a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Piątek, 23 marca 2018
Imieniny: Oktawiana, Pelagii, Zbisława

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Ciekawostki

Coraz więcej Polaków stać na luksusowe dobra i usługi

Coraz więcej Polaków stać na luksusowe dobra i usługi

Zdecydowana większość Polaków kupuje tego typu produkty, by cieszyć się ich jakością i niezawodnością, ale blisko 20% zamożnych Polaków otacza się luksusem na pokaz. Chcą w ten sposób wyróżnić się na tle otoczenia i pokazać swój wysoki status materialny. Bogaci Polacy chętnie kupują luksusowe samochody, odzież, kosmetyki i elektronikę. Zakupów coraz częściej dokonują przez internet ze względu na wygodę i niższe ceny.

więcej
 • Rośnie świadomość polskich konsumentów

  Rośnie świadomość polskich konsumentów

  Połowa konsumentów w Polsce ufa markom z rynkowym certyfikatem bardziej niż tym bez oznaczenia – wynika z badania organizacji Marine Stewardship Council. Dotyczy to również produktów rybnych. Choć wprawdzie cena jest wciąż najważniejszym kryterium przy ich wyborze, to coraz więcej konsumentów przyznaje, że są gotowi zapłacić więcej za ryby oznaczone certyfikatem.

  więcej
 • Oto diamentowa korona dla Miss Universe!

  Oto diamentowa korona dla Miss Universe!

  Po raz pierwszy głowę najpiękniejszej kobiety świata, już w tę niedzielę (25.01), ozdobi korona wykonana przez firmę z Europy Środkowej - czeski holding Diamonds International Corporation (DIC). Ozdobiona ponad 300 diamentami, a także szafirami, topazami i kryształami, warta jest ponad 300 tysięcy dolarów.

  więcej
 • Podczas ferii naucz się języka

  Podczas ferii naucz się języka

  Zagraniczne wyjazdy na ferie zimowe coraz częściej łączone są z nauką języka obcego. Powodzeniem cieszą się podróże do Francji i Hiszpanii oraz na Maltę, gdzie temperatury są wyższe niż w Polsce, a dodatkowo można uczyć się języka angielskiego, hiszpańskiego czy włoskiego. Na znaczeniu zyskują także, szczególnie wśród osób dorosłych, wyjazdy edukacyjne do Stanów Zjednoczonych.

  więcej
 • Gdzie najlepiej kupić odzież militarną

  Gdzie najlepiej kupić odzież militarną

  Jeżeli szukasz najwyższej jakości ubrań militarnych, ale gubisz się w gąszczu sklepów internetowych oferujących tego typu produkty, to znak, że czas zajrzeć na stronę www.warzone.com.pl.

  więcej
 • List polecony wyślemy bez wychodzenia z domu

  Klienci Poczty Polskiej mogą już wysyłać listy polecone także z domu lub biura dzięki nowej usłudze dostępnej na platformie Envelo. Potwierdzenie nadania i odbioru klient otrzymuje w pliku PDF, podobnie jak w przypadku przelewów elektronicznych w bankach.

 • Co trzeci Polak chciałby mieć tatuaż

  Co dziesiąty Polak ma tatuaż. Najczęściej decydują się na niego kobiety, zwłaszcza pochodzące z mniejszych miejscowości i posiadające niższe niż średnie wykształcenie. Polacy cenią sobie jednak umiar w trwałym ozdabianiu ciała, zdecydowana większość ma tylko jeden niewielki tatuaż. Wśród osób nieposiadających malunku na ciele, aż co trzecia myśli o jego zrobieniu.

 • Ruszyły sezonowe wyprzedaże

  Trzy czwarte Polaków planuje zakupy w okresie wyprzedaży, a ponad połowa robi je co roku w tym okresie – wynika z badania Payback Opinion Poll. Najczęściej do zakupów skłaniają obniżone ceny produktów i gratisy. Niezależnie od tego, gdzie i na jakich zasadach kupujemy towar, w ciągu dwóch lat można go zareklamować. Możliwość zwrotu zależy od tego, czy zakupy zostały zrobione online, czy w sklepie stacjonarnym.

1 ...20|21|22|23|24|25|26|27|28|29

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter