a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Wtorek, 22 sierpnia 2017
Imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Ciekawostki

Świat whisky zagości w Trójmieście

Świat whisky zagości w Trójmieście

Ponad 100 różnych gatunków whisky z kilkunastu krajów, krajowe premiery zagranicznych nowości, a także sesje master class oraz szkolenie dotyczące inwestowania w bursztynowy trunek - pierwsza edycja Whisky Live Sopot przed nami.

więcej
 • Mobilność i nowe technologie ważniejsze dla młodych ludzi niż posiadanie rzeczy. Dzięki nim zyskują poczucie wolności i niezależności

  Mobilność i nowe technologie ważniejsze dla młodych ludzi niż posiadanie rzeczy. Dzięki nim zyskują poczucie wolności i niezależności

  Mobilność dla millenialsów to nie tylko swoboda przemieszczania się, kontakt z nowoczesnymi technologiami i internetem, lecz także gotowość na zmiany i swoboda podejmowania decyzji. Dla młodych ludzi to bardzo ważne elementy - wynika z badania ARC Rynek i Opinia. Urządzenia mobilne stanowią dla nich klucz do całego świata, ale z drugiej strony są oni przytłoczeni ilością informacji, jaka za pośrednictwem tych urządzeń do nich dociera. Nowa platforma Mobilni.pl ma pomóc millenialsom odnaleźć się w świecie nowych technologii.

  więcej
 • Cyberpaleontologia: 20-letni zaawansowany atak, który nadal jest istotny

  Cyberpaleontologia: 20-letni zaawansowany atak, który nadal jest istotny

  Szukając powiązania między współczesnym ugrupowaniem cyberprzestępczym a atakami Moonlight Maze, które pod koniec lat 90. uderzyły w Pentagon, NASA i inne organizacje, badacze z Kaspersky Lab i Kings College London odkryli próbki, dzienniki zdarzeń oraz artefakty związane z tą bardzo starą kampanią. Jak ustalono, trojan, który był wykorzystywany w 1998 r. przez grupę Moonlight Maze w celu przechwytywania informacji z sieci ofiar, jest powiązany ze szkodliwym programem stosowanym przez ugrupowanie Turla w 2011 r. i prawdopodobnie także w 2017 r.

  więcej
 • Internet łączy Polaków

  Internet łączy Polaków

  Już co trzeci z nas jest online non-stop, a ponad 90 proc. Polakom Internet ułatwia utrzymywanie kontaktów z bliskimi - wynika z badania multimedialnego operatora telekomunikacyjnego INEA. W jaki sposób najczęściej komunikujemy się z rodziną i znajomymi? Co robimy w sieci w wolnym czasie? Ilu Polaków nie wyobraża sobie życia bez dostępu do Internetu?

  więcej
 • 4 rzeczy, których nie wiedzieliście o bilardzie

  4 rzeczy, których nie wiedzieliście o bilardzie

  Bilard charakteryzuje się bogatą historią - William Szekspir, w swojej sztuce „Antoniusz i Kleopatra", przedstawił tę grę jako rozrywkę dla starożytnych. W Polsce bilard znajduje się wprawdzie w cieniu innych sportów, ale cieszy się oddaniem zarówno zawodników, jak i kibiców. Polscy bilardziści mogą też pochwalić się wieloma sukcesami na skalę międzynarodową.

  więcej
 • Płatności, sprawy urzędowe, rozrywka… – różnorodne funkcje SMS-ów

  Aż 97% Polaków deklaruje korzystanie z krótkich wiadomości tekstowych. Zalety SMS-ów doceniają nie tylko prywatni użytkownicy czy przedsiębiorcy, ale coraz częściej także instytucje publiczne, wykorzystując je do kontaktu z mieszkańcami danego regionu.

 • 90 proc. Polaków twierdzi, że internet ułatwia kontakt z bliskimi. Prawie połowa jest online cały czas

  Już niemal 40 proc. z nas jest online non-stop, a ponad 90 proc. Polakom internet ułatwia utrzymywanie kontaktów z bliskimi. Jednocześnie ponad połowa zdaje sobie sprawę z tego, że rozmowy i spotkania w sieci nie mogą zastąpić kontaktów w świecie realnym - wynika z raportu operatora telekomunikacyjnego INEA.

 • Czy można zniknąć z Google’a?

  Trybunał Sprawiedliwości UE przyznał każdej osobie „prawo do bycia zapomnianym", tj. prawo do żądania usunięcia naszych danych osobowych z wyszukiwarki internetowej[1]. „Prawo do bycia zapomnianym" nie ma charakteru bezwzględnego. Użytkownik musi mieć uzasadniony interes do usunięcia dotyczących go danych. Uznaje się, że musi zostać zachowana równowaga pomiędzy poszanowaniem życia prywatnego, a prawem dostępu do informacji. Oznacza to, że nie możemy żądać usunięcia każdej informacji, która w naszej ocenie jest niekorzystna bądź stawia nas w niekorzystnym świetle.

 • Gracze na celowniku hakerów

  Graczu, zachowaj czujność! Cyberprzestępcy coraz częściej wykorzystują najpopularniejsze platformy gier, takie jak Steam czy Origin, aby wyłudzić cenne dane, przemycić złośliwe oprogramowanie lub nawet ukraść gromadzone przez długi czas przedmioty cyfrowe. Specjaliści z firmy Fortinet przyjrzeli się kilku przykładom takich hakerskich ataków. Warto się z nimi zapoznać, aby wiedzieć, na co należy szczególnie uważać.

 • Najstarszy album piłkarski sprzedany za ponad 50 tys. zł

  Najstarszy na świecie, kultowy kolekcjonerski album piłkarski z 1970 r., został sprzedany za rekordową kwotę, ponad 50 tys. złotych. Dzięki tej sprzedaży, stał się on nie tylko najstarszym, ale i najdroższym albumem piłkarskim na świecie.

 • Marnowanie żywności w szkołach. Jak edukować najmłodszych?

  Niemal 1/3 Polaków przyznaje się, że zdarza im się wyrzucać żywność[1]. Jedzenie marnuje się każdego dnia także w szkołach - na stołówkach i w plecakach uczniów. Jak ograniczyć marnowanie żywności przez dzieci? Wnioski z badań oraz pomysły na niemarnowanie żywności przedstawia dr Maria Kowalewska, dyrektorka ds. edukacji i komunikacji w Federacji Polskich Banków Żywności.

 • Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa w nowej odsłonie

  Pierwsza w Polsce i jednocześnie jedna z największych w Europie impreza poświęcona złocistemu trunkowi przechodzi duże zmiany - między innymi metamorfozie uległ logotyp i wizualna strona Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa, przyciągającego dziesiątki tysięcy fanów z kraju i z zagranicy.

1 ...6|7|8|9|10|11|12|13|14|15... 22

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter