a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Wtorek, 25 września 2018
Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Apple iPhone 5S – moc funkcji w jednym telefonie

2016-09-05
Apple iPhone 5S – moc funkcji w jednym telefonie

Urządzenia Apple od początku istnienia firmy miały za zadanie zachwycać praktycznością użycia oraz różnorodnością funkcji. Cel ten bez wątpienia został osiągnięty, a znakomitym przykładem potwierdzającym tę tezę może być iPhone 5S.

Wielozadaniowy smartfon - Apple iPhone 5S

Producenci telefonów bezustannie prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych rozwiązań. Co ciekawe jednak, wiele interesujących propozycji można znaleźć w urządzeniach mających swoją premierę już kilka lat temu. Jako świetny przykład może posłużyć iPhone 5S, który zadebiutował w 2013 roku. Mimo upływu czasu, wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników na całym świecie.

Popularność owa jest tak duża nie bez powodu. To zasługa między innymi całego mnóstwa funkcji, w które 5S został wyposażony. Menu Apple iPhone jest niezwykle intuicyjne - w tym zresztą od lat upatruje się jednego z filarów sukcesu marki. Obsługa nie sprawia trudności nawet przy pierwszej przesiadce na telefony z „nadgryzionym jabłkiem". Co więcej, bardzo stabilny system operacyjny iOS (łatwo można go zaktualizować do najnowszej wersji) pozwala na pracę kilkudziesięciu aplikacji w tle, a szybkość pracy telefonu pozostaje nadal na wysokim poziomie. Bateria, zgodne z oficjalnymi danymi producenta, powinna wystarczyć na co najmniej 600 minut rozmów lub 250 godzin czuwania. W 5S wbudowano wyjątkowo pojemny akumulator.

Internet? To tylko chwila!

Uruchomienie przeglądarki czy ulubionego portalu społecznościowego zajmuje zaledwie ułamki sekund. Telefon ten jako jeden z pierwszych na rynku, a przypomnijmy, że jego premiera miała miejsce 3 lata temu, umożliwia łączność komórkową w standardzie LTE. W praktyce oznacza to ładowanie stron, filmów czy ściąganie plików co najmniej kilkukrotnie szybciej niż do tej pory.

Wysokiej klasy aparat

Każdy zdążył już przyzwyczaić się do aparatów w smartfonie, które posiadają nawet kilkadziesiąt megapikseli. Kamera o rozdzielności 8 Mpix w iPhone 5S może więc nie do końca zachwycać. To jednak tylko pozory! Należy wziąć pod uwagę wytrzymałą i bardzo czułą matrycę oraz szereg kosmetycznych poprawek. Dzięki nim jakość rejestrowanych materiałów jest w 5S znacznie lepsza niż w poprzednich modelach i śmiało konkuruje nawet z rynkowymi nowościami. Aparat pozwala również na nagrywanie filmów w jakości Full HD (1080x1920 pikseli).

Efektywny procesor

Porównując 5S np. z iPhone 4S, warto zauważyć, że omawiany model w ogóle się nie przegrzewa - nawet podczas intensywnej pracy. Duża w tym zasługa wydajnego procesora Apple A7. Zastosowanie takiego rozwiązania gwarantuje stabilne oraz płynne funkcjonowanie urządzenia.

Bezpieczeństwo

Twórcy zastosowali w Apple iPhone 5S wiele rozwiązań, których zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo użytkowników. Warto tu wspomnieć choćby o czytniku linii papilarnych w przycisku „Home", dzięki któremu tylko właściciel będzie w stanie odblokować telefon. Wyjątkowo użyteczna jest też aplikacja „Find my iPhone", dzięki której możliwe jest zlokalizowanie smartfona w przypadku jego zgubienia czy ewentualnej kradzieży.

Materiał zewnętrzny

Tagi: Apple, Apple iPhone 5S, Internet, iPhone, komórka, LTE, telefon

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter