a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Niedziela, 19 sierpnia 2018
Imieniny: Bolesława, Juliana, Jana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Polacy najwięcej pieniędzy wydają na buty i ubrania jesienią

2017-11-10
Polacy najwięcej pieniędzy wydają na buty i ubrania jesienią

Według deklaracji respondentów badania przeprowadzonego przez IBRiS na zlecenie Banku Millennium, jesień jest porą roku, w której Polacy najwięcej wydają na zakupy odzieżowe lub obuwnicze, niezależnie od poziomu dochodów. Wskazania te korespondują z danymi dotyczącymi sprzedaży detalicznej, które opracowuje Główny Urząd Statystyczny (GUS).

- Co ciekawe, to nie wrzesień, a październik jest miesiącem wzmożonych wydatków. W październiku ubiegłego roku odnotowano niemal 20-procentowy wzrost sprzedaży (miesiąc do miesiąca) w dziale „Tekstylia, odzież, obuwie". Oznacza to, że nie początek roku szkolnego, a przygotowania do zimy wpływają na wzrost wydatków w tym obszarze - wyjaśnia Iwona Jarzębska, Dyrektor ds. Public Relations Banku Millennium.

Podczas zakupów 4 na 10 Polaków zdecydowanie (zawsze lub często) zwraca uwagę na akcje promocyjne i zniżki, ale okazje cenowe w różnym stopniu interesują aż 70 proc. badanych. Szczególnie zainteresowani promocjami są najmłodsi respondenci (w wieku 18-29 lat). Warto także podkreślić, że takie zainteresowanie deklarują częściej kobiety niż mężczyźni. - „Łowcami okazji" częściej są także beneficjenci programu Rodzina 500+, co wydaje się racjonalne, ze względu na dzieci i potrzebę częstszej niż w przypadku dorosłych wymiany garderoby. Do wzmożonych zakupów odzieżowych i obuwniczych w okresie jesiennym przyznaje się o 15% więcej osób korzystających ze świadczeń programu Rodzina 500+, niż tych spoza programu - dodaje Iwona Jarzębska, Dyrektor ds. Public Relations Banku Millennium.

Sposobem na udane, a przy tym oszczędne zakupy na jesienno-zimowy sezon może być zapłacenie za nie kartą Millennium Impresja, która oferuje zwrot części wydatków dokonanych kartą u jej Partnerów (do 5% wartości zakupów, aż do 760 zł rocznie). Żeby nie ominąć żadnej zakupowej okazji, warto też mieć w smartfonie aplikację, która przypomni o promocjach na produkty ulubionych marek. Przykładem takiego rozwiązania jest goodie, nowoczesna i przyjazna w użytkowaniu aplikacja na telefon i platforma www, zbierająca informacje dotyczące okazji i zniżek w sklepach, centrach handlowych, restauracjach w określonej lokalizacji oraz sklepach online.

źródło: newsrm.tv

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter