a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 19 lutego 2018
Imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Ciekawostki

Zbyt uciążliwy remont może być naruszeniem prawa

Zbyt uciążliwy remont może być naruszeniem prawa

Bałagan na klatce schodowej i nadmierny hałas – to najczęstsze uciążliwości remontu mieszkania w budynkach wielorodzinnych. Mieszkańcy nie są jednak bezbronni. Gdy bezpośrednia rozmowa z właścicielem lokalu nie pomaga, mogą zwrócić się do administratora budynku. Jeśli uciążliwości będą się powtarzać, pomóc może interwencja straży miejskiej i policji, hałas może być bowiem naruszeniem prawa.

więcej
 • Jedzenie czekolady spowalnia procesy starzenia

  Jedzenie czekolady spowalnia procesy starzenia

  Czekolada to nie tylko puste kalorie. Regularnie jej jedzenie pomaga chronić organizm przed procesami starzenia, hamuje rozwój demencji i zmniejsza ryzyko choroby Alzheimera. Zawiera endorfiny poprawiające nastrój, magnez usprawniający pracę mięśni oraz pobudzającą czynność serca teobrominę. Szczególne właściwości zdrowotne ma czekolada gorzka, a więc zawierająca ponad 70% kakao.

  więcej
 • Wakacje pod słońcem Toskanii

  Wakacje pod słońcem Toskanii

  Każdy z nas marzył bądź marzy, aby pojechać do Toskanii. Są też tacy, którzy już byli tu wiele razy i wracają wciąż od nowa Żaden region Włoch nie ma chyba tylu miłośników swojego piękna, jak właśnie Toskania.

  więcej
 • Odkurzacz dla alergików – jak ułatwić im życie?

  Odkurzacz dla alergików – jak ułatwić im życie?

  Od dziesięcioleci tradycyjne odkurzacze pozwalają utrzymać porządek, pochłaniając kurz i drobne odpady. Niestety faktem jest, że ich skuteczność w przypadku alergików jest znikoma, bowiem nie usuwają z mieszkań drobnoustrojów. W jaki sposób więc ułatwić takim osobom egzystencję?

  więcej
 • W Polsce przybywa singli

  W Polsce przybywa singli

  W Polsce przybywa singli. Według danych GUS-u, w pojedynkę żyje już co piąty Polak. Zdaniem ekspertów, jest to w równym stopniu efekt mody i obawy przed bliskością. Młodym ludziom bardzo łatwo jest obecnie nawiązywać relacje, znacznie trudniej przychodzi im jednak ich utrzymanie.

  więcej
 • Niemieckie samochody najpopularniejsze wśród aut używanych

  Volkswagen Golf to najczęściej poszukiwany samochód na rynku wtórnym. Serwis otoMoto.pl odnotował w ubiegłym roku blisko 15,5 mln zapytań o ten model. W czołówce rankingu znalazły się przede wszystkim niemieckie marki. Polacy stają się coraz bardziej wymagający – szukają dobrze wyposażonych aut, o wyższym standardzie.

 • Nakrywamy do wielkanocnego stołu

  Przygotowując nakrycie stołu na Wielkanoc warto zadbać, aby nie zabrakło na nim odpowiednio dobranej, eleganckiej zastawy, wiosennego akcentu dekoracyjnego oraz najważniejszych symboli tych Świąt. Jak w prosty sposób stworzyć pomysłowe i spójne aranżacje, podpowiada Hanna Maruta, stylistka marki home&you.

 • Piękny balkon to nie tylko kwiaty

  Nawet najmniejszy balkon może stać się ozdobą bloku i ulubionym miejscem spędzania wiosennych wieczorów. Ciekawe aranżacje nie wymagają dużych nakładów finansowych. Wystarczy kilka kolorowych kwiatów, oryginalne doniczki i wygodny fotel, aby przemienić balkon w oazę spokoju i miejsce wyciszenia po ciężkim dniu. Miłośnicy świeżych ziół mogą natomiast założyć na balkonie mały ogródek.

 • Na co zwracać uwagę kupując jajka?

  – Wiem, co jem - mówi Jerzy Janiczek o produktach fermy, którą prowadzi od 30 lat i zachęca konsumentów do spożywania jajek, podpowiada, na co zwracać uwagę robiąc zakupy i rozprawia się z mitami dotyczącymi cennego produktu zamkniętego w skorupce.

 • Zielona, aktywna i rozrywkowa – zobacz, jaka jeszcze jest Warszawa

  Jaka jest Warszawa, nie wie nikt – wielka metropolia, stolica Polski, centrum kraju, dla wielu spełnienie marzeń o karierze. Na szczęście biznes nie jest jedynym obliczem tego miejsca. Żyje się tu szybko, intensywnie i zupełnie inaczej niż w pozostałych polskich miastach. Nic dziwnego, że roczne spożycie kawy dwukrotnie przekracza średnią ilość wypijaną w kraju.

 • Kobiety wciąż zarabiają mniej od mężczyzn

  Według badania Grupy Pracuj, kobiety osiągają niższe zarobki niż mężczyźni, jednak im wyższe stanowisko, tym różnice mniejsze. Wśród specjalistów dysproporcja wynosi średnio 11%, a na szczeblu dyrektorskim już tylko 2%. Poza tym istnieją specjalizacje, gdzie kobiety osiągają wyższe płace – to kadry, księgowość czy komunikacja marketingowa.

 • Lubisz prędkość? Wybierz rolki szybkościowe!

  Rozważając zakup nowej pary rolek, należy przede wszystkim znaleźć odpowiedź na pytania, jaki jest nasz poziom zaawansowania, po jakim terenie będziemy się poruszać oraz jaki styl jazdy najbardziej nam odpowiada. Jeśli pierwsze kroki na czterech kółkach mamy dawno za sobą oraz chcemy spróbować nieco bardziej profesjonalnych wyczynów, idealnym rozwiązaniem będą rolki do jazdy szybkościowej. Prędkość, jaką pozwolą nam one osiągnąć, z pewności dostarczy nie jednego zastrzyku adrenaliny!

1 ...20|21|22|23|24|25|26|27|28|29

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter