a5c19964ae82e0426bbdb1412a954a3a
a3c788c57e423fa9c177544a4d5d1239
Poniedziałek, 24 września 2018
Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

szybkajazda.pl - portal lifestylowy/Twój portal lifestylowy

RSSStrona startowa
Dodaj jako startową

UWAGA! Strona zawiera treści o tematyce erotycznej,
przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.
Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, kliknij "Rezygnuję" i opuść to miejsce. Klikając "Wchodzę" oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać treści erotyczne z własnej, nieprzymuszonej woli.

5451fe7b23d89ec590bbdbb6a317f37e

AGNIESZKA KACZOROWSKA SZUKA PRACOWNIKÓW DO SWOJEJ SZKOŁY TAŃCA!

2017-06-02
AGNIESZKA KACZOROWSKA SZUKA PRACOWNIKÓW DO SWOJEJ SZKOŁY TAŃCA!

Idealny pracownik jest kompetentny, spójny z wartościami firmy i chętny do realizowania jej misji. Gdzie go znaleźć? Jakie kryteria podczas rekrutacji przyjąć? Te pytania, tak jak wielu młodych przedsiębiorców, stawiała sobie popularna aktorka i tancerka Agnieszka Kaczorowska, która już we wrześniu otwiera swoją szkołę tańca - Danceworld By Agnieszka Kaczorowska. Zamiast spędzać długie godziny na poszukiwaniu odpowiedzi, zdecydowała się zaufać profesjonalistom i poprosić doświadczoną firmę rekrutacyjną o wsparcie w skompletowaniu swojej kadry.

Umiejętność delegowania zadań to jedna z kluczowych kompetencji ludzi sukcesu. Nie marnują oni czasu na aktywności, w których nie są ekspertami, tylko zlecają je osobom lub firmom specjalizującym się w danej dziedzinie. Takie podejście to oszczędność energii oraz pieniędzy, a także wyeliminowanie niepotrzebnych rozczarowań wynikających z działania opartego na metodzie „prób i błędów". Zaoszczędzone godziny przedsiębiorcy  mogą wykorzystać na rozwijanie swoich biznesów i szlifowanie talentów, za które są wynagradzani.

- Otworzenie własnej szkoły tańca było moim marzeniem od dziecka. Nareszcie jestem gotowa, aby ten cel zrealizować. Już od września rusza Danceworld by Agnieszka Kaczorowska - wyjątkowe miejsce, w którym dzieci, młodzież i dorośli będą mogli rozwijać swoją pasję do tańca pod opieką najlepszych instruktorów w Polsce. Pozyskanie kadry powierzyłam agencji rekrutacyjnej Jobhouse, której ufam całym sercem i wiem, że z ich pomocą znajdziemy najlepszych specjalistów. Jestem profesjonalistką i do współpracy także wybieram profesjonalistów - stwierdza Agnieszka Kaczorowska.

Wybór firmy, której chcemy powierzyć proces rekrutacji nie jest łatwy. Przede wszystkim należy sprawdzić jej wiarygodność. Każde pośrednictwo działające legalnie w Polsce musi posiadać wpis do krajowego rejestru agencji zatrudnienia prowadzonego przez marszałka województwa. Kolejna rzecz to opinia na rynku - najlepsze firmy dysponują referencjami od swoich klientów i mogą pochwalić się współpracą ze znanymi markami.

- Poznanie potrzeb klienta to pierwszy krok do udanej współpracy. Dokładamy najwyższych starań, aby klienci byli zadowoleni z naszych usług, ponieważ wiemy, że to oni są najlepszymi ambasadorami naszej firmy. Mogę śmiało powiedzieć, że dobrze wykonana praca owocuje kolejnymi zleceniami pozyskanymi w drodze rekomendacji. Obecnie współpracujemy ze światowymi brandami, takimi jak: SEPHORA, Google, Open'er Festival, BaByliss Polska​ czy Uber. Bardzo się cieszę, że będziemy mogli pomóc Agnieszce Kaczorowskiej w spełnieniu jej marzenia - mówi Natalia Bogdan, Prezes Agencji Jobhouse.

Materiał zewnętrzny

Podziel się
ocena 0,00
Czytaj także


Dodaj komentarz
Dodaj komentarz

CAPTCHA Image

A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...

Asset4us rapport

NewsletterZapisz się na newsletter!

Newsletter