a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Sobota, 18 sierpnia 2018
Imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

„Spełnij marzenie o bezpieczeństwie”

2015-09-10
„Spełnij marzenie o bezpieczeństwie”

Każdy z nas bezpieczeństwo definiuje w odmienny sposób. Dla niektórych wiąże się ono z posiadaniem dużej ilości pieniędzy. Inni myślą w tym kontekście o stabilności i spokoju dla siebie oraz swojej rodziny. Wszystkich łączy jedno - bez poczucia bezpieczeństwa trudno wyobrazić sobie życie. Dla firmy Wiśniowski bezpieczeństwo jest priorytetem. Stąd pomysł na szczególny konkurs - „Spełnij marzenie o bezpieczeństwie", do którego firma Wiśniowski zaprasza podopiecznych Domów Dziecka oraz fanów swojego fanpage'a na portalu społecznościowym Facebook.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie dowolną techniką pracy, poprzez którą dzieci w kreatywny sposób opowiedzą, dlaczego chciałyby wyposażyć swoją placówkę w produkty marki WISNIOWSKI i czym dla nich jest bezpieczeństwo.

Jako największy polski producent bram, drzwi i ogrodzeń, codziennie kierujemy nasze produkty do wielu odbiorców w naszym kraju oraz poza jego granicami. Nasi klienci ufają nam, bo wiedzą, że wraz z wysokiej jakości produktem otrzymują poczucie bezpieczeństwa. Jest to dla nas bardzo ważne. Wykorzystując nasze produkty oraz zdobyte doświadczenie, chcemy pomóc w stworzeniu bezpiecznej przestrzeni wokół domów dziecka, by były one miejscem dającym jak najwięcej radości - informuje Katarzyna Świderska, Dyrektor Marketingu w firmie Wiśniowski. Między innymi dzięki Państwa głosom oddanym na konkretną pracę firma WIŚNIOWSKI wyposaży 10 takich miejsc w bezpieczne bramy, drzwi lub ogrodzenia, w zależności od potrzeb danej placówki - dodaje.

Laureatów konkursów wybiorą, przy pomocy aplikacji konkursowej, użytkownicy Facebooka. Głosowanie już się zaczęło i potrwa aż do 30 października 2015 r. Spośród 30 prac o największej ilości głosów, specjalnie powołana komisja wybierze ostatecznie 10 zwycięskich placówek, które otrzymają od firmy WIŚNIOWSKI produkty wraz z ich profesjonalnym montażem. Wyniki zostaną ogłoszone w mikołajki, 6 grudnia 2015.

Materiał zewnętrzny

Tagi: bezpieczeństwo, dom dziecka, Facebook, marzenie, Wiśniowski

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter