapewniać rozrywkę w czasie wolnym oraz usprawniać postępowanie służbowe w pracy. Wykonanie zdjęcia nie może zajmować więcej niż czas potrzebny do zaledwie kilku kliknięć w wyświetlacz, a i jakość zapisanych w ten sposób materiałów musi być odpowiednia.

Wszystko to może stanowić skróconą charakterystykę Huawei P9. To jeden z flagowych modeli azjatyckiego producenta, który już od dnia premiery cieszy się nie tylko dużą popularnością, ale też zbiera doskonałe opinie zarówno wśród użytkowników, jak i ekspertów.

 

Huawei P9 do firmy

Telefon służbowy musi być szybki i niezawodny. Przedsiębiorca nie może pozwolić sobie ani na stratę czasu, ani na nieskuteczność własnych działań. Właśnie dlatego smartfon biznesowy powinien być gotowy do działania w każdej chwili. Dwa najważniejsze podzespoły, które w największym stopniu wpływają na te czynniki, to procesor oraz bateria.

Huawei P9 posiada efektywną, ośmiordzeniową jednostkę napędową Kirin 955. Dzięki temu urządzenie nie zawiesza się oraz cały czas pracuje z tą samą wydajnością - nawet, jeżeli korzystasz z wielu aplikacji jednocześnie. I właśnie m.in. to sprawia, że P9 to znakomite narzędzie pracy każdego dnia.

Drugi bardzo istotny element to bateria. Akumulator w P9 ma pojemność aż 3000 mAh, co pozwala na swobodne korzystanie z urządzenia przez długi czas. Zgodnie z testami przeprowadzonymi przez producenta, telefon został przystosowany do ciągłych rozmów przez 1080 minut lub pozostania w trybie czuwania nawet przez 566 godzin. Dość obaw związanych z nagłym wyczerpaniem baterii!

 

Huawei P9 dla rozrywki

Smartfon musi być przydatny także w czasie wolnym. Bardzo pomocne w tym celu są np. multimedia. P9 posiada aż dwa aparaty główne z matrycami o rozdzielczości 12 Mpix oraz aparat dodatkowy o rozdzielczości 8 Mpix. Tak dobrany zestaw optyczny to gwarancja jasnych i wyrazistych zdjęć nawet przy słabym oświetleniu. Nie musisz być artystą, aby zachwycić rodzinę i znajomych zjawiskowymi fotografiami.

Huawei P9 pozwala także na zapis wideo w jakości HD. Dzięki temu zachowasz wspomnienia jeszcze lepiej i będziesz mógł wrócić do nich w dowolnej chwili - wystarczy kilka kliknięć w wyświetlacz, aby znów cieszyć się pamiętnymi momentami, takimi jak wesele znajomych, daleka podróż czy rodzinne święta.

Szybka transmisja danych (LTE) to pewność swobodnego i niemal nieograniczonego korzystania z zasobów Internetu. Bez obaw możesz oglądać filmy on-line czy ściągać duże pliki. Pobieraj też aplikacje mobilne, które ułatwią codzienne funkcjonowanie i załatwienie wielu spraw.

Praktyczny Huawei P9 to uniwersalny i użyteczny telefon dla każdego - bez względu na wiek czy profesję. Już po kilku chwilach od pierwszego włączenia przekonasz się, że to smartfon właśnie dla Ciebie.

Materiał zewnętrzny
Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter