a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Poniedziałek, 23 kwietnia 2018
Imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Najdziwniejsze atrakcje turystyczne

2017-07-03
Najdziwniejsze atrakcje turystyczne

Pragniecie wybrać się na niezapomniane wakacje? Pełne niesamowitych i oryginalnych atrakcji? Nic prostszego, przejrzyjcie naszą listę miejsc, które być może urzekną Was swoim unikalnym charakterem. Które z nich najchętniej byście odwiedzili?         

 

 MUZEUM ZUPEK CHIŃSKICH W JAPONII    

   

Kultowe zupki, które nie raz ratowały życie studentom doczekały się własnego muzeum.  Momofuku Ando Instant Ramen Museum znajduje się w Ikedzie w Japonii (nie każdy wie, że to danie instant wynaleziono w kraju kwitnącej wiśni) oddaje cześć nie tylko samym zupkom, ale także ich wynalazcy, Momofuku Ando. Największą atrakcją muzeum jest wierna replika szopy, w której Momofuku stworzył zupkę. W muzeum możecie zobaczyć inne produkty insant z całego świata, a także udać się na degustację. Jedno jest pewne, że ta wyprawa będzie smakowita.

 

CARHENGE W USA

 

Jeśli podobał się Wam słynny Stonehenge, to być może do gustu przypadnie Wam również bardziej współczesna wersja kamiennego kręgu. W 1987 roku artysta z Nebraski, Jim Reinders stworzył nowoczesną konstrukcję składającą się z 38 klasycznych, amerykańskich samochodów. 

 

REZERWAT GNOMÓW W ANGLII

 

Na około 4 akrach mieści się nietypowy rezerwat, w którym możecie trafić na... figury przedstawiające gnomy i wróżki. W parku poznacie całą historię krasnali ogrodowych oraz obejrzycie aż 250 gatunków dziko rosnących kwiatów. Skusicie się na tę wyprawę?  

 

ŚWIĄTYNIA SZCZURÓW W INDIACH

 

Jeśli myśleliście, że w Indiach swoje świątynie mają wyłącznie krowy, to byliście w błędzie. Koniecznie musicie się wybrać do Karni Mata Temple, czyli Świątyni Szczurów, którą wybudowano około 1400 r. Hindusi wierzą, że 20 tysięcy szczurów żyjących w świątyni to bliscy bogini Karni, której poświęcono to miejsce. Szczury nazywane są "małymi dziećmi" i codziennie otrzymują nasiona, mleko i kokosy.

 

MARKET THEATRE W USA

 

Dość niekonwencjonalnie prezentuje się mur teatru w Seattle, który oklejony jest zużytym gumami do żucia. Niektóre z nich „zdobią" ścianę od 20 lat. Jak zaczęła się ta niechlubna tradycja? Podobno miłośnicy teatru długo oczekujący w kolejce po bilety żuli gumy, po czym przyklejali je do ściany. Niektórzy nawet układali z nich wzorki! To dopiero sztuka!

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter