Wtorek, 22 sierpnia 2017
Imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Ciekawostki

Czego dzieci szukają w internecie?

Czego dzieci szukają w internecie?

Dzieci na całym świecie komunikują się, grają i uzyskują dostęp do treści dla dorosłych przy użyciu komputerów rzadziej niż rok temu, ale częściej odwiedzają strony zawierające informacje na temat narkotyków, alkoholu i tytoniu. Ta ostatnia tematyka cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci w Ameryce Północnej, Oceanii i Europie Wschodniej.

więcej
 • Blisko 1/3 Polaków nigdy nie robiła w domu remontu

  Blisko 1/3 Polaków nigdy nie robiła w domu remontu

  Prawie co trzeci Polak (32%) nigdy nie robił remontu ani nie zmieniał wystroju w mieszkaniu - wynika z badania Kantar TNS. Blisko 1/5 respondentów (19%) przeprowadziła takie prace w okresie ostatnich dwóch lat, a co szósta (16%) osoba planuje wykonać je w przeciągu najbliższego roku w sypialni, kuchni, łazience bądź salonie. W jakich sytuacjach decydujemy się na remonty? Co ósmy (13%) Polak uważa, że tego typu prace przeprowadza się przy okazji ważnych momentów bądź zmian w życiu.

  więcej
 • Polacy coraz bardziej otwarci na prezenty w formie przeżyć

  Polacy coraz bardziej otwarci na prezenty w formie przeżyć

  Wyniki badań mówią, że już co drugi Polak deklaruje znajomość upominków w formie przeżyć, takich jak skok na bungee czy pobyt w SPA. Po karty podarunkowe na prezenty w formie przeżyć sięgają najchętniej ludzie młodzi, wykształceni i dobrze zarabiający.

  więcej
 • Polak w prywatnym gabinecie lekarskim: co leczy, ile wydaje, jak finansuje?

  Polak w prywatnym gabinecie lekarskim: co leczy, ile wydaje, jak finansuje?

  Z danych CBOS wynika, że ¾ Polaków jest niezadowolona z działalności NFZ. Średni czas oczekiwania do lekarza specjalisty wynosi 2,5 miesiąca, jednak w przypadku niektórych specjalności kolejki są znacznie dłuższe. To właśnie dlatego ponad połowa Polaków leczy się prywatnie. Leczenie to jednak nie wszystko. Największym motorem prywatnych wizyt lekarskich jest nie tylko dbałość o zdrowie, ale również o wygląd. Z danych Medical Finance Group SA, jedynej instytucji specjalizującej się w finansowaniu usług medycznych wynika, że najwięcej pieniędzy wydajemy na leczenie stomatologiczne, chirurgię plastyczną, medycynę estetyczną i okulistykę. Za własne pieniądze - choć nieco rzadziej - finansujemy też zabiegi ortopedyczne, testy genetyczne i walczymy z uzależnieniami. Ile Polacy zostawiają w prywatnych gabinetach lekarskich? Na jakie zabiegi się decydują i jak je finansują?

  więcej
 • Dzieci kupują w sieci

  Dzieci kupują w sieci

  Światowe rekordy to 14-miesięczna Sorella, która w Stanach przez telefon taty kupiła samochód na eBayu, 3-letni Jack z Anglii - również samochód i również eBay, oraz 4-letnia Pipi z Nowej Zelandii - tym razem koparka. Coraz częściej również w Polsce dzieci kupują w sieci, a prawo dotyczące zakupów nie różnicuje lokalnego sklepiku spożywczego od transakcji online.

  więcej
 • Specjaliści obalają mit, że smartfony przyciągają pioruny w czasie burzy. Natomiast dla sprzętu elektronicznego wyładowania atmosferyczne stanowią poważne zagrożenie

  Częstym zjawiskiem spotykanym w okresie letnim są krótkie, ale gwałtowne burze. Specjaliści potwierdzają, że mogą one stanowić poważne zagrożenie dla sprzętu elektronicznego znajdującego się w domu, natomiast opowieść o przyciąganiu piorunów przez smartfony wkładają między bajki.

 • Kocie piękności w Europie Centralnej

  W trzeci weekend czerwca staniemy się kocią stolicą Polski - wyjaśnia Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Europy Centralnej. - Samo wydarzenie dla mieszkańców Śląska to nie tylko okazja do tego, aby w sobotę i niedzielę przyjrzeć się ponad stu najpiękniejszym futrzakom. To także dobra okazja, aby wspólnie spędzić czas z całą rodziną, przy okazji poznając tajemnice pielęgnacji i dbania o swoje zwierzaki.

 • Czy wiesz kim jest waper? Nowa subkultura coraz popularniejsza

  Duża popularność e-papierosów spowodowała w ostatnich latach powstanie zupełniej nowej subkultury, do której należą tzw. waperzy. Można ich poznać po charakterystycznej „chmurze", którą tworzą za pomocą elektronicznego papierosa. Kim właściwie jest waper? Czym się charakteryzuje? Jakimi kieruje się zasadami?

 • Gdzie nam #siężyje wygodnie? Polacy ocenili służby komunalne w swojej okolicy

  140 tys. osób wypowiedziało się na temat komfortu życia, jaki zapewniają im miejskie służby. W rankingu 10 największych miast bez niespodzianek - zwyciężyła stolica, jednak co ciekawe, wśród mniejszych miejscowości najlepiej wypadł wschód Polski! O które miasta służby dbają najlepiej? Przekonajcie się!

 • W tym roku na wakacyjny urlop planuje wyjechać o 800 tys. Polaków mniej niż przed rokiem. Zdecydowana większość wyjeżdżających zamierza spędzić urlop w Polsce

  W tym roku wakacyjny wyjazd planuje ponad 16,5 mln Polaków, czyli blisko 800 tys. mniej niż w 2016 roku. Zdecydowana większość z nich zamierza spędzić urlop w kraju. Co czwarty Polak wybiera się natomiast za granicę. Najpopularniejsze kierunki to niezmiennie od lat Hiszpania i Wyspy Kanaryjskie, a także Chorwacja i Grecja. 73 proc. wyjeżdżających zamierza wykupić ubezpieczenie turystyczne. Ten odsetek stale wzrasta.

 • Snapchat i Instagram negatywnie wpływają na zdrowie psychiczne użytkowników. Obniżają samoocenę i wzmagają poczucie osamotnienia

  Portale społecznościowe takie jak Instagram i Snapchat negatywnie wpływają na zdrowie psychiczne młodych osób - wynika z brytyjskiego badania #StatusOfMind. Korzystanie z tych serwisów może wywoływać poczucie osamotnienia i niepokoju, obniżać samoocenę, a także sprzyjać zastraszaniu rówieśników. Inne media społecznościowe poza tym, że służą nawiązywaniu kontaktów mogą być narzędziem szerzenia nienawiści. Facebook zatrudnia moderatorów, którzy mają wyłapywać podejrzane treści.

 • Gigapanoramy coraz częściej towarzyszą wirtualnym spacerom. Jedno z największych zdjęć cyfrowych w Polsce to panorama Warszawy

  Gigapanoramy to obrazy składające się z miliardów pikseli. Zwykle występują samodzielnie, ale coraz częściej stosowane są w połączeniu z tzw. wirtualnymi spacerami. Dzięki możliwości wielokrotnego przybliżenia, panoramy pozwalają przedstawić nawet najdrobniejsze szczegóły krajobrazu. W Polsce jedną z większych gigapanoram jest ta przedstawiająca widok na Warszawę. Obraz złożony z połączonych ze sobą ponad 1,4 tys. zdjęć pokazuje widok stolicy w 360 stopniach.

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 22

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter