a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Środa, 15 sierpnia 2018
Imieniny: Marii, Napoleona, Stelii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Nadzieja dla palaczy – Vaporizery i IQOS

2017-09-28
Nadzieja dla palaczy – Vaporizery i IQOS
Wszystkie wiarygodne źródła naukowe stwierdzają jednoznacznie - palenie tytoniu i innych suszy ziołowych w dotkliwy sposób niszczy kondycję płuc. Proces spalania wytwarza wiele substancji rakotwórczych oraz smolistych, które długotrwale osadzają się w układzie oddechowym i wchłaniają się do krwiobiegu.

Susze ziołowe zawierają aktywne związki biochemiczne, które parują już w trzykrotnie niższej temperaturze niż przeciętny punkt spalania ziół. Spalanie nie tylko przekształca tkankę roślinną w toksyczne substancje, lecz także w przypadku tytoniu niszczy nikotynę - najważniejszy aktywny składnik suszu.

Na pomoc płucom przychodzą alternatywne metody zażywania

Najpopularniejszą alternatywną metodą zażywania wyrobów nikotynowych jest waporyzowanie syntetycznych liquidów z rozpuszczoną nikotyną i sztucznymi związkami aromatycznymi. Dla smakoszów wyrobów tytoniowych para produkowana przez vaporizer liquidowy to marna namiastka wonnego suszu tytoniowego. Zawiera co prawda odpowiednią ilość nikotyny, by zaspokoić potrzeby palacza, jednak nie dostarcza tylu wybornych doznań i nie niesie tylu nut aromatycznych co dym wysokogatunkowego tytoniu.

Istnieje także jeszcze lepsza i znacznie bardziej naturalna metoda inhalowania par tytoniu. Waporyzacja wyklucza ryzyko nowotworów oraz irytujące podrażnienie gardła, które przede wszystkim dokucza smakoszom raczącym się dużą ilością cygar oraz niefiltrowanego dymu. Proces ten jest także znacznie bardziej oszczędny, nie spala bowiem substancji aktywnych i aromatycznych ziół. Wielu użytkowników bez wahania przyzna, iż odparowywanie suszu oferuje znacznie szerszy wachlarz smakowy.

Bezpośrednie waporyzowanie zawartości suszu to najlepszy sposób

Od momentu, gdy spróbujesz tej metody vaporizer i grinder to będzie Twoje nowe ulubione wyposażenie, z którym się nie rozstaniesz. Wiele osób preferuje samodzielne zwijanie papierosów z tytoniu swojej ulubionej marki. Od dziś nie musisz polegać na sztucznych aromatach, które nawet w minimalnym stopniu nie imitują wysokogatunkowego tytoniu. Waporyzatory nagrzewające susz roślinny to przełomowe odkrycie, które zostało jednak zrealizowane już wiele lat temu.

Niejednokrotnie służyły wielu osobom do leczniczego waporyzowania popularnych ziół ogrodowych, a nawet suszu konopii indyjskiej. Vaporizer został odtworzony w rozmaitych wariantach z wieloma metodami odparowywania suszu, wśród których znajdziemy konwekcyjną, kondukcyjną, a nawet hybrydową. Nigdy jednak nie stworzono tak efektywnego rozwiązania, jak modele IQOS. Dostosowane do używania ze specjalnymi wkładkami tytoniowymi, które tworzone są wyłącznie z najlepszych mieszanek tytoniowych.

Vaporizer na wkładki czy zwykły susz

Vaporizery odparowujące tytoń można podzielić na dwie kategorie. Pierwsze to wspomniane urządzenia pokroju IQOS, które dostosowane są wyłącznie do wkładek o określonym rozmiarze. Jest to rozwiązanie najszybsze i najwygodniejsze, wysokiej jakości naboje produkowane przez znane koncerny gwarantują bowiem jakość i smak sprawdzone od lat przez konsumentów z całego świata. W odróżnieniu od waporyzatorów wzorowanych na tradycyjnych urządzeniach tego typu IQOS nie potrzebują dodatkowych akcesoriów, pośród których znajdziemy grinder oraz szpatułkę do mieszania suszu. Jest to zdecydowana przewaga pod względem prostoty i mobilności, jednak odbiera waporyzowaniu pierwotny charakter.

Vaporizer niezależny od wkładów tytoniowych nie tylko pozwala skorzystać ze znacznie większego zakresu mieszanek roślinnych, lecz także najzwyczajniej dostarcza więcej zabawy i pozwala na lepsze poznanie tajników procesu waporyzacji. Dobry grinder dopuszcza zmielenie roślin w dowolnym stopniu. Zależnie od dokładności uzyskamy pary o odmiennych właściwościach smakowych i intensywności składników aktywnych. Niezależnie od tego, jaki vaporizer wybierzemy - możemy być z siebie dumni.

Dbamy bowiem nie tylko o własną kondycję, lecz także o zdrowie naszych bliskich, a w tym dzieci, które są bardzo wrażliwe na trujące toksyny zawarte w dymie. Przerzucając się na waporyzację, poprawimy wydolność krążeniowo-oddechową, a ubrania, dłonie oraz pomieszczenia, w których przebywamy, nareszcie nie będą śmierdzieć palonym suszem tytoniowym.

Materiał zewnętrzny


Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Komentarze
Markos2017-10-17, 22:57

Przy zwykłych papierosach pożądane substancje po prostu giną w ogromnej ilości dymu, przy waporyzacji jest ich uwalnianych znacznie więcej, i są one znacznie bardziej stężone. Polecam poczytać: http://www.femino.pl/waporyzacja-z-lufki-czy-z-folii-co-wybrac/


Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter