a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 11 grudnia 2017
Imieniny: Damazego, Waldemara, Artura

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Ciekawostki

HR-owcem może być każdy, czyli 10 mitów na temat pracy w dziale kadr

HR-owcem może być każdy, czyli 10 mitów na temat pracy w dziale kadr

Jeden z najsilniejszych mitów dotyczący pracowników działów HR głosi, że w tym dziale może pracować każdy. Dobrze ma się także twierdzenie, że działy kadr zajmują się „tylko" szukaniem pracowników. Serwis rekrutacyjny MonsterPolska.pl przedstawia 10 mitów na temat pracy w działach personalnych.

więcej
 • W czasie wakacji dzieci się nudzą, a rodzice… kombinują

  W czasie wakacji dzieci się nudzą, a rodzice… kombinują

  Za nami półmetek wakacji. Jak wolny czas mija dzieciom? Jak wiele z nich wyjechało na wypoczynek? Z badań przeprowadzonych przez Ipsos dla Wonga.com wynika, że jedynie 42 proc. Polaków wysyła swoje pociechy na tegoroczne wakacje. Wolny czas dzieci najczęściej spędzają w domu z dziadkami lub krewnymi. Swoją rodzinę na długie wczasy planował zabrać co piąty badany.

  więcej
 • Romanse na wakacjach – czy Polacy chętnie nawiązują nowe znajomości na urlopie?

  Romanse na wakacjach – czy Polacy chętnie nawiązują nowe znajomości na urlopie?

  momondo, globalna wyszukiwarka lotów, hoteli i wynajmu samochodów zbadała jakie narodowości najczęściej dają się uwieść w trakcie wyjazdów. Wyniki badań wskazują, że 30% respondentów skusiła się na wakacyjną przygodę miłosną.

  więcej
 • Czas wolny Polacy spędzają w realu

  Czas wolny Polacy spędzają w realu

  Pierwszy dzień wakacji był jednocześnie dniem najniższej aktywności Polaków w sieci w czerwcu. Podczas czerwcowego długiego weekendu rodacy odpoczywali także od internetu. Z analizy firmy Gemius wynika, że w weekendy i dni wolne od pracy regularnie spada w Polsce liczba osób łączących się z siecią.

  więcej
 • Co mówią o nas śmieci?

  Co mówią o nas śmieci?

  Świadome zarządzanie i gospodarowanie odpadami to obecnie jedna z najważniejszych kwestii poruszanych na wielu płaszczyznach życia, także w architekturze. O tym, że ekologia idzie w parze z projektowaniem przekonują twórcy wystawy „Let's talk about garbage", Hugon Kowalski i Marcin Szczelina. Wraz z IKEA, mecenasem projektu, poruszyli temat odpadów, pokazując, jak architektura może się przyczynić do ich redukcji. Tym razem projekt, w nowej odsłonie, zostanie zaprezentowany w październiku podczas tegorocznej edycji Łódź Design Festival.

  więcej
 • Ponad połowa Polaków mieszka w domach

  Bloki od lat tracą na popularności, bo coraz więcej Polaków przeprowadza się do własnego domu - wynika z analizy Open Finance. Zupełnie inaczej jest m.in. w Niemczech, Austrii, Portugalii i na Malcie, gdzie coraz więcej obywateli przeprowadza się do bloków.

 • Pijemy więcej wody mineralnej – 112 litrów w ciągu roku

  W ostatnich latach produkcja wody mineralnej w okresie letnim odnotowuje znaczący wzrost, co spowodowane jest głównie rosnącym popytem na rynku krajowym. Od 2013 do 2016 roku spożycie wody mineralnej w Polsce, bez dodatków cukrów, wzrosło o 30 proc. - wynika z analiz ekspertów Banku BGŻ BNP Paribas.

 • Do jakich lekarzy najczęściej chodzimy?

  Wizyty u internisty stanowią jedynie niecałe 30% konsultacji lekarskich wykonywanych w ciągu roku, wynika z analizy przeprowadzonej przez SALTUS Ubezpieczenia. Specjalistami, z których pomocy najczęściej korzystamy są: ginekolog, pediatra i ortopeda. Badania diagnostyczne stanowią ponad połowę realizowanych świadczeń, a najczęściej wykonywanymi są: diagnostyka tarczycy oraz analiza moczu i pełna morfologia krwi.

 • Ilu Polaków dojeżdża do pracy rowerem?

  Sezon rowerowy trwa w najlepsze. Ulice pełne cyklistów nikogo nie powinny więc dziwić, zwłaszcza że jak wynika z badania PAYBACK Opinion Poll ¾ Polaków jeździ na rowerze, a co czwarta osoba z tej grupy korzysta z niego również po to, by dostać się do pracy.

 • Moc wrażeń w polskich parkach rozrywki

  Szukającym ciekawej rozrywki Polska oferuje wiele miejsc i obiektów. Zakres atrakcji jest na tyle bogaty, że każdy znajdzie coś dla siebie: interaktywne muzea, aquaparki, zadaszone place zabaw, wesołe miasteczka czy tematyczne parki rozrywki. Jednym słowem - jest w czym wybierać.

 • Strach się bać, czyli największe lęki Polaków

  Strach jest naturalną reakcją ludzkiego organizmu na zagrożenie z zewnątrz. Z kolei potrzeba bezpieczeństwa jest jedną z podstawowych i uniwersalnych potrzeb człowieka. Czego boimy się najbardziej? Jak wynika z badania zrealizowanego przez GfK na zlecenie Nationale-Nederlanden, ponad 40 proc. Polaków obawia się choroby lub wypadku, które sprawią, że będą ciężarem dla bliskich, również w wymiarze finansowym. Większość naszych obaw wiąże się ze strachem o zdrowie i losy najbliższych. Jednocześnie, jak wskazują eksperci, lęki te można „rozbroić" poprzez podjęcie odpowiednich decyzji życiowych, chociażby o odkładaniu pieniędzy na przyszłość.

 • Czego Millenialsi oczekują od miast?

  Tempo zmian nieprzerwanie rośnie. Millenialsi - czyli osoby z pokolenia Y, urodzone w latach 80. i 90. - wyznaczają trendy i pokazują, w jaki sposób można korzystać z miasta. Do spędzania wolnego czasu, mieszkania czy poczucia estetyki podchodzą zgoła inaczej niż ich rodzice. Jak metropolie zaspokajają ich potrzeby?

1 ...4|5|6|7|8|9|10|11|12|13... 29

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter