a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Niedziela, 27 maja 2018
Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Ciekawostki

4 rzeczy, których nie wiedzieliście o bilardzie

4 rzeczy, których nie wiedzieliście o bilardzie

Bilard charakteryzuje się bogatą historią - William Szekspir, w swojej sztuce „Antoniusz i Kleopatra", przedstawił tę grę jako rozrywkę dla starożytnych. W Polsce bilard znajduje się wprawdzie w cieniu innych sportów, ale cieszy się oddaniem zarówno zawodników, jak i kibiców. Polscy bilardziści mogą też pochwalić się wieloma sukcesami na skalę międzynarodową.

więcej
 • Płatności, sprawy urzędowe, rozrywka… – różnorodne funkcje SMS-ów

  Płatności, sprawy urzędowe, rozrywka… – różnorodne funkcje SMS-ów

  Aż 97% Polaków deklaruje korzystanie z krótkich wiadomości tekstowych. Zalety SMS-ów doceniają nie tylko prywatni użytkownicy czy przedsiębiorcy, ale coraz częściej także instytucje publiczne, wykorzystując je do kontaktu z mieszkańcami danego regionu.

  więcej
 • 90 proc. Polaków twierdzi, że internet ułatwia kontakt z bliskimi. Prawie połowa jest online cały czas

  90 proc. Polaków twierdzi, że internet ułatwia kontakt z bliskimi. Prawie połowa jest online cały czas

  Już niemal 40 proc. z nas jest online non-stop, a ponad 90 proc. Polakom internet ułatwia utrzymywanie kontaktów z bliskimi. Jednocześnie ponad połowa zdaje sobie sprawę z tego, że rozmowy i spotkania w sieci nie mogą zastąpić kontaktów w świecie realnym - wynika z raportu operatora telekomunikacyjnego INEA.

  więcej
 • Czy można zniknąć z Google’a?

  Czy można zniknąć z Google’a?

  Trybunał Sprawiedliwości UE przyznał każdej osobie „prawo do bycia zapomnianym", tj. prawo do żądania usunięcia naszych danych osobowych z wyszukiwarki internetowej[1]. „Prawo do bycia zapomnianym" nie ma charakteru bezwzględnego. Użytkownik musi mieć uzasadniony interes do usunięcia dotyczących go danych. Uznaje się, że musi zostać zachowana równowaga pomiędzy poszanowaniem życia prywatnego, a prawem dostępu do informacji. Oznacza to, że nie możemy żądać usunięcia każdej informacji, która w naszej ocenie jest niekorzystna bądź stawia nas w niekorzystnym świetle.

  więcej
 • Gracze na celowniku hakerów

  Gracze na celowniku hakerów

  Graczu, zachowaj czujność! Cyberprzestępcy coraz częściej wykorzystują najpopularniejsze platformy gier, takie jak Steam czy Origin, aby wyłudzić cenne dane, przemycić złośliwe oprogramowanie lub nawet ukraść gromadzone przez długi czas przedmioty cyfrowe. Specjaliści z firmy Fortinet przyjrzeli się kilku przykładom takich hakerskich ataków. Warto się z nimi zapoznać, aby wiedzieć, na co należy szczególnie uważać.

  więcej
 • Najstarszy album piłkarski sprzedany za ponad 50 tys. zł

  Najstarszy na świecie, kultowy kolekcjonerski album piłkarski z 1970 r., został sprzedany za rekordową kwotę, ponad 50 tys. złotych. Dzięki tej sprzedaży, stał się on nie tylko najstarszym, ale i najdroższym albumem piłkarskim na świecie.

 • Marnowanie żywności w szkołach. Jak edukować najmłodszych?

  Niemal 1/3 Polaków przyznaje się, że zdarza im się wyrzucać żywność[1]. Jedzenie marnuje się każdego dnia także w szkołach - na stołówkach i w plecakach uczniów. Jak ograniczyć marnowanie żywności przez dzieci? Wnioski z badań oraz pomysły na niemarnowanie żywności przedstawia dr Maria Kowalewska, dyrektorka ds. edukacji i komunikacji w Federacji Polskich Banków Żywności.

 • Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa w nowej odsłonie

  Pierwsza w Polsce i jednocześnie jedna z największych w Europie impreza poświęcona złocistemu trunkowi przechodzi duże zmiany - między innymi metamorfozie uległ logotyp i wizualna strona Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa, przyciągającego dziesiątki tysięcy fanów z kraju i z zagranicy.

 • Ile zarabiają cyberprzestępcy?

  5 dolarów - nawet za tak niedużą kwotę cyberprzestępcy są skłonni zaatakować wybraną stronę i przeprowadzić atak trwający 5 minut.400 dolarów, jeśli dany serwis online ma być „bombardowany" przez 24 godziny. Atakowany w tym czasie może stracić tysiące, a nawet miliony dolarów. Średnia cena ataku kształtuje się w granicach 25 dolarów za godzinę - wynika z informacji zebranych przez Kaspersky Lab.

 • Polak im starszy, tym bardziej otwarty na innych

  Polacy nie chcą ograniczać się tylko do swojego najbliższego otoczenia – rodziny i sąsiadów. Z wiekiem stają się coraz bardziej otwarci na inne narodowości, odmienność oraz pomoc innym – wynika z raportu społecznego „Otwartość Polaków” opublikowanego przez firmę badawczą NEUROHM Polska pod mecenatem marki PORTA DRZWI. Badanie zrealizowane metodą BIOCODE™ przedstawia nie deklaratywne, ale rzeczywiste postawy Polaków.

 • 40 proc. polskich seniorów chce inwestować w rozwój osobisty. Na emeryturze zamierzają studiować, podróżować i uczyć się języków obcych

  Młodzi Polacy nie dostrzegają zmieniających się potrzeb seniorów. Zdecydowana większość z nich uważa, że marzeniem ich rodziców na emeryturze jest opieka nad wnukami, praca w ogródku lub spędzanie czasu na rozwiązywaniu krzyżówek. Tymczasem ponad 40 proc. seniorów czas po zakończeniu kariery zawodowej chce przeznaczyć na rozwój osobisty, m.in. studia na uniwersytetach III wieku, naukę języków obcych i wycieczki.

 • Polacy – otwarci na podróże, zamknięci na nowe kuchnie

  80% Polaków jest otwartych na nowe doświadczenia, podróże i nowinki technologiczne. Ze sporym sceptycyzmem podchodzimy jednak do zmian własnej przestrzeni oraz do nowych doznań kulinarnych – między innymi takie wnioski można wyciągnąć z raportu społecznego „Otwartość Polaków”, opublikowanego przez firmę badawczą NEUROHM Polska pod mecenatem marki PORTA DRZWI. Badanie zrealizowane metodą BIOCODE™ przedstawia nie deklaratywne, ale rzeczywiste postawy Polaków.

1 ...14|15|16|17|18|19|20|21|22|23... 30

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter