a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Niedziela, 23 września 2018
Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Ciekawostki

Polki kochają styl skandynawski

Polki kochają styl skandynawski

Polki kochają styl skandynawski. O mieszkaniu utrzymanym w takim klimacie marzy ponad 70% kobiet. Panie doceniają przede wszystkim jego prostotę, elegancję i funkcjonalność. Rodaczki chcą mieszkać we wnętrzu przytulnym, dlatego dużą popularnością wciąż cieszy się także styl prowansalski, nawiązujący do klimatu francuskiej wsi.

więcej
 • Zawód - bloger

  Zawód - bloger

  Z pisania blogów można się utrzymywać. Nie wystarczy jednak sam pomysł i coś ciekawego do powiedzenia. Trzeba poświęcić się tej działalności, pisać systematycznie, a tekst uzupełniać dużą aktywnością w sferze, o której traktuje blog.

  więcej
 • Drugie życie retro słów w internecie

  Drugie życie retro słów w internecie

  Internauci lubią słowa retro. Badania Instytutu Monitorowania Mediów wskazują, że w 2014 r. internauci użyli ich 280 tys. razy. Staromodne wyrażenia można znaleźć w mediach społecznościowych, częściej na Facebooku niż Twitterze. Niekiedy mają podkreślić wyjątkowość wypowiadającego, czasem używane są ironicznie. W niektóre słowa, jak "zacny", "lico" czy "niewiasta", internet tchnął drugie życie. Z badania wynika, że archaizmy lubią też dziennikarze, którzy słów retro użyli 52 tys. razy.

  więcej
 • Nauka fizyki nie musi być nudna

  Nauka fizyki nie musi być nudna

  Polska szkoła nie daje wystarczającej wiedzy praktycznej w zakresie fizyki, chemii i biologii, a zajęcia z tych przedmiotów niezainteresowanym uczniom wydają się mało ciekawe. Młodych do nauki mogą zachęcić programy telewizyjne, które w zabawny sposób pokazują, że nieznajomość podstawowych praw fizyki czy chemii w codziennym życiu szkodzi. Na antenie National Geographic Channel właśnie rozpoczęła się druga emisja "Anatomii głupoty według Richarda Hammonda".

  więcej
 • Gier komputerowych nie trzeba się bać

  Gier komputerowych nie trzeba się bać

  Umiejętnie dobrane gry komputerowe mogą rozwijać funkcje poznawcze dziecka, pobudzać jego wyobraźnię i uczyć go, jak radzić sobie z porażkami. Wybierając grę, zamiast radami sprzedawców rodzice powinni kierować się oznaczeniami na opakowaniu, m.in. systemem PEGI oraz piktogramami określającymi zawartość przemocy i erotyki w grze. Najlepszą kontrolą rodzicielską jest jednak – zdaniem psychologów – wspólne granie z dzieckiem w ich ulubione gry.

  więcej
 • Podejrzliwość hamuje przedsiębiorczość w Polsce

  Polacy to jeden z najlepiej wykształconych narodów na świecie. W 2017 r. 50% społeczeństwa będzie mieć tytuł magistra. Wykształcenie nie idzie jednak w parze z wiedzą. Większość z nas wątpi w dobre intencje innych, jest też przekonana o tym, że duże pieniądze można zarobić tylko dzięki znajomościom. Zdaniem ekspertów bez zbudowania umiejętności miękkich i zmiany mentalności Polakom trudno będzie odnieść sukces.

 • Coraz więcej Polaków stać na luksusowe dobra i usługi

  Zdecydowana większość Polaków kupuje tego typu produkty, by cieszyć się ich jakością i niezawodnością, ale blisko 20% zamożnych Polaków otacza się luksusem na pokaz. Chcą w ten sposób wyróżnić się na tle otoczenia i pokazać swój wysoki status materialny. Bogaci Polacy chętnie kupują luksusowe samochody, odzież, kosmetyki i elektronikę. Zakupów coraz częściej dokonują przez internet ze względu na wygodę i niższe ceny.

 • Rośnie świadomość polskich konsumentów

  Połowa konsumentów w Polsce ufa markom z rynkowym certyfikatem bardziej niż tym bez oznaczenia – wynika z badania organizacji Marine Stewardship Council. Dotyczy to również produktów rybnych. Choć wprawdzie cena jest wciąż najważniejszym kryterium przy ich wyborze, to coraz więcej konsumentów przyznaje, że są gotowi zapłacić więcej za ryby oznaczone certyfikatem.

 • Oto diamentowa korona dla Miss Universe!

  Po raz pierwszy głowę najpiękniejszej kobiety świata, już w tę niedzielę (25.01), ozdobi korona wykonana przez firmę z Europy Środkowej - czeski holding Diamonds International Corporation (DIC). Ozdobiona ponad 300 diamentami, a także szafirami, topazami i kryształami, warta jest ponad 300 tysięcy dolarów.

 • Podczas ferii naucz się języka

  Zagraniczne wyjazdy na ferie zimowe coraz częściej łączone są z nauką języka obcego. Powodzeniem cieszą się podróże do Francji i Hiszpanii oraz na Maltę, gdzie temperatury są wyższe niż w Polsce, a dodatkowo można uczyć się języka angielskiego, hiszpańskiego czy włoskiego. Na znaczeniu zyskują także, szczególnie wśród osób dorosłych, wyjazdy edukacyjne do Stanów Zjednoczonych.

 • Gdzie najlepiej kupić odzież militarną

  Jeżeli szukasz najwyższej jakości ubrań militarnych, ale gubisz się w gąszczu sklepów internetowych oferujących tego typu produkty, to znak, że czas zajrzeć na stronę www.warzone.com.pl.

 • List polecony wyślemy bez wychodzenia z domu

  Klienci Poczty Polskiej mogą już wysyłać listy polecone także z domu lub biura dzięki nowej usłudze dostępnej na platformie Envelo. Potwierdzenie nadania i odbioru klient otrzymuje w pliku PDF, podobnie jak w przypadku przelewów elektronicznych w bankach.

1 ...21|22|23|24|25|26|27|28|29|30

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter