a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Niedziela, 22 kwietnia 2018
Imieniny: Leona, Kai, Heliodora

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Oddaj głos na bezpieczeństwo!!! Konkurs firmy Wiśniowski

2015-11-09
Oddaj głos na bezpieczeństwo!!! Konkurs firmy Wiśniowski

Wraz z końcem października minął termin nadsyłania prac w konkursie marki WIŚNIOWSKI pt.: „Spełnij marzenie o bezpieczeństwie

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu dowolną techniką pracy, poprzez którą dzieci w ciekawy sposób odpowiedzą czym jest dla nich bezpieczeństwo i dlaczego właśnie ich placówka powinna zostać wyposażona w produkty marki Wiśniowski. Do zabawy zaproszonych zostały domy dziecka i ośrodki szkolno-wychowawcze z całej Polski. „Do pierwszego etapu naszego konkursu zgłosiło się blisko 90 placówek z różnych rejonów naszego kraju. Każda z prac jest wyjątkowa i na pewno wybór będzie trudny zarówno dla internautów, jak i dla nas w ostatnim etapie konkursu" -  mówi Katarzyna Świderska, Dyrektor Marketingu firmy Wiśniowski.

Laureatów konkursu wybiorą za pomocą specjalnej  aplikacji konkursowej użytkownicy Facebooka. Na nadesłane propozycje można głosować do 30 listopada. Spośród 30 najbardziej popularnych prac, jury konkursu wybierze ostatecznie 10 zgłoszeń. „Zachęcamy do kibicowania i oddawania głosów na najciekawsze prace. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się nadzwyczajną kreatywnością". - podkreśla Katarzyna Świderska. Zwycięzcy zostaną zaopatrzeni w profesjonalne produkty marki WIŚNIOWSKI wraz z ich profesjonalnym montażem.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w Mikołajki, 6 grudnia.

Więcej szczegółów dotyczących akcji znajdziecie na stronie www.wisniowski.pl oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/WISNIOWSKI.GROUP?fref=ts

Na prace można oddawać głosy pod adresem: https://apps.facebook.com/click_competition/25566/pl.", ale głosowanie nadal trwa!

Materiał zewnętrzny

Tagi: bezpieczeństwo, konkurs, marka WIŚNIOWSKI

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter