a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 25 czerwca 2018
Imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Niezbędnik nowoczesnej pani domu

2017-05-01
Niezbędnik nowoczesnej pani domu

Potrzeby takich kobiet coraz częściej dostrzegają firmy, które swoje produkty i urządzenia tworzą właśnie z myślą o nich.

O tym, że mężczyźni uwielbiają gadżety nie trzeba nikogo przekonywać. Ale czy takie samo stwierdzenie można wysnuć w stosunku do kobiet? Okazuje się, że tak! Coraz więcej z nas ma w swoich torebkach nie tylko niezbędne kosmetyki czy biżuterię, ale i najnowszy smartfon czy designerski tablet.

Kobieta XXI wieku

Można by rzec, że pogodzenie kariery zawodowej z prowadzeniem domu i wychowywaniem dzieci to zadanie niemal niemożliwe. A jednak miliony kobiet na całym świecie sprawnie radzą sobie z obowiązkami pracownika, żony i mamy na pełen etat. Jak to robią? Wiele z nich wykorzystuje do tego inteligentne rozwiązania i urządzenia, które znacznie ułatwiają życie, a dla nowoczesnej kobiety przestają być jedynie gadżetami.

Elektroniczna niania

Każda mama wie, jak trudno w pełni oddać się obowiązkom służbowym, kiedy stale zastanawiamy się, jak miewa się nasza pociecha. Niezależnie od tego czy pozostawiamy ją pod opieką niani czy bliskiej nam osoby - stale chciałybyśmy mieć wgląd na to co dzieje się w mieszkaniu. Na szczęście od niedawna jest na to sposób, a z pomocą przychodzi rzecz jasna technologia. Na rynku coraz większą popularność zyskują miniaturowe kamery domowe, działające niezależnie od komputera. Dzięki dedykowanym im aplikacjom mobilnym obraz
z kamery dostępny jest online na ekranie smartfonu w czasie rzeczywistym. Bez względu na to, gdzie aktualnie przebywamy, w każdej chwili możemy „zajrzeć" do pokoju naszej pociechy. Jeśli nie znajdziemy czasu na uruchomienie aplikacji śledzącej, zawsze mamy możliwość przejrzenia wszystkich nagrania później, pobierając je z chmury lub karty pamięci.

Gdzie te klucze?

O zawartości kobiecych torebek krążą legendy. Twórcami większości z nich są jednak mężczyźni, który nie rozumieją potrzeby noszenia ze sobą kosmetyków, dodatkowej biżuterii czy kilku par okularów przeciwsłonecznych. Lubimy być przygotowane na każdą sytuację i nie ma w tym nic złego. Faktycznie, czasami mamy problem z odnalezieniem kluczyków do samochodu czy mieszkania, ale i temu problemowi udało się zaradzić. Specjalny zamek ENTR i dedykowana mu aplikacja na urządzenie mobilne pozwala na otwarcie drzwi do naszego domu jednym szybkim ruchem po ekranie smartfonu. Twórcy urządzenia dali nam też możliwość programowania godzin ich otwarcia oraz tworzenia wirtualnych kluczy, czyli nadawania dostępu innym użytkownikom. Od teraz sytuacje takie jak: niespodziewana wizyta teściów czy dziecko, które zapodziało swoje klucze do domu nie stanowią najmniejszego problemu.

AGD w wersji smart

Nowoczesna kobieta to taka, która aplikacje mobilne wykorzystuje już nie tylko jako narzędzie pracy czy rozrywki, ale też klucz do sterowania urządzeniami we własnym domu. W końcu której z nas nie przydałaby się lodówka, która sama zamówi pożywienie, albo odkurzacz który wyczyści za nas całe mieszkanie? Nowoczesne systemy montowane w tzw. domach inteligentnych pozwalają na podłączenie dowolnej ilości sprzętu RTV lub AGD i cieszenie się wygodą i oszczędnością czasu. Wykorzystajmy go mądrze i zróbmy coś dla siebie!

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter