a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 24 września 2018
Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Facebook, Twitter, Instagram, Messenger w jednym miejscu

2017-04-03
Facebook, Twitter, Instagram, Messenger w jednym miejscu

Administratorzy kilku stron na Facebooku, muszą pamiętać, by odpowiadać z właściwego profilu. Zarządzając kilkoma profilami na Instagramie, czy Twitterze trzeba stale przełączać się z jednego konta na drugie, by sprawdzić, status interakcji i wiadomości. Na szczęście NapoleonCat rozwiązuje ten problem dzięki społecznościowej skrzynce odbiorczej.

Inbox pozwala na zarządzanie wiadomościami z Facebooka i Twittera, czy komentarzami z Instagrama bez konieczności każdorazowego przenoszenia się pomiędzy serwisami. Udostępnia nie tylko wgląd w te treści, ale również możliwość reakcji (odpowiedź na komentarz, polubienie itp.), oznaczanie użytkowników (fanów, obserwujących), kategoryzowanie treści, a od teraz również oznaczanie ich sentymentu. Dodatkowo dostępna jest funkcja wysyłania notatek. Dzięki niej w błyskawiczny sposób, z poziomu NapoleonCat, istnieje możliwość skonsultowania odpowiedzi na komentarz, wiadomość, czy post użytkownika z odpowiednią osobą w dziale lub firmie zewnętrznej, z którą współpracujesz. Otrzyma ona email, a odpowiedź na niego pojawi się w Inboxie NapoleonCat.

Treści dostępne w Inbox'ie

W Inboxie dostępne są wszystkie nowe treści z zarządzanych profili na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Oczywiście istnieje możliwość wyboru, jakie treści mają być wyświetlane. Dostępne są opcje:

  • komentarze na Facebooku,
  • posty na Twoją stronę na Facebooku,
  • posty ze wzmianką o Twojej stronie na Facebooku,
  • prywatne wiadomości w Messengerze,
  • ukryte posty (tzw. dark posty) na Facebooku i komentarze do nich,
  • komentarze na Instagramie,
  • komentarze, wzmianki itp. na Twitterze.

 

Moderowanie treści z poziomu inbox'a

W procesie moderacji istotny jest kontekst wypowiedzi. Narzędzie umożliwia zobaczenie całego wątku, którego dotyczy dana treść, dzięki czemu nie ma konieczności przeszukiwania Facebooka, Instagrama, ani Twittera, aby upewnić się, do czego odnosi się np. dany komentarz. Wystarczy kliknąć w wybrany obiekt lub wybrać opcję odpowiedzi, a otworzy się wątek dyskusji i z tego poziomu można jednocześnie angażować się w komunikację z użytkownikami (np. odpowiadać na komentarze, pozostawiać polubienia, wysyłać odpowiedzi do wiadomości prywatnych itp.).

Więcej informacji na temat nowego narzędzia na:  goo.gl/KajwRi

NapoleonCat to autorska platforma do zarządzania marką w social mediach od Polski po Brazylię. Klienci Napoleona to agencje social media, domy mediowe, wydawcy, e-commerce. Napoleon jest członkiem elitarnej grupy partnerów Facebooka Preferred Marketing Developer Program, co daje gwarancję dostarczania rozwiązań na najwyższym poziomie. Platforma dostarcza szeroki zakres danych analitycznych z platform tj. Facebook, Twitter, YouTube, Instagram.

źródło: Newseria Biznes

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter