a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Sobota, 21 października 2017
Imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Ciekawostki

Wrocławska Iglica chroniona jak wieża Eiffla

Wrocławska Iglica chroniona jak wieża Eiffla

400 litrów farby, 90 metrowa konstrukcja, 44 tony wagi i 3 dni pracy przy położeniu kolosa - tak w liczbach wyglądało odnowienie Iglicy Wrocławskiej. Symbol Wrocławia zabezpieczono przed korozją. Do ochrony użyto farb firmy, która dostarcza produkty do renowacji wieży Eiffla w Paryżu.

więcej
 • Gdzie mieszkają najbardziej otwarci Polacy?

  Gdzie mieszkają najbardziej otwarci Polacy?

  Mieszkańcy dużych miast respektują odmienne gusta w społeczeństwie, w małych i średnich miastach szczególnie dbają o relacje z rodziną, a mieszkający na wsi szanują ludzi innych narodowości - takie są wyniki badań opublikowanych w raporcie społecznym „Otwartość Polaków", przygotowanym przez firmę badawczą NEUROHM Polska pod mecenatem marki PORTA DRZWI. Badanie zrealizowane metodą BIOCODETM przedstawia nie deklaratywne, ale rzeczywiste postawy Polaków*.

  więcej
 • Zakupy przyszłości – Wielokanałowa sprzedaż odmienia wnętrza sklepów

  Zakupy przyszłości – Wielokanałowa sprzedaż odmienia wnętrza sklepów

  Internet i kanały mobilne oferują klientom nieskończoną ilość produktów kusząc niższymi cenami, wygodą i szybkością robienia zakupów. Czy oznacza to śmierć sklepów stacjonarnych? Wręcz przeciwnie. Aż 95% sprzedaży jest pochodną interakcji działań w tradycyjnych lokalach handlowych, e-commerce i na kanałach mobilnych. Stacjonarne punkty sprzedaży są istotnym elementem „omnichannelowej układanki". Jak będą wyglądały sklepy przyszłości?
  Zamiast wojny, wielokanałowa integracja.

  więcej
 • Reklamy marek odzieżowych pod ostrzałem krytyków. Źle dobrane kampanie bardziej szkodzą, niż pomagają

  Reklamy marek odzieżowych pod ostrzałem krytyków. Źle dobrane kampanie bardziej szkodzą, niż pomagają

  W ubiegłym miesiącu głośno było o kilku spektakularnych wpadkach reklamowych największych marek. Jedną z nich była kampania sieci Reserved. Neutralny film, w którym dziewczyna z USA szuka poznanego na koncercie Polaka, sprawił, że w akcję poszukiwawczą zaangażowało się wielu użytkowników mediów społecznościowych. Kiedy okazało się, że to część kampanii Reserved, internauci poczuli się oszukani, a o samej kampanii mówiono raczej neutralnie i negatywnie. Podobny wydźwięk miała wpadka sieci Zara, która zachęcała kobiety do pokochania kształtów, pokazując na zdjęciach bardzo szczupłe modelki.

  więcej
 • Świat whisky zagości w Trójmieście

  Świat whisky zagości w Trójmieście

  Ponad 100 różnych gatunków whisky z kilkunastu krajów, krajowe premiery zagranicznych nowości, a także sesje master class oraz szkolenie dotyczące inwestowania w bursztynowy trunek - pierwsza edycja Whisky Live Sopot przed nami.

  więcej
 • Mobilność i nowe technologie ważniejsze dla młodych ludzi niż posiadanie rzeczy. Dzięki nim zyskują poczucie wolności i niezależności

  Mobilność dla millenialsów to nie tylko swoboda przemieszczania się, kontakt z nowoczesnymi technologiami i internetem, lecz także gotowość na zmiany i swoboda podejmowania decyzji. Dla młodych ludzi to bardzo ważne elementy - wynika z badania ARC Rynek i Opinia. Urządzenia mobilne stanowią dla nich klucz do całego świata, ale z drugiej strony są oni przytłoczeni ilością informacji, jaka za pośrednictwem tych urządzeń do nich dociera. Nowa platforma Mobilni.pl ma pomóc millenialsom odnaleźć się w świecie nowych technologii.

 • Cyberpaleontologia: 20-letni zaawansowany atak, który nadal jest istotny

  Szukając powiązania między współczesnym ugrupowaniem cyberprzestępczym a atakami Moonlight Maze, które pod koniec lat 90. uderzyły w Pentagon, NASA i inne organizacje, badacze z Kaspersky Lab i Kings College London odkryli próbki, dzienniki zdarzeń oraz artefakty związane z tą bardzo starą kampanią. Jak ustalono, trojan, który był wykorzystywany w 1998 r. przez grupę Moonlight Maze w celu przechwytywania informacji z sieci ofiar, jest powiązany ze szkodliwym programem stosowanym przez ugrupowanie Turla w 2011 r. i prawdopodobnie także w 2017 r.

 • Internet łączy Polaków

  Już co trzeci z nas jest online non-stop, a ponad 90 proc. Polakom Internet ułatwia utrzymywanie kontaktów z bliskimi - wynika z badania multimedialnego operatora telekomunikacyjnego INEA. W jaki sposób najczęściej komunikujemy się z rodziną i znajomymi? Co robimy w sieci w wolnym czasie? Ilu Polaków nie wyobraża sobie życia bez dostępu do Internetu?

 • 4 rzeczy, których nie wiedzieliście o bilardzie

  Bilard charakteryzuje się bogatą historią - William Szekspir, w swojej sztuce „Antoniusz i Kleopatra", przedstawił tę grę jako rozrywkę dla starożytnych. W Polsce bilard znajduje się wprawdzie w cieniu innych sportów, ale cieszy się oddaniem zarówno zawodników, jak i kibiców. Polscy bilardziści mogą też pochwalić się wieloma sukcesami na skalę międzynarodową.

 • Płatności, sprawy urzędowe, rozrywka… – różnorodne funkcje SMS-ów

  Aż 97% Polaków deklaruje korzystanie z krótkich wiadomości tekstowych. Zalety SMS-ów doceniają nie tylko prywatni użytkownicy czy przedsiębiorcy, ale coraz częściej także instytucje publiczne, wykorzystując je do kontaktu z mieszkańcami danego regionu.

 • 90 proc. Polaków twierdzi, że internet ułatwia kontakt z bliskimi. Prawie połowa jest online cały czas

  Już niemal 40 proc. z nas jest online non-stop, a ponad 90 proc. Polakom internet ułatwia utrzymywanie kontaktów z bliskimi. Jednocześnie ponad połowa zdaje sobie sprawę z tego, że rozmowy i spotkania w sieci nie mogą zastąpić kontaktów w świecie realnym - wynika z raportu operatora telekomunikacyjnego INEA.

 • Czy można zniknąć z Google’a?

  Trybunał Sprawiedliwości UE przyznał każdej osobie „prawo do bycia zapomnianym", tj. prawo do żądania usunięcia naszych danych osobowych z wyszukiwarki internetowej[1]. „Prawo do bycia zapomnianym" nie ma charakteru bezwzględnego. Użytkownik musi mieć uzasadniony interes do usunięcia dotyczących go danych. Uznaje się, że musi zostać zachowana równowaga pomiędzy poszanowaniem życia prywatnego, a prawem dostępu do informacji. Oznacza to, że nie możemy żądać usunięcia każdej informacji, która w naszej ocenie jest niekorzystna bądź stawia nas w niekorzystnym świetle.

1 ...9|10|11|12|13|14|15|16|17|18... 25

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter