Czwartek, 17 sierpnia 2017
Imieniny: Jacka, Anity, Mirona

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Ciekawostki

Polska firma pomaga budować gwiazdy śmierci. Potężne lasery powstaną w Czechach i Brazylii

Creotech Instruments opiera swoją działalność nie tylko na przemyśle kosmicznym, lecz także na bardziej przyziemnych projektach. W zeszłym miesiącu polska firma dostarczyła system do potężnego lasera, zwanego czeską gwiazdą śmierci, a obecnie realizuje zamówienie pod brazylijską infrastrukturę. Zdaniem specjalistów miniaturyzacja to nisza, którą ma szansę wypełnić polski przemysł.

więcej
 • Kiedy Polacy porzucają postanowienia noworoczne? Już w lutym

  Kiedy Polacy porzucają postanowienia noworoczne? Już w lutym

  Aplikacje mobilne pomagają nam w treningach sportowych i utrzymaniu diety, ale zdradzają również, kiedy nasza wola słabnie. Okazuje się, że prawie połowa użytkowników aplikacji prozdrowotnych porzuca postanowienia noworoczne już po dwóch miesiącach. Tak wynika z przeprowadzonej przez firmę Selectivv analizy, która objęła 15 mln użytkowników, czyli niemal wszystkich właścicieli smartfonów i tabletów w Polsce.

  więcej
 • Hazard, Internet czy napoje wyskokowe? Używki młodych w badaniu CBOS

  Hazard, Internet czy napoje wyskokowe? Używki młodych w badaniu CBOS

  Wyniki ostatniego badania wskazują, że zbliżony do poprzedniego pomiaru odsetek uczniów deklaruje niepalenie papierosów (59%). Nastąpił jednak wzrost odsetka niepalących wśród chłopców, natomiast wśród dziewcząt - odnotowano jego spadek. Napoje alkoholowe okazały się najbardziej rozpowszechnioną substancją psychoaktywną wśród młodzieży szkolnej, po którą sięgano częściej niż po papierosy czy narkotyki - pokazało badanie „Młodzież" zrealizowane przez CBOS.

  więcej
 • Polska firma pracuje nad technologią utrwalającą DNA zwierząt domowych. Będzie ją można wykorzystać do klonowania swoich pupili

  Polska firma pracuje nad technologią utrwalającą DNA zwierząt domowych. Będzie ją można wykorzystać do klonowania swoich pupili

  W Polsce ponad połowa osób ma zwierzęta domowe, więc firma NexBio chce wykorzystać ten rosnący rynek. Wraz z firmą Animal Park planuje wypuszczenie na rynek produktu o nazwie „DNA pamięci". Technologia DNA-Wet-Storage pozwala na izolację DNA zwierząt domowych wraz z utrwalaniem go w celu odtworzenia. To alternatywa dla kremacji i coś więcej niż tylko pamiątka. Biorąc pod uwagę rozwój technologii klonowania, za kilkanaście lat tak zachowane DNA będzie można wykorzystać.

  więcej
 • Patriotyzm konsumencki i superfoods, czyli trendy na polskim rynku słodyczy

  Patriotyzm konsumencki i superfoods, czyli trendy na polskim rynku słodyczy

  Rynek słodyczy, podobnie jak cały sektor FMCG, znajduje się pod wpływem rosnących w siłę trendów konsumenckich, które będą kształtowały wyniki sprzedaży przez najbliższe miesiące. Wśród najważniejszych zjawisk widocznych na polskim rynku słodyczy można wymienić patriotyzm konsumencki oraz z jednej strony modę na superfoods, a z drugiej - na lokalne wyroby produkowane w oparciu o tradycyjne receptury.

  więcej
 • Lewandowscy rządzą Instagramem w Polsce

  Na początku roku NapoleonCat opracował ranking najpopularniejszych kont na Instagramie w Polsce. Wówczas otwierali go Robert Lewandowski, Suchar Codzienny i Joanna Kuchta. Jakie zmiany zaszły na tym serwisie w ciągu ostatnich miesięcy? NapoleonCat przedstawia najnowsze zestawienie.

 • Bez telefonu, bez kontaktu. Komunikacja dla turysty i survivalowca

  Rozładowany GPS, czy brak zasięgu w smartfonie mogą sprawić niemały kłopot fanom przygody na świeżym powietrzu. Oddani nowoczesnej technologii zapominamy, jak ważna jest umiejętność komunikacji bez pomocy elektroniki. Przypominamy kilka metod, które sprawdzą się nie tylko w sytuacji zagrożenia.

 • Polacy o udostępnianiu haseł do swoich mediów społecznościowych

  Podróżni z krajów europejskich, takich jak Wielka Brytania i Francja, mogą wkrótce być zobowiązani do podania haseł dostępu do swoich kont w mediach społecznościowych, list kontaktów oraz do ujawnienia poglądów politycznych podczas przekraczania granicy USA. W najnowszej ankiecie KAYAK.pl sprawdził, jak zareagowaliby Polacy, gdyby takie zasady miały dotyczyć także ich.

 • Ludzie, z którymi inni nie lubią pracować. Sprawdź czy jesteś jednym z nich?

  Uśmiechasz się do „wybrańców", a resztę traktujesz wyniośle? To pierwszy krok do tego, aby zespół nie chciał z tobą pracować. Według badaczy to też prosta droga, aby zostać nielubianym agresorem.

 • Zakaz handlu bawi dzieci

  Ustawa o zakazie handlu w niedziele sprawi, że rodziny zamiast wspólnych zakupów zaczną szukać alternatywnych form spędzania wolnego dnia. Skrócenie czasu pracy sklepów o jeden dzień w tygodniu może przełożyć się na więcej czasu spędzanego na wartościowej - szczególnie dla dzieci - rozrywce. Największe centra rozrywki przygotowują się na wzrost zainteresowania ich usługami w niedziele.

 • COOKING CHALLENGE PEŁNE GWIAZD

  Ruszyła niezwykła akcja, której organizatorzy rzucają wyzwanie wszystkim mieszkańcom kraju... i nie tylko. „Cooking Challenge" to projekt, w którym gotowanie staje się sposobem na zrobienie czegoś dobrego i wyrażenia przez to emocji. W projekcie, poza „zwykłymi" ludźmi, udział weźmie wiele polskich Gwiazd na czele z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Piotrem Stramowskim.

 • Polska w projekcie nowych wahadłowców kosmicznych

  Europejska Agencja Kosmiczna i konsorcjum firm z naszego kontynentu podpisały historyczną umowę z amerykańską Sierra Nevada Corporation na dostawę systemu dokowania IBDM dla nowych wahadłowców Dream Chaser, które będą dostarczać zaopatrzenie na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Wśród firm rozwijających IBDM jest SENER Polska. Ten projekt to duża szansa, także dla innych lokalnych firm - IBDM może trafić na globalny rynek i stać się standardem w przyszłych misjach kosmicznych.

1 ...4|5|6|7|8|9|10|11|12|13... 22

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter