a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Wtorek, 21 sierpnia 2018
Imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Czy światłowód dotrze do wszystkich?

2017-03-10
Czy światłowód dotrze do wszystkich?

Światłowód dla wielu Polaków jest nieosiągalny. Aż 64% z nas nie ma podłączonego światłowodu w miejscu zamieszkania. Co ciekawe niezależnie od wielkości miejscowości, te wyniki są bardzo podobne - pokazał raport Multimedialnej Agencji Informacyjnej Newsrm.tv „Polacy i wideo w sieci".

- Wyniki, które otrzymaliśmy wskazują, że w kwestii podłączenia do światłowodu ma znaczenie status materialny. Badani zarabiający poniżej tysiąca złotych netto i posiadający światłowód stanowią  33%, natomiast zarabiający powyżej pięciu tysięcy złotych netto i posiadających światłowód jest już 57% - mówi Patrycja Paradowska Newsrm.tv.

Badanie pokazuje również, że wśród Polaków rośnie świadomość dotycząca połączenia  światłowodowego. Respondenci wskazują, że największą korzyścią z posiadania podłączonego światłowodu jest znacznie szybszy transfer, niż obecnie posiadany (53% ankietowanych). Następnie badani wskazali brak barier mogących spowolnić Internet  tj. pogoda, warunki atmosferyczne (35% ankietowanych)  a także obsługa wielu urządzeń w tym samym czasie (35%ankietowanych).  Jedynie 17% respondentów nie widzi żadnych korzyści z posiadania światłowodu.

Firmy telekomunikacyjne w niedalekiej przyszłości mogą zmienić wyniki Raportu „Polacy i wideo w sieci". W Polsce trwa proces inwestycyjny na szeroką skalę , który ma zwiększyć dostępność światłowodu. Według Orange Polska jeszcze nie wszyscy klienci zdają sobie sprawę, że jest to technologia przyszłości. Technologia, która spowoduję, że to co chcemy wrzucić do Internetu i to co chcemy ściągnąć powinno być tu i teraz. - To jest istotne, ponieważ w dniu dzisiejszym część klientów uznaje prędkość Internetu, którą ma za wystarczającą. Pokazuję to  również raport „Polacy i wideo w sieci". Patrząc na rozwój internetu rzeczy, rynek gier video itp.  szybszy transfer stanie się koniecznością - mówi newsrm.tv Leszek Gajewski, dyrektor komercyjny Orange Polska.

Czy światłowód dotrze do wszystkich?

- Wsłuchujemy się w głos klientów, na naszej stronie Internetowej można zostawić informację, że jest się zainteresowanym usługą światłowodową , my kontaktujemy się z tą osobą i sprawdzamy jaki jest realny popyt, który być może pozwoli nam inwestycję zrealizować.  Jeżeli popyt jest niewielki to staramy się określić czas, w którym pojawimy się pod tym konkretnym adresem ze światłowodem - dodaje Leszek Gajewski.

„Raport „Polacy i wideo w sieci" jest do pobrania na stronie Newsrm.tv w zakładce „Raport"

źródło: newsrm.tv

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter