a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Niedziela, 27 maja 2018
Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Kocie piękności w Europie Centralnej

2017-06-12
Kocie piękności w Europie Centralnej

W trzeci weekend czerwca staniemy się kocią stolicą Polski - wyjaśnia Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Europy Centralnej. - Samo wydarzenie dla mieszkańców Śląska to nie tylko okazja do tego, aby w sobotę i niedzielę przyjrzeć się ponad stu najpiękniejszym futrzakom. To także dobra okazja, aby wspólnie spędzić czas z całą rodziną, przy okazji poznając tajemnice pielęgnacji i dbania o swoje zwierzaki.

Dwudniowa Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych, której organizatorem jest Stowarzyszenie Miłośników Kotów w Żorach, rozpocznie się  w sobotę 17 czerwca o godz. 9:00. Wtedy ruszy kontrola weterynaryjna. W sobotę o godz. 10:00 wystartuje korekta klas i zmian kolorów. W niedzielę stanie się to o pół godziny później. Z kolei o godz. 10:30 w sobotę i o godz. 11:00 w niedzielę zaczną się oceny zwierzaków, które zgłoszono do udziału w prezentacjach. Najpiękniejsze koty zobaczymy w sobotę i niedzielę na scenie od godz. 16:00 do godz. 18:00. Przestrzeń prezentacyjna, zgodnie z wymogami konkursowymi, zostanie podzielona na specjalne strefy. Wśród nich będzie tzw. ring sędziowski, gdzie zwierzęta będą poddawane ocenie, wydzielona strefa dla kotów wrażliwych oraz prezentacje wystawców. Mruczących miss i masterów ocenią międzynarodowi sędziowie: Dorota Szadurka, Svetlna Stoliarova, Ludmila Khaled, Jarda Panek, Gerardo Fraga Y Guzman oraz Marcin Biernaczyk.

Podczas wydarzenia więcej dowiemy się też o pielęgnacji i rozwoju swojego pupila. W ramach akcji, wspólnie z Tesco Extra, zaplanowano również zbiórkę darów rzeczowych na rzecz gliwickiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami „Bezpieczna Łapa". Tradycyjnie, na odwiedzających czekać będą konkursy z nagrodami a także specjalne zniżki i produkty w okazyjnych cenach przygotowane przez sklepy w Europie Centralnej.

źródło: Newseria

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter