a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 20 sierpnia 2018
Imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Romanse na wakacjach – czy Polacy chętnie nawiązują nowe znajomości na urlopie?

2017-08-15
Romanse na wakacjach – czy Polacy chętnie nawiązują nowe znajomości na urlopie?

momondo, globalna wyszukiwarka lotów, hoteli i wynajmu samochodów zbadała jakie narodowości najczęściej dają się uwieść w trakcie wyjazdów. Wyniki badań wskazują, że 30% respondentów skusiła się na wakacyjną przygodę miłosną. 

W badaniu wzięło udział prawie 24 tysiące respondentów z całego świata. Najbardziej spontaniczni okazali się Szwajcarzy - aż 41% zadeklarowało, że zdarzyło im się nawiązać romans w trakcie wakacji. Chętnie romansują także Włosi i Hiszpanie, którzy równocześnie są zaliczani do najbardziej atrakcyjnych nacji. Wygląd i powodzenie zdecydowanie sprzyjają nawiązywaniu przelotnych wakacyjnych znajomości.

Jak odpowiedzieli Polacy? Dokładnie 30% z ankietowanych rodaków flirtowało na wakacjach. Z przeprowadzonych badań wynika także, że najbardziej powściągliwe narodowości to te, które powszechnie uważane są za najbardziej otwarte, m.in. Amerykanie (23%) i Australijczycy (22%).

Czy będąc na wakacjach, zdarzyło Ci się nawiązać z kimś romans:

Szwajcarzy

41%

Włosi

36%

Hiszpanie

32%

Niemcy

31%

Polacy

30%

Rosjanie

29%

Brytyjczycy

27%

Amerykanie

23%

Australijczycy

22%

Kanadyjczycy

20 %

 

Kto podoba się Polakom?

„Od kilku lat przeprowadzamy badanie opinii, pytając naszych respondentów, która z nacji jest najbardziej atrakcyjna. Po raz pierwszy w ankiecie uwzględniliśmy także Polaków. Aż 36% ankietowanych wskazało, że najbardziej pociągają ich rodacy. Niestety, wbrew powszechnej opinii, nasza słowiańska uroda nie jest zbyt popularna wśród innych krajów. Tylko 4% pozostałych narodowości wskazało Polaków jako najbardziej atrakcyjnych." - mówi Marta Krywult, Online Marketing Manager w momondo.

Z kolei największym powodzeniem pod względem wyglądu cieszą się Włosi - wskazało ich aż 22% ankietowanych. Pokrywa się to także z opiniami Polaków. Badanie pokazało, że Polacy zdecydowanie cenią sobie południową urodę i styl bycia osób z krajów śródziemnomorskich. Według respondentów z naszego kraju największym powodzeniem cieszą się obywatele Włoch i Hiszpanii (odpowiednio 30% i 34% głosów). W stosunku do pozostałych przebadanych narodów jesteśmy zdecydowanie bardziej wstrzemięźliwi. Najmniejszą popularnością wśród Polaków cieszą się Belgowie, których wskazało zaledwie 1% ankietowanych. Z kolei tylko 2% respondentów z Polski przyznało, że podobają im się Rumuni, Austriacy i Duńczycy, a 3% wskazało Niemców oraz Chińczyków.

Gdy druga połówka jedzie bez nas...

W czasie wakacyjnych wyjazdów chętniej nawiązujemy przelotne znajomości, w związku z tym postanowiliśmy zapytać, co poszczególne narodowości myślą o samotnych wyjazdach partnerów. Na czele najbardziej przeciwnych temu typowi urlopów znaleźli się Rumuni - 65%, Turcy - 63%, a także Polacy. 59% ankietowanych rodaków uważa, że partner lub partnerka nie powinni wyjeżdżać bez swojej drugiej połówki, tylko 21% nie widzi w tym żadnego problemu. Z drugiej strony, ufamy wspólnym znajomym - tylko 27% ankietowanych (w tym 23% Polaków) zadeklarowało, że nie zgadza się, by ich partnerzy podróżowali z przyjaciółmi przeciwnej płci. Niektórzy ankietowani mają zupełnie inne podejście do tego typu podróży, 53% Turków i 51% Brazylijczyków nie czuje się komfortowo, gdy ich partnerzy wyjeżdżają z przyjaciółmi przeciwnej płci. 

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter