a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 24 września 2018
Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Ciekawostki

Czego Millenialsi oczekują od miast?

Czego Millenialsi oczekują od miast?

Tempo zmian nieprzerwanie rośnie. Millenialsi - czyli osoby z pokolenia Y, urodzone w latach 80. i 90. - wyznaczają trendy i pokazują, w jaki sposób można korzystać z miasta. Do spędzania wolnego czasu, mieszkania czy poczucia estetyki podchodzą zgoła inaczej niż ich rodzice. Jak metropolie zaspokajają ich potrzeby?

więcej
 • Jan Lubomirski-Lanckoroński: Polacy coraz przychylniej postrzegają rodziny arystokratyczne

  Jan Lubomirski-Lanckoroński: Polacy coraz przychylniej postrzegają rodziny arystokratyczne

  Zdaniem prezesa Fundacji Książąt Lubomirskich komunizm sprawił, że Polacy negatywnie postrzegali arystokratów. Obecnie ocena rodzin z wyższych sfer ulega zmianie, Polacy rozumieją bowiem, że arystokraci mogą pomóc w promowaniu rodzimej kultury na świecie. Wciąż jednak polskie rodziny arystokratyczne nie cieszą się w Polsce takich emocji jak rodzina królewska w Wielkiej Brytanii.

  więcej
 • Designerzy wkraczają do branży pogrzebowej. Poza urnami z celulozy czy betonu przygotowują biżuterię na prochy

  Designerzy wkraczają do branży pogrzebowej. Poza urnami z celulozy czy betonu przygotowują biżuterię na prochy

  W branży pogrzebowej pojawia się coraz więcej nowych trendów, dzięki którym można zorganizować ostatnie pożegnanie w nowoczesnym wymiarze. Firmy zajmujące się produkcją trumien, sarkofagów, urn oraz innych akcesoriów związanych z obrządkiem pogrzebowym dbają o to, by ich produkty nie tylko miały estetyczny wygląd, lecz także spełniały oczekiwania różnych klientów. Wśród nowości są między innymi biodegradowalne urny z celulozy, urny ceramiczne, z betonu, stali czy miedzi.

  więcej
 • Polacy nie doceniają walorów herbaty. Parzą ją zbyt długo, przez co traci swoje właściwości

  Polacy nie doceniają walorów herbaty. Parzą ją zbyt długo, przez co traci swoje właściwości

  Czarna herbata powinna być parzona od 3 do 5 minut i w tym czasie można delikatnie ją mieszać tak, żeby woda dokładnie opłukała wszystkie listki. Im krócej herbata jest parzona, tym jest łagodniejsza w smaku, a jednocześnie zawiera więcej właściwości pobudzających. Eksperci radzą, by używać wody zagotowanej tylko raz, gdyż wtedy zawiera ona tlen potrzebny do uzyskania najlepszego naparu.

  więcej
 • Polscy naukowcy opracowali przenośne laboratorium diagnostyczne. Mieści się w kieszeni fartucha lekarskiego

  Polscy naukowcy opracowali przenośne laboratorium diagnostyczne. Mieści się w kieszeni fartucha lekarskiego

  Postawienie trafnej i równocześnie szybkiej diagnozy ma kluczowe znaczenie w walce o ludzkie życie i zdrowie, jaka toczy się w szpitalach czy przychodniach lekarskich. W przypadku problemów takich jak sepsa to krótki czas podjęcia odpowiednich przeciwdziałań decyduje o ich skuteczności, ale dla terapii równie ważne jest też właściwe rozpoznanie bakterii i jej odporności na antybiotyki. W tych wszystkich problemach pomocny okaże się wynalazek opracowany przez polskich naukowców.

  więcej
 • E-papierosy w Polsce. Jak piszą o nich media? Wyniki badania

  Ponad milion osób - na tyle szacuje się liczbę użytkowników elektronicznych papierosów w Polsce, których z roku na rok przybywa. Wynika to m.in. z ogólnego odwrotu od papierosów tradycyjnych, wzrostu zainteresowania nowymi technologiami oraz podążaniem za aktualnymi trendami. Na decyzje zakupowe konsumentów wpływają jednak nie tylko panujące trendy, ale także publikacje medialne. Jaki obraz branży e-papierosów i e-liquidów kształtują media?

 • Piwopaki – ciekawy trend na rynku browarów rzemieślniczych i restauracyjnych

  Uwarzenie dobrego piwa niestety nie jest już gwarantem powodzenia na rynku. Małe browary już dawno przestały rywalizować między sobą recepturami, czy smakiem, a do walki o gardła konsumentów zaprzęgły zdolnych grafików, marketingowców, czy producentów opakowań.

 • Święto Toruńskiego Piernika 2017 – jedyne w swoim rodzaju i dla każdego!

  Tegoroczne Święto Toruńskiego Piernika, które odbędzie się w dniach 11-12 sierpnia w Toruniu, to unikatowy w skali kraju festiwal kulinariów i kultury, w którego programie każdy znajdzie coś dla siebie. Na odwiedzających czekają pokazy kulinarne znanych szefów kuchni - Pascala Brodnickiego, Maliki Szyc-Juchowicz oraz Sebastiana Olmy, międzynarodowe warsztaty piernikarskie, Międzynarodowy Zlot Foodtrucków, liczne atrakcje dla najmłodszych, koncerty znanych polskich i zagranicznych zespołów, pokazy sportowe w wykonaniu najlepszych instruktorów, a przede wszystkim niezwykła atmosfera miasta, które każdego roku przyciąga ponad 1,5 miliona turystów.

 • Najbardziej zaskakujące filmy z pokładowymi procedurami bezpieczeństwa

  Tradycyjna prezentacja procedur bezpieczeństwa wykonywana przez załogę samolotu coraz częściej zastępowana jest oryginalnymi materiałami wideo. Linie lotnicze współpracują z popularnymi reżyserami i gwiazdami kina, aby ich materiały pokładowe wzbudziły jak największe zainteresowanie. To nie tylko pozytywna zmiana dla pasażerów, którzy zamiast kolejny raz słuchać powtarzających się formułek, otrzymują kluczowe informacje w zupełnie nowej formie. To również coraz popularniejsze narzędzie marketingowe linii lotniczych. Aby tego dowieść KAYAK.pl przygotował przegląd najlepszych filmów o bezpieczeństwie na pokładzie, które można było zobaczyć w ostatnich latach.

 • Beton wraca do łask. Z materiału inżynierskiego awansował do środka artystycznego wyrazu

  Wróciła moda na beton. Architektura współczesna docenia walory estetyczne tego surowca. Dobrym tego przykładem jest gdańskie Muzeum II Wojny Światowej, które jeszcze przed otwarciem zostało okrzyknięte jedną z ikon polskiej architektury. Projektanci i wykonawcy inwestycji wykorzystali beton zarówno od strony estetycznej, jak i technicznej - w trakcie budowy po raz pierwszy w Polsce zastosowano technikę podwodnego betonowania. Obie strony podkreślają, że przy tak wymagających projektach potrzebna jest współpraca już na początkowym etapie.

 • Portret internauty

  Polscy internauci w sieci najchętniej przeglądają strony, piszą maile i korzystają z portali społecznościowych. 82% osób korzysta z internetu w domu, najczęściej za pomocą komputera. Chociaż większość osób kontaktuje się online z przyjaciółmi, krewnymi lub kolegami, co siódmy Polak przyznaje, że rozmawia też z nieznajomymi - wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Grupy Europ Assistance.

 • 56% Polaków lubi poznawać nowe osoby na wakacjach

  Czy Polacy chętnie nawiązują nowe znajomości podczas wakacji? Jaki stosunek mają do swoich rodaków spotykanych za granicą? momondo przeprowadziło badania trendów turystycznych wśród obywateli 23 krajów, w tym Polski. Okazuje się, że ponad połowa Polaków chętnie nawiązuje nowe kontakty, a prawie 40% chętnie poznaje swoich rodaków. Pozostałe wyniki są równie zaskakujące!

1 ...6|7|8|9|10|11|12|13|14|15... 30

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter