a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 24 września 2018
Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Ciekawostki

Tego o makaronie mogliście nie wiedzieć!

Tego o makaronie mogliście nie wiedzieć!

Makaron to przysmak znany i lubiany na całym świecie. Poznajcie kilka ciekawostek na jego temat.

więcej
 • Powstaje pierwsza na świecie pełnowymiarowa kapsuła hyperloop. Super nowoczesny środek transportu pozwoli pokonywać długie odcinki trasy nawet w kilkanaście minut

  Powstaje pierwsza na świecie pełnowymiarowa kapsuła hyperloop. Super nowoczesny środek transportu pozwoli pokonywać długie odcinki trasy nawet w kilkanaście minut

  Hyperloop to idea super nowoczesnego transportu zbiorowego, dzięki któremu pasażerowie będą poruszali się w kapsułach umieszczonych w tubach. W Polsce pierwszą kapsułę hyperloop buduje zespół Hyper University Poland, który już skonstruował niepełnowymiarowy prototyp takiego pojazdu. We Francji trwają już prace nad pierwszą na świecie pełnowymiarową kapsułą, która mierzy 30 m długości, waży 20 ton i ma rozpędzać się do 1223 km na godzinę. Francuska firma HTT planuje oddać ją do użytku w 2018 roku.

  więcej
 • 72 proc. uczniów szkół podstawowych skarży się na czystość szkolnych toalet. Często brakuje w nich podstawowych środków higienicznych

  72 proc. uczniów szkół podstawowych skarży się na czystość szkolnych toalet. Często brakuje w nich podstawowych środków higienicznych

  Ponad 30 proc. uczniów w wieku 6-12 lat unika korzystania ze szkolnych toalet - wynika z badania marki Domestos. Dzieci najczęściej skarżą się na brzydki zapach, brak ręczników papierowych, papieru toaletowego i mydła oraz brudne deski klozetowe. Szkoły powinny przywiązywać większą wagę nie tylko do odpowiedniego wyposażenia łazienek, lecz także do właściwego stanu higienicznego toalet.

  więcej
 • Kombinezon Steve’a McQueena pod choinkę

  Kombinezon Steve’a McQueena pod choinkę

  Przed świętami Bożego Narodzenia słynny dom aukcyjny RM Sotheby's przygotował prawdziwą gratkę dla kolekcjonerów. Już 6 grudnia w Nowym Jorku będzie można wylicytować kombinezon wyścigowy Steve'a McQueena. Ten sam, w którym aktor wystąpił w legendarnym filmie „Le Mans".

  więcej
 • Polska na szóstym miejscu w Europie pod względem otyłości

  Polska na szóstym miejscu w Europie pod względem otyłości

  Problem otyłości dotyczy aż jednej czwartej polskiego społeczeństwa, co umiejscawia nas na szóstym miejscu w Europie. Osób otyłych jest najwięcej w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Czechach. Najlepszą formę mają natomiast obywatele Serbii, Holandii i Danii.

  więcej
 • 10 nieświadomych błędów, jakie popełniamy myjąc zęby

  Z pozoru mycie zębów to prosta czynność. Bierzemy szczoteczkę, nakładamy pastę, władamy szczoteczkę z pastą do ust, myjemy, wypluwamy, płuczemy wodą. Niestety w tych kilku czynnościach, które mają nas uchronić przed próchnicą i nieświeżym oddechem, często popełniamy dziesiątki błędów, które czynią mycie zębów nieskutecznym. Co najczęściej robimy źle?

 • Polacy najwięcej pieniędzy wydają na buty i ubrania jesienią

  Według deklaracji respondentów badania przeprowadzonego przez IBRiS na zlecenie Banku Millennium, jesień jest porą roku, w której Polacy najwięcej wydają na zakupy odzieżowe lub obuwnicze, niezależnie od poziomu dochodów. Wskazania te korespondują z danymi dotyczącymi sprzedaży detalicznej, które opracowuje Główny Urząd Statystyczny (GUS).

 • 10 faktów o internetowych zakupach Polaków

  Jak wiele osób robi zakupy przez internet? Kto częściej korzysta z e-sklepów? Jakie produkty Polacy najpierw oglądają na żywo, aby późnej je kupić w sieci? Coraz większe zainteresowanie szybkimi i wygodnymi zakupami internetowymi sprawia, że warto dowiedzieć się więcej o tej formie zakupu.

 • 5 rzeczy, na które Polacy coraz chętniej wydają pieniądze

  Eko-żywność, produkty rzemieślnicze, wsparcie młodych artystów... Na co Polacy coraz chętniej wydają swoje oszczędności? Zdecydowanie częściej przy zakupach biorą pod uwagę dobro środowiska i swoje zdrowie oraz szukają produktów dobrych jakościowo. Sprawdź, na co nie szkoda nam gotówki - niektóre wybory mogą okazać się zaskoczeniem!

 • Czy Polacy wreszcie polubili matematykę?

  Matematyka, nie bez powodu nazywana królową nauk, stanowi podstawę wielu mechanizmów współczesnego świata. Jednocześnie jest jedną z tych dziedzin nauki, która podczas edukacji sprawia uczniom największe problemy. Pomimo negatywnego nastawienia wyniesionego ze szkolnej ławy, co drugi dorosły Polak deklaruje jednak, że lubi matematykę - tak wynika z badania, przeprowadzonego na zlecenie MathRiders.

 • Uważaj. Jesienią ogarnia nas szał zakupów

  Jesień jest porą roku, w której Polacy najwięcej wydają na zakupy odzieżowe lub obuwnicze, niezależnie od poziomu dochodów - wynika z badania przeprowadzonego przez IBRiS na zlecenie Banku Millennium. Co ciekawe, to nie wrzesień, a październik jest miesiącem wzmożonych wydatków. Jak pokazują dane GUS w październiku nasze wydatki rosną średnio o 20 proc.

 • Jak działa na nas czekolada?

  To nie przypadek, że ludzie sięgają właśnie po czekoladę kiedy są w złym nastroju. Jej spożycie poprawia nasze samopoczucie za sprawą tryptofanu, czyli związku chemicznego odpowiedzialnego za podnoszenie w mózgu poziomu serotoniny. Badania wskazują, że niekiedy sam zapach czy konsystencja czekolady wywołują poczucie szczęścia.

1|2|3|4|5|6|7|8|9|10... 30

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter