a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Sobota, 26 maja 2018
Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

Każdy chce je mieć. Jakie są najmodniejsze gadżety?

2017-03-23
Każdy chce je mieć. Jakie są najmodniejsze gadżety?

Gadżety kiedyś służyły głównie do zabawy, teraz stają się także narzędziami, które ułatwiają nam np. przemieszczanie się. W miejscach gdzie samochody mają zakaz wjazdu Francuzi czy Niemcy jadą na elektrycznej deskorolce, która może rozpędzić się nawet do 20 km/h.

- Deskorolkę wszyscy znają, ale czym różni się od elektrycznej deskorolki nie każdy wie. Jest to deskorolka, która ma baterie, akumulator i dzięki niej możemy poruszać się znacznie szybciej w mieście 10, 15 nawet 20 km/h. Dojeżdżamy do miejsca docelowego szybciej - mówi newsrm.tv Marek Krygier, vice-president sales DASQ Electronics GmbH.

Elektroniczne deskorolki to nie tylko gadżet. W niektórych miastach europejskich jak np. we Francji, czy w Niemczech są środkiem transportu, który pozwala szybko dojechać do biura. - Produkując deskę Beamie myśleliśmy o jej praktyczności, żeby właśnie w zgiełku miasta dobrze funkcjonowała. Może ona pokonywać różne niższe i wyższe przeszkody, a do tego jest również dość kompaktowa - wyjaśnia Marek Krygier i dodaje. - Teraz pracujemy nad kolejnymi podobnymi produktami, czyli nad hulajnogą i nad hulajnogą z siedzeniem. Jak się rozpocznie sezon, produkty będą dostępne w sklepach Sferis i w całej dystrybucji firmy Action, również dla rynku B2B. Tutaj mamy sporo ciekawych zapytań np. od hoteli, które oferują swoim klientom wypożyczenie takiego sprzętu.

Kolejnym gadżetem technologicznym, który zyskuje na popularności są drony. Na początku były one przez Polaków traktowane jako zabawki, teraz ten rynek też się zmienił. - Powoli się to przekształca w profesjonalny sprzęt, z którego korzystają zarówno kamerzyści jak i filmowcy. Firma DJI co roku wszystkich zaskakuje, a co planuje na ten rok to jest oczywiście ukrywane. W zeszłym roku wypuściła drona Mavic, który dzisiaj wygrał nagrodę. Jest to jedyny dron, który jest tak mały, że możemy go spakować do plecaka, wziąć w góry, na snowboard. Natomiast swoją funkcjonalnością może się równać z profesjonalnymi dronami. Mavic będzie dostępny zarówno w Sferis jak i u wszystkich naszych partnerów - mówi Michał Stanosz, Sport & Equipment Product Manager ACTION S.A.

Rynek dronów dynamicznie się zmienia i ma przed sobą duże perspektywy. Ich potencjał wykorzystują także firmy. Amazon np. inwestuje w drony jako kurierów. Drony mogą także pomagać w akcjach ratowniczych służb jak policji, czy straży pożarnej.

źródło: newsrm.tv

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter