a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Czwartek, 24 maja 2018
Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Nieszablonowy prezent na Dzień Kobiet

2015-03-04
Nieszablonowy prezent na Dzień Kobiet

Wbrew powszechnie podzielanej opinii, obchodzony 8 marca Dzień Kobiet nie jest wyłącznie spadkiem po walce o równouprawnienie płci pięknej w Ameryce Północnej i Europie. Już w starożytnym Rzymie obchodzono Matronalia, czyli święto macierzyństwa, w ramach którego mężowie mieli w zwyczaju obdarowywanie swoich żon prezentami w celu okazania im miłości i szacunku. Zwyczaj ten w nieco zmienionej postaci przetrwał wiele setek lat, a dziś jest obchodzony nie tylko w Polsce, ale również w Brazylii, Chinach, Portugalii, Rosji, Słowacji, Francji czy na Ukrainie.

O ile jednak charakter święta mógł przez stulecia ulec przeobrażeniom, o tyle jego sedno wciąż pozostaje takie samo - 8 marca kobiety wciąż są obdarowywane przez panów. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Research.NK we współpracy z agencją Socializer, 64% Polek oczekuje otrzymania upominku od mężczyzny z okazji Dnia Kobiet. Najwięcej z nich oczekuje prezentu od partnera (87%) oraz innych członków rodziny (ojciec, dzieci - 18%).

Jaki podarunek mógłby ucieszyć obdarowaną najbardziej? Aż 69% Polek biorących udział w badaniu twierdzi, iż ucieszyłoby się z kwiatów, a blisko 40% myśli też o kosmetykach lub kolacji w restauracji. Proszone jednak o wskazanie jednego, wymarzonego prezentu, 40% pań wybiera kwiaty, zaś 23% zaproszenie do restauracji.

Okazuje się więc, iż sprawdzone pomysły na upominki sprawią płci pięknej jedynie umiarkowaną przyjemność. Z pewnością więc warto postarać się o coś więcej, niż tylko okazjonalny bukiet. Choć oferty tradycyjnych i internetowych sklepów mogą ułatwić poszukiwania , mężczyznom w tym roku z pomocą przychodzi przede wszystkim... kalendarz. Tegoroczny Dzień Kobiet wypada bowiem w niedzielę. Jest to więc doskonała okazja, aby przygotować wyjątkowy, emocjonalny podarunek.

Zakupy grupowe

Oferty restauracji i kin, salonów fitness, zabiegów upiększających, spa - wiele opcji dostępnych w serwisach oferujących zakupy grupowe sprawia, że praktycznie każdy z nas może wybrać wymarzony prezent na Dzień Kobiet. Zależnie od wieku, upodobań i więzi łączących nas z przedstawicielką płci pięknej, będziemy w stanie zaproponować jej wybraną aktywność - zaczynając od różnego rodzaju kursów, poprzez skok na bungee, na locie widokowym nad miastem skończywszy.

Wspólny wyjazd z wybranką

Szybki research ofert last minute, wybór środka transportu, spakowanie najpotrzebniejszych rzeczy - już po kilku godzinach możemy być gotowi do podróży. Wcześniej upewnijmy się jednak, do jakiego miejsca chciałaby wybrać się nasza druga połowa. Wspólny wyjazd może okazać się strzałem w dziesiątkę - jak wynika z badania "Aktywność i wydatki Polaków w czasie wolnym" przeprowadzonego na zlecenie eurobanku, mając nieograniczone środki finansowe, aż 62% Polek chciałoby podróżować. - Marzeniem ponad połowy badanych Polek okazały się podróże. Wydaje się więc, że spontaniczny wyjazd może być dobrym pomysłem na sprawienie przyjemności wybrance. Pamiętajmy również, że zarówno krótka wycieczka zagraniczna, jak i podróż po Polsce nie muszą być drogie. Korzystając z promocji oferowanych przez hotele oraz linie lotnicze, możemy znacznie ograniczyć wydatki. Warto również przejrzeć oferty instytucji finansowych, które proponują zwrot kosztów za część z wydatków zrealizowanych kartami płatniczymi. Taka możliwość może dotyczyć nawet wydatków poniesionych na podróże i rozrywkę, czyli  kupno biletów lotniczych, wypożyczenie samochodu czy wizytę w restauracji - mówi Danuta Opalińska, ekspert eurobanku.

Sesja fotograficzna

Zdjęcia na zawsze pozostaną wspaniałą pamiątką, do jakiej może sięgnąć uwieczniona na fotografiach kobieta. Wielu fotografów z okazji Dnia Kobiet oferuje klientom zniżki, dzięki którym można znacząco obniżyć koszty pamiątkowej sesji. Zaletą skorzystania z tego rozwiązania jest jego uniwersalność - fotografowie zazwyczaj są otwarci na kreatywne pomysły, dzięki którym sesja jest w stanie pokazać charakter i osobowość obdarowanej pani. Może warto także rozważyć przygotowanie kalendarza, który będzie dla każdej kobiety cenną pamiątką.

Informacja prasowa

Fot. Simon, pixabay.com

Tagi: Dzień Kobiet, nietypowe prezenty na Dzień Kobiet, pomysły na prezent

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter