a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Czwartek, 25 maja 2017
Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Ciekawostki

5 najdroższych przedmiotów sprzedanych podczas aukcji

5 najdroższych przedmiotów sprzedanych podczas aukcji

Na aukcjach można wystawić praktycznie wszystko – od obrazów największych malarzy, do przedmiotów codziennego użytku. Czasami jednak okazuje się, że z pozoru banalna rzecz, może osiągnąć kosmiczną cenę. Zapraszamy Was do zapoznania się z pierwszą częścią zestawienia najdroższych przedmiotów sprzedanych podczas aukcji.

więcej
 • Czynnik PSI

  Czynnik PSI

  Najnowsze badania wskazują, że nowe znajomości zawieramy częściej dzięki zwierzętom, niż szkole, do której uczęszczają nasze dzieci.

  więcej
 • Święto Mam na świecie

  Święto Mam na świecie

  26 maja to dzień, w którym świętujemy obecność najważniejszych kobiet w naszym życiu. By uczynić te chwile jeszcze bardziej wyjątkowymi, warto już zawczasu zadbać o przygotowanie odpowiedniego podarunku lub niespodzianki. Inspiracji warto poszukać wśród zwyczajów innych państw i kultur.

  więcej
 • Jak zaplanować wakacje z dziećmi

  Jak zaplanować wakacje z dziećmi

  Z roku na rok apartamenty stają się w Polsce coraz popularniejsze. Decydują się na nie zwłaszcza rodziny z małymi dziećmi. Powstają też pierwsze parki wakacyjne, czyli ośrodki wypoczynkowe zapewniające wszelkie możliwe rozrywki podczas rodzinnego urlopu. Najchętniej wybierane przez rodziców małych dzieci destynacje to miejscowości nad polskim morzem.

  więcej
 • Czym jest blended learning?

  Czym jest blended learning?

  Blended learning zyskuje coraz większą popularność wśród osób uczących się języków obcych. Metoda ta łączy lekcje przez internet z tradycyjnymi spotkaniami z lektorem. Pozwala ona na zindywidualizowanie nauki i dostosowanie jej do konkretnych potrzeb ucznia, jest jednak znacznie tańsza niż indywidualne kursy z lektorem.

  więcej
 • Coraz popularniejsze są wyjazdy przed wakacjami

  Weekend majowy rozpoczął sezon urlopowych wyjazdów. W biurach podróży potrwa on do końca października. Od szczytu sezonu dzieli nas jeszcze kilka tygodni, jednak już teraz widać zwiększony ruch w biurach podróży, bo coraz więcej osób decyduje się na wyjazd w maju lub czerwcu. Turyści mogą teraz liczyć na dobrą pogodę, brak tłoku w kurortach i niższe ceny.

 • Męskie rozrywki

  Z początkiem sezonu wiosennego tradycyjnie coraz więcej osób decyduje się na aktywność na świeżym powietrzu. Jedną z ciekawszych i cieszących się rosnącym powodzeniem form jest strzelectwo. Najczęściej wybierane są wiatrówki, ale nie brakuje też osób zainteresowanych łucznictwem.

 • Moda na sklepy z duszą

  Autorskie kolekcje ubrań, niszowe kosmetyki i oryginalne przedmioty codziennego użytku – to najczęstszy asortyment concept store'ów, które zyskują coraz większą popularność wśród Polaków. Są to sklepy skierowane przede wszystkim do ludzi ceniących indywidualizm, oryginalność i wysoką jakość.

 • Jak dorobić się na autografach

  Inwestowanie w autografy w Polsce wciąż nie jest popularne. Tymczasem światowy rynek autografów wart jest ponad 5 mld dolarów. Aby na kolekcjonerskiej pasji zarobić, trzeba jednak mądrze inwestować. Eksperci radzą kupować autografy osób rozpoznawalnych na całym świecie i nieżyjących od dłuższego czasu. Warto także poszukiwać autografów jak najbardziej unikalnych, np. listów lub osobistych zapisków.

 • Jak dobrać schody do małego mieszkania

  Schody kacze to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, zwłaszcza w mieszkaniach o małym metrażu. Odpowiednio wyprofilowane i ułożone naprzemiennie stopnie do minimum redukują zajmowaną powierzchnię, nie pozbawiając jednak domowników komfortu ich użytkowania. W bardzo małych mieszkaniach najlepiej sprawdzą się schody kacze kręcone, które zajmują połowę miejsca potrzebnego dla tradycyjnych schodów kręconych.

 • Zbyt uciążliwy remont może być naruszeniem prawa

  Bałagan na klatce schodowej i nadmierny hałas – to najczęstsze uciążliwości remontu mieszkania w budynkach wielorodzinnych. Mieszkańcy nie są jednak bezbronni. Gdy bezpośrednia rozmowa z właścicielem lokalu nie pomaga, mogą zwrócić się do administratora budynku. Jeśli uciążliwości będą się powtarzać, pomóc może interwencja straży miejskiej i policji, hałas może być bowiem naruszeniem prawa.

 • Jedzenie czekolady spowalnia procesy starzenia

  Czekolada to nie tylko puste kalorie. Regularnie jej jedzenie pomaga chronić organizm przed procesami starzenia, hamuje rozwój demencji i zmniejsza ryzyko choroby Alzheimera. Zawiera endorfiny poprawiające nastrój, magnez usprawniający pracę mięśni oraz pobudzającą czynność serca teobrominę. Szczególne właściwości zdrowotne ma czekolada gorzka, a więc zawierająca ponad 70% kakao.

1 ...7|8|9|10|11|12|13|14|15|16

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter