a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Wtorek, 25 września 2018
Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Mobilne aplikacje dla każdego fana sportu

2017-05-19
Mobilne aplikacje dla każdego fana sportu
Jeżeli nie wyobrażasz sobie dnia bez przeczytania, choć kilku informacji ze świata sportu lub obejrzenia meczu - koniecznie przeczytaj ten artykuł. Dzięki niemu dowiesz się, jakie smartfonowe aplikacje powinieneś posiadać!

Sport ponad wszystko

Jest bardzo wiele osób, które pod takim stwierdzeniem mogłyby się podpisać obiema rękami. I nie chodzi tu nawet o aktywne uprawianie jakiejś dyscypliny, lecz o śledzenie losów swoich sportowych idoli - czy to przed ekranem telewizora, czy też z poziomu trybun. Sport to przecież ogrom emocji podczas każdego spotkania, meczu czy rywalizacji. Końcowy wynik nierzadko nie jest pewien aż do ostatnich sekund, a zacięta walka do ostatniego gwizdka pozostaje na długo w pamięci każdego kibica.

Warto wiedzieć, że na rynku istnieje sporo aplikacji, które pozwalają fanom na bycie bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w świecie sportu - i to w przypadku wielu dyscyplin. Dowiedz się, jak nie przegapić żadnego meczu ulubionej drużyny i stać się prawdziwym fanem sportu.

 

Livescore na telefon Huawei P9

Najbardziej znana na świecie aplikacja, która w czasie rzeczywistym przekazuje wyniki wielu starć sportowych oraz innych wydarzeń. Często dostępne są również relacje tekstowe, dzięki którym możesz być jeszcze bliżej swoich ulubionych drużyn i sportowców. W ciągu sezonu przekazywane są informacje o co najmniej tysiącu meczów piłkarskich w ciągu każdego tygodnia. Dotyczy to niemal niezliczonej ilości lig oraz wielu poziomów rozgrywkowych, a także pozostałych dyscyplin poza piłką nożną, np. hokeja na lodzie, koszykówki, tenisa czy krykieta.

Dużą zaletą programu jest także sam jego sposób działania. Do bieżącego odświeżania nie potrzebuje dużego transferu, a minimalistyczny design tworzy świetną kompozycję wizualną. Jeżeli szczególnie interesują Cię losy danego spotkania lub drużyny, możesz ustawić również powiadomienia, dzięki którym na ekranie telefonu Huawei P9 wyświetlane będą wszystkie kluczowe informacje.

 

Sport.pl

To chyba najpopularniejsza aplikacja sportowa w kraju. Jest bardzo prosta w obsłudze, nie ma wysokich wymagań sprzętowych, oferuje szereg wiadomości i informacji ze świata sportu. Co bardzo istotne, na żywo podaje relacje oraz wynik wielu meczów, w tym również zagranicznych. Ponadto codziennie pojawiają się nowe artykuły oraz teksty czy też komentarze rozpoznawalnych sportowców i dziennikarzy.

Dzięki temu wszystkie newsy znajdą się błyskawicznie na Twoim telefonie, a Ty nie przegapisz żadnej ważnej informacji. Co bardzo istotne, możesz także ustawić odpowiednie powiadomienia, które pojawią się na wyświetlaczu smartfona, kiedy Twoja ulubiona drużyna rozpocznie rozgrywanie meczu lub strzeli bramkę.

 

Aplikacje dedykowane drużynie lub zawodnikowi

We wcześniej opisanych programach wspomniano o możliwości śledzenia zmagań np. pojedynczej drużyny. Jeżeli jesteś wielkim fanem danego zespołu lub gracza, możesz zdecydować się na pobranie aplikacji dedykowanej. Coraz więcej drużyn, a nawet zawodników, właśnie takie posiada. Pojawiają się tam informacje nie tylko ze spotkań na żywo, ale również wiele innych, nawet takie, których nie znajdziesz w zwykłych serwisach zajmujących się tematyką sportową.

Dobrym sposobem jest subskrybowanie profili w mediach społecznościowych. Zaletą takiego rozwiązania jest bardziej osobisty kontakt, gwiazdy sportu bowiem właśnie tu najczęściej publikują różnego rodzaju materiały z życia prywatnego. Dzięki temu możesz poznać inną twarz swoich idoli, a nierzadko poznać ich wręcz „od kuchni".

Materiał zewnetrzny
Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter