a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Wtorek, 6 grudnia 2016
Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Leontyny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

Ciekawostki

Jak uczyć się wydajniej i szybciej? Poznaj najlepsze sposoby

Jak uczyć się wydajniej i szybciej? Poznaj najlepsze sposoby

Nauka to dla wielu z nas niezbyt miły obowiązek – zwłaszcza, jeśli jesteśmy uczniami szkoły średniej i po powrocie do domu najchętniej oddalibyśmy się własnemu hobby czy relaksowi. Jak sobie poradzić z nadmiarem obowiązków i sprawić, aby nauka szła o wiele sprawniej? Skorzystaj z naszych podpowiedzi, które spowodują, że wydajna nauka będzie dotyczyła także Ciebie, nawet jeśli do tej pory śmiałeś się otwarcie na samą myśl o przyjemnym uczeniu się.

więcej
 • Blisko połowa mieszkańców miast pije wodę z kranu. To dwukrotnie więcej niż jeszcze dwa lata temu

  Blisko połowa mieszkańców miast pije wodę z kranu. To dwukrotnie więcej niż jeszcze dwa lata temu

  Polacy mają coraz większe zaufanie do wody z kranu. Jej picie deklaruje prawie połowa mieszkańców miast, podczas gdy w 2014 roku było to tylko 26 proc. – wynika z badania „Picie, używanie i filtracja wody” zrealizowanego przez TNS Polska na zlecenie marki Brita. Woda kranowa jest tańsza niż wody butelkowane i równie bogata w minerały (wapń i magnez), ale wciąż 1/4 konsumentów obawia się obecności w niej bakterii. Mają też zastrzeżenia do twardości wody, ale w tym pomóc może jej filtrowanie – tę metodę stosuje 17 proc. konsumentów.

  więcej
 • Co piąty Polak korzysta z pralni chemicznej. Coraz popularniejsze stają się pralniomaty

  Co piąty Polak korzysta z pralni chemicznej. Coraz popularniejsze stają się pralniomaty

  Nieco ponad 20 proc. Polaków korzysta z pralni chemicznych. Nadal kojarzą się one konsumentom z drogimi i trudno dostępnymi usługami. To podejście zmienić mają pralniomaty. Zapotrzebowanie na te usługi rośnie kwartalnie nawet w trzycyfrowym tempie. Najczęściej w pralniomatach konsumenci zostawiają koszule i inne elementy odzieży biznesowej.

  więcej
 • Rynek dóbr luksusowych urośnie w tym roku o 8–10 proc. Wszystko dzięki większej zamożności obywateli

  Rynek dóbr luksusowych urośnie w tym roku o 8–10 proc. Wszystko dzięki większej zamożności obywateli

  Sprzedaż wyrobów jubilerskich, podobnie jak innych dóbr luksusowych, powinna wzrosnąć w tym roku, a także w kolejnych latach o 8–10 proc. – uważa prezes jubilerskiej spółki Briju. To ponaddwukrotnie szybsze tempo niż to prognozowane dla całej gospodarki. Nie powinny mu zaszkodzić ewentualne wahania na rynku surowców czy zachwiania ogólnej koniunktury.

  więcej
 • Polak oszczędza ostrożnie

  Polak oszczędza ostrożnie

  4 na 10 Polaków posiada nawyk systematycznego oszczędzania części swoich dochodów. Najbardziej skłonni do regularnego odkładania pieniędzy są osoby z pokolenia Y, czyli w wieku 21-35 lat – wynika z badania „Pokolenia o finansach”, zrealizowanego przez 4P Research Mix na zlecenie Banku Zachodniego WBK. Niezależnie od wieku, Polacy w oszczędzaniu stawiają na bezpieczeństwo – najczęściej trzymają zgromadzone środki finansowe na koncie oszczędnościowym i lokacie.

  więcej
 • Najważniejsze czynniki budujące świetny sklep e-commerce

  Sklepy z branży e-commerce mocno ze sobą rywalizują, gdyż konkurencja ciągle rośnie, a klienci stają się coraz bardziej wymagający i świadomi tego, co mogą otrzymać. Jeżeli ty im tego nie dasz, pójdą gdzie indziej. Zobacz, na jakie czynniki zwracać uwagę podczas rozwoju sklepu, aby zdobywać nowych i utrzymywać stałych klientów.

 • 95 proc. gimnazjalistów ma dostęp do smartfonów. 1/3 z nich korzysta z nich zaraz po przebudzeniu

  Polscy gimnazjaliści nie wyobrażają sobie życia bez smartfonów. Własne aparaty ma 94 proc. z nich, a ponad 1/3 sięga po nie zaraz po przebudzeniu. Nie oznacza to jednak, że gimnazjaliści są pokoleniem postkomputerowym. Równie chętnie korzystają bowiem i ze smartfonów i z laptopów – niekiedy pracują na obu tych urządzeniach jednocześnie.

 • Gwiazdka Michelin dla warszawskiej restauracji Senses

  Druga polska restauracja otrzymała gwiazdkę Michelin. Po Atelier Amaro do grona najlepszych restauracji świata dołączył warszawski lokal Senses, w którym szefem kuchni jest Andrea Camastra. To kolejne w tym roku wyróżnienie dla Senses. W styczniu restauracja trafiła na prestiżową listę największych odkryć gastronomicznych The Diners Club 50 Best Discovery Series.

 • 70 proc. osób zarejestrowanych na portalach randkowych wierzy w znalezienie w ten sposób miłości swojego życia

  Eksperci ds. komunikacji damsko-męskiej podkreślają, że portale randkowe spełniają swoją rolę w 100 procentach. Pomagają pokonać barierę nieśmiałości, umożliwiają poznanie ludzi o podobnych zainteresowaniach i nawiązanie kontaktu z osobami z drugiego końca Polski. 70 proc. singli szukających partnera online wierzy, że właśnie za pomocą portalu randkowego możliwe jest znalezienie miłości na całe życie.

 • Kobiety świetnie zarządzają budżetami domowymi i firmowymi, ale nie myślą o przyszłości

  Polki bardzo dobrze zarządzają domowymi i firmowymi budżetami. Zdaniem Dominiki Nawrockiej, autorki książki „Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet”, mają jednak problemy z myśleniem perspektywicznym. Nie troszczą się m.in. o zabezpieczenie finansowe na starość. Kobiety boj się też prosić o podwyżkę lub zakładać własną firmę.

 • Oddaj głos na bezpieczeństwo!!! Konkurs firmy Wiśniowski

  Wraz z końcem października minął termin nadsyłania prac w konkursie marki WIŚNIOWSKI pt.: „Spełnij marzenie o bezpieczeństwie”, ale głosowanie nadal trwa!

 • Avengers, Batman i Spider-Man w kieszeni

  Batman, Spider-Man, Superman, Avengers i inni superbohaterowie podbijają nie tylko kina ale także rynek monet kolekcjonerskich. Już niebawem na rynku pojawi się kolejna gratka. Na monetach zobaczymy bohaterów Gwiezdnych Wojen.

1|2|3|4|5

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter