a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
Środa, 23 maja 2018
Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a

Avengers, Batman i Spider-Man w kieszeni

2015-09-10
Avengers, Batman i Spider-Man w kieszeni

Batman, Spider-Man, Superman, Avengers i inni superbohaterowie podbijają nie tylko kina ale także rynek monet kolekcjonerskich. Już niebawem na rynku pojawi się kolejna gratka. Na monetach zobaczymy bohaterów Gwiezdnych Wojen.

- Teraz od przeszło roku obserwujemy zupełnie nowy trend na rynku monet kolekcjonerskich.  Rośnie sprzedaż tradycyjnych prezentowych monet oraz coraz lepiej sprzedają się monety tzw. tematyczne. Na Polskim rynku co ciekawe bardzo dobrze sprzedają się monety z motywami komiksowymi np. superbohaterowie, Avengers - mówi newsrm.tv Michał Tekliński, prezes zarządu Mennica Wrocławska, Grupa Goldenmark.

Na tym nie koniec. Pojawiają się także monety wykorzystujące niekiedy nawet specjalne techniki np. można sobie zrobić selfie z Batmanem. Z końcem roku pojawi się coś dla wielbicieli Gwiezdnych Wojen. Wraz z premierą nowego odcinka sagi na rynku pojawi się nowa seria monet związanych z filmem.

Monety kolekcjonerskie to także coraz częściej forma oryginalnego prezentu. - Swoim bliskim można sprezentować monetę na przeróżne okazje np. z okazji chrztu, na rocznicę czy na urodziny. Tego typu oferta jest bardzo szeroko rozchwytywana przez naszych klientów, którzy sami przychodzą i pytają o taką ofertę - dodaje Michał Tekliński.

Sam rynek produktów kolekcjonerskich coraz prężniej się rozwija.  Jak szacuje Mennica Wrocławska w obecnym roku zanotowano wzrost zainteresowania o ponad 80 proc. w porównaniu z ubiegłym rokiem.

Wypowiedź: Michał Tekliński, prezes zarządu Mennica Wrocławska, Grupa Goldenmark.

Źródło: Newsrm.TV

Fot. Newsrm.TV

Tagi: Avengers, Batman, Spider-Man, Superman

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter