a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 18 czerwca 2018
Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Jak być na czasie z telefonem LG K10?

2017-03-13
Jak być na czasie z telefonem LG K10?

„Wszystko płynie"

To znane powiedzenie z czasów starożytnej Grecji, czyli panta rhei, którego autorstwo przypisuje się powszechnie Heraklitowi z Efezu. Choć filozoficznie odnosi się ono do zmienności bytu i braku stałych właściwości we wszechświecie, potocznie często służy także jako odnośnik do otaczającej nas rzeczywistości. Wszystko wokół podlega nieustającym zmianom w czasie, a trzeba przyznać, że w ostatnich latach przybrały one na intensywności.

Wystarczy spojrzeć na przepływ informacji. Dawniej dochodziły one z drugiego końca globu z dużym opóźnieniem, dziś nic nie stoi na przeszkodzie, aby prowadzić transmisje na żywo i być na bieżąco z wydarzeniami odbywającymi się w którymkolwiek miejscu na świecie. Obecnie, wobec niezwykle szybkiego tempa życia, niebywale istotne jest, aby po prostu być na czasie i wiedzieć, co się dzieje wokół. Technologie mobilne, będące w Twoim zasięgu, pozwalają trzymać rękę na pulsie, bez względu na miejsce, w którym się znajdujesz. Dzięki LG K10 LTE masz taką możliwość, czemu by więc z niej nie skorzystać?

 

Niezwykle szybki Internet z telefonem LG K10 LTE

Obecnie jedną z podstawowych funkcji każdego smartfona jest szybka obsługa Internetu. Oczywiście wiele zależy od jego parametrów technicznych, dlatego też istotnym elementem jest m.in. jego procesor. W przypadku telefonu LG K10 LTE zainstalowano bardzo wydajną jednostkę, która synchronizuje pracę wszystkich systemów i aplikacji. Sam standard LTE, zawarty zresztą w nazwie modelu, pozwala na transmisję danych z prędkością dochodzącą nawet do 150 MB/sek.

Tak wysoka wartość to gwarancja niezwykle szybkiego pobierania nawet dużych plików (choćby niektórych aplikacji) oraz buforowania filmów online w jakości HD. Dzięki temu możesz obejrzeć na żywo wydanie wieczornych wiadomości albo mecz ulubionej drużyny na wysokiej klasy wyświetlaczu (aż 16 milionów wyświetlanych kolorów) o przekątnej ekranu równej 5,3 cala.

 

Stała obecność w social mediach

Nie da się ukryć, że jedną z podstawowych metod komunikacji są dziś social media. Niemal każdy posiada konto na przynajmniej jednym z takich kanałów, a dzięki klasowemu smartfonowi możesz być w nich stale obecny i aktywny. Nowoczesny telefon LG K10 LTE pozwala na sprawną i szybką obsługę Facebooka, Instagrama, Snapchata i innych mediów społecznościowych, dzięki stabilnym i łatwym w obsłudze aplikacjom. Zaledwie kilka kliknięć wystarczy, aby sprawdzić, co nowego wydarzyło się u Twoich znajomych.

Nie zapomnij o własnej aktywności. Jeżeli przebywasz akurat w interesującym miejscu, a może chcesz się podzielić ważnym wydarzeniem ze swojego życia, po prostu zrób zdjęcie lub nagraj filmik i udostępnij w social mediach. Umożliwia to obiektyw główny z matrycą o rozdzielczości 13 Mpix. Niesamowita ostrość barw oraz głębia kontrastu zapewnią niezapomniany efekt. Z przodu znajduje się natomiast doskonały aparat do selfie. Obiektyw 5 Mpix pozwoli Ci uchwycić najlepsze kadry.

Smartfon K10 LTE to funkcjonalne urządzenie gwarantujące bardzo szybką obsługę Internetu. Dlatego w każdej chwili możesz sprawdzić wszelkie informacje czy skontaktować się ze znajomymi z innego kontynentu. Zyskasz dostęp do niemal nieograniczonych możliwości i nie ominą Cię żadne istotne wydarzenia - zarówno te na skalę światową, jak i te wśród Twoich bliskich.

Materiał zewnętrzny

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter