a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 20 marca 2018
Imieniny: Klaudii, Eufemii, Cyriaki

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Ciekawostki

Żywienie dzieci: Mleko krowie czy mleko modyfikowane?

Żywienie dzieci: Mleko krowie czy mleko modyfikowane?

Ile problemów przysparza i jakie kontrowersje wywołuje temat mleka, najlepiej wiedzą rodzice małych dzieci. Prędzej czy później przychodzi moment, w którym należy podjąć decyzję mleko zwykłe czy modyfikowane?

więcej
 • Kebab najchętniej wybieranym posiłkiem na mieście

  Kebab najchętniej wybieranym posiłkiem na mieście

  Polak na mieście jada kilka razy w miesiącu. Zdecydowanie najczęściej wybiera kebab, a za jedzenie płaci między 21 a 30 złotych. Z jedzenia na mieście korzysta zazwyczaj bez szczególnej okazji. Wybierając restaurację kieruje się głównie cenami potraw. Opinie znajomych i rodziny na temat restauracji są dla niego dużo ważniejsze niż opinie blogerów czy krytyków kulinarnych - wynika z badania ARC Rynek i Opinia „Polacy o jedzeniu na mieście".

  więcej
 • Dieta Europejczyków uboga w warzywa i owoce. Jak wypadają Polacy?

  Dieta Europejczyków uboga w warzywa i owoce. Jak wypadają Polacy?

  Warzywa i owoce powinny być istotnym elementem zbilansowanej diety - co do tego wątpliwości nie mają specjaliści ds. żywienia i dietetycy w całej Europie. Wskazania odnośnie spożycia produktów z tej grupy różnią się jednak w poszczególnych państwach. Jak pokazują dane, w większości krajów Europy rekomendacje ekspertów niestety nie znajdują odzwierciedlenia w diecie mieszkańców. Czy Polacy wpisują się w ten niepokojący trend?

  więcej
 • Koszmar w przymierzalni. 6 rzeczy, które utrudniają nam decyzje zakupowe

  Koszmar w przymierzalni. 6 rzeczy, które utrudniają nam decyzje zakupowe

  W przymierzalniach spędzamy niekiedy więcej czasu niż pomiędzy sklepowymi wieszakami. To tutaj zapada ponad 60% decyzji zakupowych. Niestety nadal wielu właścicieli sklepów traktuje te przestrzenie „po macoszemu", nie do końca zdając sobie sprawę z ich wpływu na komfort i zadowolenie klienta. Dlaczego w niektórych przymierzalniach ciężko jest nam podjąć decyzję o zakupie ubrań, a w innych przychodzi nam to z łatwością? Eksperci Forbis Group wskazują 6 rzeczy, które najbardziej denerwują nas podczas przymierzania ubrań.

  więcej
 • Made in Poland podbija świat!

  Made in Poland podbija świat!

  W zalewie produktów made in China przestaliśmy dostrzegać, jak wiele wysokiej jakości towarów produkowanych jest w Polsce. Ubrania, buty, słodycze i kosmetyki - to tylko część tego, co zagranicznym rynkom oferują firmy z nad Wisły.

  więcej
 • Dlaczego chleb tak uzależnia?

  Obłędnie pachnie, wybornie smakuje, pasuje do większości dań, jest po prostu niezastąpiony i dlatego lubi go praktycznie każdy. Chleb to nieodłączny element naszej codziennej diety, ale i naszej kultury. Wbrew modzie ma swoich zagorzałych fanów i ambasadorów. W ramach kampanii Chleb dobry przedstawiamy największych z nich.

 • Ktoś kichnął. Senat mógł przerywać obrady. 3 zaskakujące fakty z życia Rzymian

  Starożytni Rzymianie byli bardzo zabobonni. Uzależniali wiele swoich życiowych decyzji od zdarzeń, które my uznajemy za banalne np. kierunek lotu ptaków, niespodziewane dźwięki. Takim złym znakiem mogło być także zwykłe kichnięcie.

 • Gdzie pracuje mężczyzna zdradza jego broda

  Broda potrafi naprawdę dużo powiedzieć o mężczyźnie np. kim jest i gdzie pracuje. Niedbały zarost jak u Orlando Blooma oznacza, że to może być freelancer. Precyzyjnie wykończony kilkudniowy zarost najczęściej noszą osoby, które chcą wyglądać nieco poważniej i nadać swej twarzy surowego charakteru. To co możemy wyczytać z brody wyjaśnia Dawid Rastiani z The Hermit Barber Shop.

 • Tulipan na kawie krok po kroku

  Róża, lew a może łabędź... Kawa z mlekiem może kusić nie tylko aromatem ale także swoim wyglądem. Bariści potrafią tworzyć na niej prawdziwe arcydzieła. Niektórzy nawet mówią, że granicą jest tylko nasza wyobraźnia. Najlepiej zacząć od czegoś prostego jak tulipan na kawie. Jak go zrobić krok po kroku pokazuje Jan Dworak, barista warszawskich kawiarni CAVA.

 • Jak zostać kucharzem?

  Z milimetrową precyzją potrafią kroić w kilka sekund, ich dania zachwycają smakiem i wyglądem - to tylko kilka cech, które wyróżniają dobrego kucharza. Wielu z tych umiejętności można się nauczyć i samemu zostać kucharzem. Jak zaczynali najlepsi?

 • Bawiąc się frisbee, pies ćwiczy umiejętności śledzenia i koordynacji ruchów. Doskonali także szybkość, zwinność i sprawność

  Zabawa z frisbee to dla psa przede wszystkim nauka efektywnej współpracy ze swoim właścicielem. Taka aktywność powinna jednak nie trwać dłużej niż 3-4 minuty, aby w wyniku przemęczenia nasz pupil nie zniechęcił się do dalszej zabawy. Trzeba go też do niej odpowiednio przygotować. Zazwyczaj psy nie mają problemów z akceptacją frisbee, ale trzeba to robić stopniowo. Warto wykorzystać do tego na przykład dyski materiałowe. Jeśli świetnie sobie z nimi poradzi, to wskazane jest przejście do kolejnego etapu.

 • Czy Polak przejmuje się zadłużeniem?

  Posiadanie długów z reguły bywa tematem trudnym i wstydliwym. Badanie „Sytuacja materialna Polaków"[1], zrealizowane na zlecenie Lindorff SA, ukazało, że 2 na 5 ankietowanych jest lub było zadłużonych. Zweryfikowało również jak Polacy odbierają problem zadłużenia i jak postrzegają osoby, które się z nim borykają.

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 29

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter