a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 17 października 2017
Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Ciekawostki

Jak świętujemy dziś Dzień Matki? Wyniki sondy

Jak świętujemy dziś Dzień Matki? Wyniki sondy

Jak co roku zastanawiamy się nad zakupem upominku z okazji Dnia Matki - chcemy, aby nasze mamy zostały obdarowane czymś wyjątkowym. Jednak często pojawia się problem z wyborem odpowiedniego prezentu, zwłaszcza gdy kolejne perfumy, kosmetyki lub kwiaty, wręczane również przy innych okazjach, wydają się zbyt konwencjonalne. Serwis Prezentmarzeń przeprowadził sondę, z której wynika że aż 95% ankietowanych obchodzi ten uroczysty dzień ze swoją mamą i coraz więcej osób skłania się do podarowywania nowych form prezentów.

więcej
 • Kawa zbliża…w Dzień Matki

  Kawa zbliża…w Dzień Matki

  O tym, że pobudzają, wie każdy wielbiciel esencjonalnego espresso czy delikatnego cappuccino. Stosunkowo nowym odkryciem jest natomiast fakt, że kofeinowe napoje zbliżają nas do siebie i czynią szczęśliwszymi. Podpowiadamy, jak w oparciu o tę wiedzę zorganizować obchody zbliżającego się Dnia Matki.

  więcej
 • Studenci z Polski wezmą udział w finale konkursu organizowanego przez NASA. AGH Space Systems rozpoczęło zbiórkę pięniędzy na wyjazd do USA

  Studenci z Polski wezmą udział w finale konkursu organizowanego przez NASA. AGH Space Systems rozpoczęło zbiórkę pięniędzy na wyjazd do USA

  Studenci Akademii Górniczo-Hutniczej należący do koła naukowego AGH Space Systems przeszli do finału konkursu organizowanego przez NASA - CanSat Competition 2017. By wziąć w nim udział, muszą zebrać co najmniej 22 tys. zł. CanSat Competition to prestiżowy konkurs organizowany przez NASA poświęcony zagadnieniom związanym z eksploracją kosmosu.

  więcej
 • Mateusz Grzesiak: Większość fałszywych newsów służy reklamie albo polityce. Walczyć z dezinformacją powinny media społecznościowe i sami internauci

  Mateusz Grzesiak: Większość fałszywych newsów służy reklamie albo polityce. Walczyć z dezinformacją powinny media społecznościowe i sami internauci

  Od czasu wyborów prezydenckich w USA post-prawda i fake newsy stały się medialnie głośnym tematem, ale i narastającym problemem. Spreparowane informacje, rozpowszechniane głównie w mediach społecznościowych, służą zwykle zwiększeniu wpływów z reklam albo celom politycznym. Za walkę z dezinformacją odpowiedzialne są w równym stopniu media, jak i sami internauci.

  więcej
 • Polacy w labiryncie zakupów spożywczych

  Polacy w labiryncie zakupów spożywczych

  Większości z nas zakupy spożywcze w hipermarketach czy dyskontach kojarzą się tylko z niekończącym się labiryntem półek i alejek sklepowych, kilometrowymi kolejkami do kas czy targaniem ciężkich siatek. Dlatego aż u 60% Polaków powodują one wyłącznie zmęczenie i irytację - tak wynika z najnowszych badań Frisco.pl[1]. Dlaczego więc wciąż tkwimy w sidłach staromodnego nawyku, podczas gdy możemy zamawiać wygodnie i bez stresu zakupy przez internet?

  więcej
 • „Wycinka drzew” najczęściej wyszukiwaną frazą tego roku?

  Nowe regulacje prawne Lex Szyszko dotyczące wycinki drzew na prywatnych działkach przyniosły w ostatnich miesiącach zaskakujące wyniki wyszukiwań w lokalnej wyszukiwarce PanoramaFirm.pl. Najczęściej wyszukiwane były firmy, które profesjonalnie zajmują się wycinką i pielęgnacją drzew.

 • Jak dbać o letnie ubrania?

  Wiosna w tym roku nie rozpieszczała słoneczną i pogodną aurą, ale z dnia na dzień pogoda staje się coraz cieplejsza i zachęca do zmiany garderoby na letnią. Nadszedł wreszcie czas, by ciepłe bluzy i wełniane swetry zamienić na zwiewne sukienki i jasne T-shirty. Tkaniny noszone w okresie letnim są jednak delikatniejsze i wymagają innej pielęgnacji niż te, które wkładamy jesienią i zimą. Jak zatem dbać o letnie ubrania, by służyły nam nie tylko przez jeden sezon?

 • Trzy czwarte Polaków wierzy w mity dotyczące pszczół i twierdzi, że masowo wymierają. Tymczasem od dwóch dekad tych owadów stale przybywa

  71 proc. Polaków jest przekonanych, że pszczoły masowo wymierają i jest ich zbyt mało. Tymczasem od lat 90. stale przybywa rodzin pszczelich. Obecnie w naszym kraju żyje ponad 60 miliardów pszczół, co daje 1,5 mln rodzin pszczelich, w których mieszka obecnie około 60 mld owadów. Jak wynika z badań, większość z nas nie wie, jaką rolę odgrywają pszczoły w środowisku i posługuje się zasłyszanymi stereotypami na ten temat. Z okazji uchwalenia przez ONZ Światowego Dnia Pszczół startuje kampania informacyjna na ich temat.

 • dr Andrzej Ignaciuk: popularność medialna nie musi być odzwierciedleniem fachowego przygotowania lekarza medycyny estetycznej

  Lajki w mediach społecznościowych nie przesądzają o kompetencjach zawodowych lekarza - uważa prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Przestrzega też, by nie kierować się popularnością medialną w wyborze terapeuty. Jego zdaniem w środowisku medycznym jest wielu lekarzy, których sława nie przekłada się na kompetencje zawodowe.

 • Sklep jak kokpit samolotu, warsztat, kort tenisowy… W jaki sposób marki budują „męski customer experience”

  Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni kupują inaczej niż kobiety. Coraz częściej słyszymy o gender marketingu i roli psychologii płci w kształtowaniu zachowań zakupowych. W jaki sposób wychodzą im naprzeciw projektanci przestrzeni sklepowych? Czy istnieje uniwersalny przepis na typowo męskie wnętrze? A może pora porzucić stereotypy?

 • Milion rowerzystów Nextbike w Polsce

  Rowerowa społeczność Nextbike liczy już milion osób! Dzięki otwarciom systemów samoobsługowych wypożyczalni rowerów w kolejnych miastach każdego dnia liczba ich użytkowników rośnie o kilka tysięcy. Od 2011 roku użytkownicy rowerów miejskich Nextbike Polska nakręcili już 37 mln km!

 • „Między zabawą, a zdrowiem” – warsztaty dla uczniów podstawówek

  Bawią się, a jednocześnie poznają zasady zdrowego odżywiania się. Ruszyły zajęcia realizowane przez Fundację Zdrowe Kieszonkowe „Między zabawą, a zdrowiem - cykl warsztatów z zakresu zdrowego odżywiania się dla uczniów klas II-IV". Zadanie dofinansowane jest ze środków z budżetu Miasta Białegostoku

1 ...6|7|8|9|10|11|12|13|14|15... 25

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter