a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 11 grudnia 2017
Imieniny: Damazego, Waldemara, Artura

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Ciekawostki

Byli pracownicy i sympatycy Nokii stworzyli własną firmę. Stoją za wielkim powrotem telefonów tej marki

Byli pracownicy i sympatycy Nokii stworzyli własną firmę. Stoją za wielkim powrotem telefonów tej marki

Firma HMD Global stoi za wielkim powrotem marki Nokia na rynek producentów telefonów i smartfonów. Związani od wielu lat z Nokią pracownicy postanowili założyć niezależną firmę i wskrzesić fińską markę na tym rynku. Zapowiadają kolejne premiery kultowego telefonu Nokia.

więcej
 • Filmy oglądamy coraz częściej na małym ekranie. To wyzwanie dla operatorów komórkowych

  Filmy oglądamy coraz częściej na małym ekranie. To wyzwanie dla operatorów komórkowych

  Popularność treści wideo w internecie rośnie w ekspresowym tempie. Wideo odpowiada za 45 proc. ruchu w sieci, a sam YouTube za 30 proc. - podkreślają przedstawiciele T-Mobile. Blisko 60 proc. widzów konsumuje te treści na urządzeniach mobilnych. Rosnąca popularność wideo to wyzwanie dla operatorów sieci komórkowych. T-Mobile odpowiada na nie ofertą Supernet Video. Dzięki niej użytkownicy nie będą musieli się martwić o transfer danych podczas streamingu w popularnych serwisach wideo.

  więcej
 • Smartfony zdradzają kiedy porzucamy postanowienia

  Smartfony zdradzają kiedy porzucamy postanowienia

  Aplikacje mobilne zdradzają kiedy nasza wola słabnie. Okazuje się, że prawie połowa użytkowników aplikacji prozdrowotnych porzuca postanowienia noworoczne już po dwóch miesiącach - tak wynika z przeprowadzonej przez firmę Selectivv analizy, która objęła 15 mln użytkowników, czyli niemal wszystkich właścicieli smartfonów i tabletów w Polsce.

  więcej
 • Polska firma stworzyła inteligentne lustra. Potrafią rozpoznawać wiek, płeć i emocje osoby się w nich przeglądającej

  Polska firma stworzyła inteligentne lustra. Potrafią rozpoznawać wiek, płeć i emocje osoby się w nich przeglądającej

  Inteligentne urządzenia opanowały rynek produktów konsumenckich. Niemal każdy przedmiot codziennego użytku ma już swój odpowiednik typu smart. Nie inaczej jest z lustrami, czego przykładem są urządzenia produkowane przez polską firmę Abyss Glass, przeznaczone do zastosowań marketingowych. Urządzenia te potrafią nie tylko rozpoznać wiek czy płeć klienta, lecz także jego emocje i dzięki temu dostosować ofertę odpowiednio do jego preferencji i nastroju.

  więcej
 • Polscy łowcy burz wdrożyli system do rekonstrukcji miejsca uderzenia pioruna nawet wiele lat wstecz. Pozwala on też przewidzieć, gdzie uderzy w przyszłości

  Polscy łowcy burz wdrożyli system do rekonstrukcji miejsca uderzenia pioruna nawet wiele lat wstecz. Pozwala on też przewidzieć, gdzie uderzy w przyszłości

  System LINET, wdrożony przez polską firmę Nowcast, służy do wykrywania i rejestracji wyładowań atmosferycznych. Działa w czasie rzeczywistym, ale pozwala także z dużą dokładnością przewidzieć występowanie i intensywność burz w przyszłości oraz zrekonstruować, gdzie miały miejsce wyładowania atmosferyczne wiele lat wstecz, z dokładnością do 100-200 metrów.

  więcej
 • Studenci z Politechniki Wrocławskiej organizują walki robotów. Zawody mają przyciągać nie tylko fanów robotyki ale i przyszłych konstruktorów

  Studenci z Koła Naukowego Robotyków „KoNaR", należącego do Politechniki Wrocławskiej, co roku organizują walki robotów, które mają przyciągać młodych konstruktorów nie tylko z całej Polski, lecz także z Europy. Turniej organizowany od 2004 r. cieszy się sporym zainteresowaniem widzów i uczestników.

 • Jak świętujemy dziś Dzień Matki? Wyniki sondy

  Jak co roku zastanawiamy się nad zakupem upominku z okazji Dnia Matki - chcemy, aby nasze mamy zostały obdarowane czymś wyjątkowym. Jednak często pojawia się problem z wyborem odpowiedniego prezentu, zwłaszcza gdy kolejne perfumy, kosmetyki lub kwiaty, wręczane również przy innych okazjach, wydają się zbyt konwencjonalne. Serwis Prezentmarzeń przeprowadził sondę, z której wynika że aż 95% ankietowanych obchodzi ten uroczysty dzień ze swoją mamą i coraz więcej osób skłania się do podarowywania nowych form prezentów.

 • Kawa zbliża…w Dzień Matki

  O tym, że pobudzają, wie każdy wielbiciel esencjonalnego espresso czy delikatnego cappuccino. Stosunkowo nowym odkryciem jest natomiast fakt, że kofeinowe napoje zbliżają nas do siebie i czynią szczęśliwszymi. Podpowiadamy, jak w oparciu o tę wiedzę zorganizować obchody zbliżającego się Dnia Matki.

 • Studenci z Polski wezmą udział w finale konkursu organizowanego przez NASA. AGH Space Systems rozpoczęło zbiórkę pięniędzy na wyjazd do USA

  Studenci Akademii Górniczo-Hutniczej należący do koła naukowego AGH Space Systems przeszli do finału konkursu organizowanego przez NASA - CanSat Competition 2017. By wziąć w nim udział, muszą zebrać co najmniej 22 tys. zł. CanSat Competition to prestiżowy konkurs organizowany przez NASA poświęcony zagadnieniom związanym z eksploracją kosmosu.

 • Mateusz Grzesiak: Większość fałszywych newsów służy reklamie albo polityce. Walczyć z dezinformacją powinny media społecznościowe i sami internauci

  Od czasu wyborów prezydenckich w USA post-prawda i fake newsy stały się medialnie głośnym tematem, ale i narastającym problemem. Spreparowane informacje, rozpowszechniane głównie w mediach społecznościowych, służą zwykle zwiększeniu wpływów z reklam albo celom politycznym. Za walkę z dezinformacją odpowiedzialne są w równym stopniu media, jak i sami internauci.

 • Polacy w labiryncie zakupów spożywczych

  Większości z nas zakupy spożywcze w hipermarketach czy dyskontach kojarzą się tylko z niekończącym się labiryntem półek i alejek sklepowych, kilometrowymi kolejkami do kas czy targaniem ciężkich siatek. Dlatego aż u 60% Polaków powodują one wyłącznie zmęczenie i irytację - tak wynika z najnowszych badań Frisco.pl[1]. Dlaczego więc wciąż tkwimy w sidłach staromodnego nawyku, podczas gdy możemy zamawiać wygodnie i bez stresu zakupy przez internet?

 • „Wycinka drzew” najczęściej wyszukiwaną frazą tego roku?

  Nowe regulacje prawne Lex Szyszko dotyczące wycinki drzew na prywatnych działkach przyniosły w ostatnich miesiącach zaskakujące wyniki wyszukiwań w lokalnej wyszukiwarce PanoramaFirm.pl. Najczęściej wyszukiwane były firmy, które profesjonalnie zajmują się wycinką i pielęgnacją drzew.

1 ...9|10|11|12|13|14|15|16|17|18... 29

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter