a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Czwartek, 21 września 2017
Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Ciekawostki

Kobiety świetnie zarządzają budżetami domowymi i firmowymi, ale nie myślą o przyszłości

Kobiety świetnie zarządzają budżetami domowymi i firmowymi, ale nie myślą o przyszłości

Polki bardzo dobrze zarządzają domowymi i firmowymi budżetami. Zdaniem Dominiki Nawrockiej, autorki książki „Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet”, mają jednak problemy z myśleniem perspektywicznym. Nie troszczą się m.in. o zabezpieczenie finansowe na starość. Kobiety boj się też prosić o podwyżkę lub zakładać własną firmę.

więcej
 • Oddaj głos na bezpieczeństwo!!! Konkurs firmy Wiśniowski

  Oddaj głos na bezpieczeństwo!!! Konkurs firmy Wiśniowski

  Wraz z końcem października minął termin nadsyłania prac w konkursie marki WIŚNIOWSKI pt.: „Spełnij marzenie o bezpieczeństwie”, ale głosowanie nadal trwa!

  więcej
 • Avengers, Batman i Spider-Man w kieszeni

  Avengers, Batman i Spider-Man w kieszeni

  Batman, Spider-Man, Superman, Avengers i inni superbohaterowie podbijają nie tylko kina ale także rynek monet kolekcjonerskich. Już niebawem na rynku pojawi się kolejna gratka. Na monetach zobaczymy bohaterów Gwiezdnych Wojen.

  więcej
 • „Spełnij marzenie o bezpieczeństwie”

  „Spełnij marzenie o bezpieczeństwie”

  Każdy z nas bezpieczeństwo definiuje w odmienny sposób. Dla niektórych wiąże się ono z posiadaniem dużej ilości pieniędzy. Inni myślą w tym kontekście o stabilności i spokoju dla siebie oraz swojej rodziny. Wszystkich łączy jedno – bez poczucia bezpieczeństwa trudno wyobrazić sobie życie. Dla firmy Wiśniowski bezpieczeństwo jest priorytetem. Stąd pomysł na szczególny konkurs – „Spełnij marzenie o bezpieczeństwie”, do którego firma Wiśniowski zaprasza podopiecznych Domów Dziecka oraz fanów swojego fanpage’a na portalu społecznościowym Facebook.

  więcej
 • Stopniowe wdrażanie się w obowiązki w pracy łagodzi objawy powakacyjnego spadku formy

  Stopniowe wdrażanie się w obowiązki w pracy łagodzi objawy powakacyjnego spadku formy

  Pourlopowa chandra dotyka blisko 80 proc. Polaków. Objawia się ona m.in. niechęcią do pracy, rozdrażnieniem i problemami z koncentracją. Aby uniknąć powakacyjnej depresji warto stopniowo wdrażać się w zawodową rutynę i zadbać o relaks po pracy.

  więcej
 • Ponad połowa internautów zetknęła się z hejtem w sieci. Co czwarty sam był ofiarą

  Co czwarty internauta padł ofiarą hejtera. Hejtingu doświadczają zwłaszcza młodzi mężczyźni oraz mieszkańcy wsi i małych miejscowości. 70 proc. użytkowników internetu uważa, że ze zjawiskiem tym należy walczyć, np. poprzez blokowanie adresu IP hejtera lub publikowanie jego zdjęcia. Zdaniem większości internautów hejterzy działają z powodu zawiści i poczucia odrzucenia.

 • Psycholog: Lajki i wirtualne komentarze mają większe znaczenie niż opinia w realu

  Portale społecznościowe stały się miejscem, w którym poszukujemy akceptacji i uznania – twierdzą psychologowie. Użytkownicy chcą być zauważeni i docenieni, dlatego często kreują siebie i otaczającą rzeczywistość, z niecierpliwością wypatrując lajków i pochlebnych komentarzy. Mózg reaguje na nie podobnie jak na przyjemność, którą sprawia na przykład jedzenie ulubionego posiłku. W tej sytuacji nietrudno więc o uzależnienie.

 • 5 najdroższych przedmiotów sprzedanych podczas aukcji

  Na aukcjach można wystawić praktycznie wszystko – od obrazów największych malarzy, do przedmiotów codziennego użytku. Czasami jednak okazuje się, że z pozoru banalna rzecz, może osiągnąć kosmiczną cenę. Zapraszamy Was do zapoznania się z pierwszą częścią zestawienia najdroższych przedmiotów sprzedanych podczas aukcji.

 • Czynnik PSI

  Najnowsze badania wskazują, że nowe znajomości zawieramy częściej dzięki zwierzętom, niż szkole, do której uczęszczają nasze dzieci.

 • Święto Mam na świecie

  26 maja to dzień, w którym świętujemy obecność najważniejszych kobiet w naszym życiu. By uczynić te chwile jeszcze bardziej wyjątkowymi, warto już zawczasu zadbać o przygotowanie odpowiedniego podarunku lub niespodzianki. Inspiracji warto poszukać wśród zwyczajów innych państw i kultur.

 • Jak zaplanować wakacje z dziećmi

  Z roku na rok apartamenty stają się w Polsce coraz popularniejsze. Decydują się na nie zwłaszcza rodziny z małymi dziećmi. Powstają też pierwsze parki wakacyjne, czyli ośrodki wypoczynkowe zapewniające wszelkie możliwe rozrywki podczas rodzinnego urlopu. Najchętniej wybierane przez rodziców małych dzieci destynacje to miejscowości nad polskim morzem.

 • Czym jest blended learning?

  Blended learning zyskuje coraz większą popularność wśród osób uczących się języków obcych. Metoda ta łączy lekcje przez internet z tradycyjnymi spotkaniami z lektorem. Pozwala ona na zindywidualizowanie nauki i dostosowanie jej do konkretnych potrzeb ucznia, jest jednak znacznie tańsza niż indywidualne kursy z lektorem.

1 ...15|16|17|18|19|20|21|22|23|24

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter