a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Niedziela, 23 września 2018
Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Komórki nie trzeba podawać, nie każdy chce na nią dzwonić. Dlaczego warto korzystać z przekierowań?

2016-09-08
Komórki nie trzeba podawać, nie każdy chce na nią dzwonić. Dlaczego warto korzystać z przekierowań?

Znajdujesz się poza biurem? Pracujesz w terenie i nie chcesz zlekceważyć ważnego telefonu od kontrahenta? W takim razie opcja przekierowania połączeń jest stworzona właśnie dla Ciebie. Poznaj wszystkie możliwości płynące z tej funkcji i skorzystaj już dziś.

Przekierowanie połączeń - szanse i możliwości

Funkcja przekierowania połączeń służy skierowaniu rozmówcy na inny numer. Z opcją tą wiąże się kilka zalet:

§  Zawsze pod tym samym numerem - przekierowanie połączeń to doskonały sposób na bycie w zasięgu tego samego numeru telefonu; rozwiązanie idealne dla osób pracujących poza biurem w terenie;

§  Numer docelowy pozostaje niejawny - docelowy numer przekierowania pozostanie niejawny. Dzwoniący trafią na niego tylko wtedy, gdy przekierowanie będzie aktywne. Dzięki temu, pracownik chroni swoją prywatność;

Dlaczego akurat Datera.pl?

Najwygodniej zarządzać przekierowaniami na nowoczesnej platformie telekomunikacyjnej dla firm. Taka platforma funkcjonuje w technologii VoIP i oferuje ją np. Datera. Marka Datera świadczy swoje usługi w zakresie systemów telekomunikacyjnych różnym przedsiębiorstwom już od 10 lat. Zdobyte doświadczenie pozwala na zakładanie telefonii VoIP firmom z branży medycznej, finansowej, ubezpieczeniowej, a także wielu innym. Dzięki zastosowaniu styków API i CTI, centrale telefoniczne można łatwo zintegrować z dowolnym systemem CRM lub innymi systemami informatycznymi. Elastyczność rozwiązania sprawia, że może być ono w pełni dopasowane do potrzeb danej firmy.

Specjaliści marki Datera dbają również o bezpieczeństwo danych każdego dnia. Pracują nad tym, aby rozwiązania teleinformatyczne cechował wysoki stopień bezpieczeństwa i stabilności. Z ewentualnymi pytaniami i problemami przedsiębiorcy nigdy nie zostają sami - mogą liczyć na wsparcie techniczne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Więcej informacji znajdzie się na https://www.datera.pl/blog/

 

Materiał zewnętrzny
źródło grafik: pixabay.com

Tagi: Datera.pl, komórka, numer, przekierowanie połączeń, telefon

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter