a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 22 sierpnia 2017
Imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Ciekawostki

Najważniejsze czynniki budujące świetny sklep e-commerce

Najważniejsze czynniki budujące świetny sklep e-commerce

Sklepy z branży e-commerce mocno ze sobą rywalizują, gdyż konkurencja ciągle rośnie, a klienci stają się coraz bardziej wymagający i świadomi tego, co mogą otrzymać. Jeżeli ty im tego nie dasz, pójdą gdzie indziej. Zobacz, na jakie czynniki zwracać uwagę podczas rozwoju sklepu, aby zdobywać nowych i utrzymywać stałych klientów.

więcej
 • 95 proc. gimnazjalistów ma dostęp do smartfonów. 1/3 z nich korzysta z nich zaraz po przebudzeniu

  95 proc. gimnazjalistów ma dostęp do smartfonów. 1/3 z nich korzysta z nich zaraz po przebudzeniu

  Polscy gimnazjaliści nie wyobrażają sobie życia bez smartfonów. Własne aparaty ma 94 proc. z nich, a ponad 1/3 sięga po nie zaraz po przebudzeniu. Nie oznacza to jednak, że gimnazjaliści są pokoleniem postkomputerowym. Równie chętnie korzystają bowiem i ze smartfonów i z laptopów – niekiedy pracują na obu tych urządzeniach jednocześnie.

  więcej
 • Gwiazdka Michelin dla warszawskiej restauracji Senses

  Gwiazdka Michelin dla warszawskiej restauracji Senses

  Druga polska restauracja otrzymała gwiazdkę Michelin. Po Atelier Amaro do grona najlepszych restauracji świata dołączył warszawski lokal Senses, w którym szefem kuchni jest Andrea Camastra. To kolejne w tym roku wyróżnienie dla Senses. W styczniu restauracja trafiła na prestiżową listę największych odkryć gastronomicznych The Diners Club 50 Best Discovery Series.

  więcej
 • 70 proc. osób zarejestrowanych na portalach randkowych wierzy w znalezienie w ten sposób miłości swojego życia

  70 proc. osób zarejestrowanych na portalach randkowych wierzy w znalezienie w ten sposób miłości swojego życia

  Eksperci ds. komunikacji damsko-męskiej podkreślają, że portale randkowe spełniają swoją rolę w 100 procentach. Pomagają pokonać barierę nieśmiałości, umożliwiają poznanie ludzi o podobnych zainteresowaniach i nawiązanie kontaktu z osobami z drugiego końca Polski. 70 proc. singli szukających partnera online wierzy, że właśnie za pomocą portalu randkowego możliwe jest znalezienie miłości na całe życie.

  więcej
 • Kobiety świetnie zarządzają budżetami domowymi i firmowymi, ale nie myślą o przyszłości

  Kobiety świetnie zarządzają budżetami domowymi i firmowymi, ale nie myślą o przyszłości

  Polki bardzo dobrze zarządzają domowymi i firmowymi budżetami. Zdaniem Dominiki Nawrockiej, autorki książki „Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet”, mają jednak problemy z myśleniem perspektywicznym. Nie troszczą się m.in. o zabezpieczenie finansowe na starość. Kobiety boj się też prosić o podwyżkę lub zakładać własną firmę.

  więcej
 • Oddaj głos na bezpieczeństwo!!! Konkurs firmy Wiśniowski

  Wraz z końcem października minął termin nadsyłania prac w konkursie marki WIŚNIOWSKI pt.: „Spełnij marzenie o bezpieczeństwie”, ale głosowanie nadal trwa!

 • Avengers, Batman i Spider-Man w kieszeni

  Batman, Spider-Man, Superman, Avengers i inni superbohaterowie podbijają nie tylko kina ale także rynek monet kolekcjonerskich. Już niebawem na rynku pojawi się kolejna gratka. Na monetach zobaczymy bohaterów Gwiezdnych Wojen.

 • „Spełnij marzenie o bezpieczeństwie”

  Każdy z nas bezpieczeństwo definiuje w odmienny sposób. Dla niektórych wiąże się ono z posiadaniem dużej ilości pieniędzy. Inni myślą w tym kontekście o stabilności i spokoju dla siebie oraz swojej rodziny. Wszystkich łączy jedno – bez poczucia bezpieczeństwa trudno wyobrazić sobie życie. Dla firmy Wiśniowski bezpieczeństwo jest priorytetem. Stąd pomysł na szczególny konkurs – „Spełnij marzenie o bezpieczeństwie”, do którego firma Wiśniowski zaprasza podopiecznych Domów Dziecka oraz fanów swojego fanpage’a na portalu społecznościowym Facebook.

 • Stopniowe wdrażanie się w obowiązki w pracy łagodzi objawy powakacyjnego spadku formy

  Pourlopowa chandra dotyka blisko 80 proc. Polaków. Objawia się ona m.in. niechęcią do pracy, rozdrażnieniem i problemami z koncentracją. Aby uniknąć powakacyjnej depresji warto stopniowo wdrażać się w zawodową rutynę i zadbać o relaks po pracy.

 • Ponad połowa internautów zetknęła się z hejtem w sieci. Co czwarty sam był ofiarą

  Co czwarty internauta padł ofiarą hejtera. Hejtingu doświadczają zwłaszcza młodzi mężczyźni oraz mieszkańcy wsi i małych miejscowości. 70 proc. użytkowników internetu uważa, że ze zjawiskiem tym należy walczyć, np. poprzez blokowanie adresu IP hejtera lub publikowanie jego zdjęcia. Zdaniem większości internautów hejterzy działają z powodu zawiści i poczucia odrzucenia.

 • Psycholog: Lajki i wirtualne komentarze mają większe znaczenie niż opinia w realu

  Portale społecznościowe stały się miejscem, w którym poszukujemy akceptacji i uznania – twierdzą psychologowie. Użytkownicy chcą być zauważeni i docenieni, dlatego często kreują siebie i otaczającą rzeczywistość, z niecierpliwością wypatrując lajków i pochlebnych komentarzy. Mózg reaguje na nie podobnie jak na przyjemność, którą sprawia na przykład jedzenie ulubionego posiłku. W tej sytuacji nietrudno więc o uzależnienie.

 • 5 najdroższych przedmiotów sprzedanych podczas aukcji

  Na aukcjach można wystawić praktycznie wszystko – od obrazów największych malarzy, do przedmiotów codziennego użytku. Czasami jednak okazuje się, że z pozoru banalna rzecz, może osiągnąć kosmiczną cenę. Zapraszamy Was do zapoznania się z pierwszą częścią zestawienia najdroższych przedmiotów sprzedanych podczas aukcji.

1 ...13|14|15|16|17|18|19|20|21|22

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter